Bug?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3062
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3062

Host
Je možné, aby hráč měl 2 legionare ,nemel barak na ne a ani zadnou budovu z doby zelezne a zaroven byl v turnaji doby zelezne a staroveke?
 

DeletedUser3062

Host
hm a to te pak automaticky posouvaji do vyssi doby?A pak se stane ze clovek je sam v turnaji v dobe zelezne za 20 znamek?
 

DeletedUser7

Host
Daný hráč musel použiť jednotky lepšie jednotky + použil pravdepodobne pri útoku aj legionárov a zapísalo mu to do turnaja ranného stredoveku.
 

DeletedUser3062

Host
jasne a jak ziskat ukol na 2 legionare ,ten ukol jsem v nabidce nemel a mam uz jen jeden ukol na zabrani uzemi, ale uz mam zabranych 8 uzemi a dalsi 2 uz postupne anektuji
 

DeletedUser7

Host
Ak budete plniť úlohy, dostanete ďalšie a ďalšie a jeden z nich dáva 2 legionáre.
 

Mesmeric

Turista
To máš nergale ještě pořád málo, ty 2 legionáře jsem dostal až s obsazováním posledního území toho vládce, jak má jednotky z doby železné, dostal jsem ho od hlavního rádce, takže ho předpokládám budeš mít taky. A ano, využil jsem je v útoku, takže medaile zdarma.
 

DeletedUser

Host
já dostal tři legionáře (myslim), před chvílí jsem investoval do takovejch těch úkolů bez jisté odměny, možná vás to naštve, ale když to tak takhle uděláte výckrát tak dostanete diamanty, ja uz dostal takhle 25 od šaška a 30 od nějáký baby(charita, či co)
jo a za propuštění tří vojáků a zaplacení 1000 zlaťáků jsem dostal 2 žoldnéře, některý obchody jsou vážně dobrý :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru