CB - zobrazení oslabení

Ahoj, nebylo by možno, aby v žebříčku střetů bylo zobrazeno u každého konkrétního hráče aktuální oslabení?
 
jo ale to si pak musíš taky kouknout jak jsou vybaveni, 20 oslabení už je taky dost
co jsem já dal ve Virtuálce tak to bylo mám dojem kolem 30 a to jsem to jel na automat s Ropnin botem 4x a Tulákem 4x a to ty boje nehrotím - nebaví mě bojovat
Byl to příklad, pochopitelně musíš přihlédnout k vybavenosti každého hráče.
 

Svatej

Legenda
PROTI

Pokud máě kvalitní plánování CB taktiky,
pokud máš kvalitní oznamování CB akcí hráčům,
pokud máš kvalitní aktivní hráče na CB,
tak ti nikdo vyžírat sektory na 4+ táborů nebude.

Pokud to někdo dělá, (a minimálně na áčku jsou lidi co se na to specializují a zvládají 1000+ bojů za den) tak je to buďto chybou na straně cechu, nebo vyloženě cechem podporováno.
 
PROTI

Pokud máě kvalitní plánování CB taktiky,
pokud máš kvalitní oznamování CB akcí hráčům,
pokud máš kvalitní aktivní hráče na CB,
tak ti nikdo vyžírat sektory na 4+ táborů nebude.

Pokud to někdo dělá, (a minimálně na áčku jsou lidi co se na to specializují a zvládají 1000+ bojů za den) tak je to buďto chybou na straně cechu, nebo vyloženě cechem podporováno.
Ok, ale nedal jsi důvod, proč by ta informace nemohla být dostupná pro celý cech. Není to ni proti ničemu ;-)
 

Svatej

Legenda
Důvod, proč nechci zbytečnou funkci navíc? Protože mi přijde zbytečná, proto... Pokud to někdo dělá ve velkém, tak to lze snadno zjistit už teď.
 

weri85

Komentátor
kvůli vyčůránkům :) Aby vedení cechu vidělo, kdo táhne a kdo se veze :)

V čem ti pomůže informace, že daný hráč má oslabení 20 nebo 60? Podle toho vyčůránka těžko poznáš. Musel bys mít ještě přehled, kdo je online a kdo ne, pak můžeš řešit to, že někdo nejel boj se 2 tábory, i když byl ve hře. Ale co když je ve hře, jen na výběr nebo nahození velkolepek, ale nebude tak dlouho, aby šel bojovat do CB? Dle mého tudy cesta nevede.

Jediný důvod, kvůli kterému bych já osobně rád viděl oslabení hráčů, aby bylo ke konci dne vidět, kolik toho cech ještě může vybojovat nebo je už většina hráčů KO. Ale to pak musíš mít ještě další položku a to průměrné oslabení na konci dne.
 
Podle záleží na konečném výsledku toho hráče. Je mi jedno jestli první tři dny nic neudělá, když potom do konce bojů udělá sto vyjednávání.
 
Nahoru