cech Blood Eagle

DeletedUser6769

Host
Vítejte v tématu o cechu Blood Eagle!


Mým cílem je vytvořit malý útulný cech, kde bude každý rád.
Momentálně je nás 27 a jsme 114. v žebříčku cechů.

Pro začátek bych chtěl zdůraznit výhody, proč vůbec být v cechu:
1.) za obchod s členy cechu nemusíte platit bod výzkumu
2.) můžete psát hromadné zprávy všem členům cechu, pokud něco potřebujete

Navíc pokud budete potřebovat s něčím poradit, můžete napsat již zmiňovanou hromadnou zprávu (jejich posílání vám povolím hned s vaším příchodem do cechu) nebo rovnou napsat mě. Nabízím vám své vědomosti o hře a zkušenosti získané za půl roku hraní. Nejaktivněji hraji na Dinegu, kde jsem na 28. pozici v globálním žebříčku a mám město v pokrokové době.

Zatím po vás nechci nic, kromě obchodu - pokud chcete nějaké suroviny, dejte nabídku do obchodu a někdo vám ji vezme (než se víc rozrosteme to možná bude trvat), neobchodujte zbytečně s přáteli a sousedy, pokud to není nutné (zbytečné plýtvání body výzkumu).

Jsme nový cech, zatím máme spoustu místa, takže bereme všechny bez omezení. Proto neváhejte!
V případě zájmu mi napište na Brisgardu zprávu a hned jak si to přečtu, vám pošlu pozvánku (jsem tu pořád, takže to bude do pár hodin.)

Pro zajímavost - název cechu (Blood Eagle - Krvavý Orel) je podle songu mé oblíbené skupiny Amon Amarth, takže fanoušci zmiňované skupiny jsou vítáni dvojnásob. :) Jinak 'Blood Eagle' je metoda mučení a popravy zmiňovaná v severských legendách. Byla prováděna odseknutím žeber od páteře a jejich zlomením, aby vytvořila krvavá křídla. Otvorem pak byly ven vytaženy plíce. Zda se tato metoda opravdu provozovala se vedou spory. Pokud by byla vykonávána, obět by zemřela na udušení brzy po vytažení plic (dýchání probíhá pomocí bránice a hrudních svalů) a pravděpodobně by předtím ztratila vědomí kvůli ztrátě krve a šoku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru