Cech KRONOS

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12151
  • Vytvořeno

DeletedUser12151

Host
Ahoj všem, jsme cech, který je aktivní v cechovních válkách, hledáme bojovníky do cechovních válek,nebo jen členy, zaleží na tvém rozhodnutí, v jakékoliv době jsi, nebudeme tě omezovat a bránit ti se rozvíjet, žádná diktatura, jen maximální zábava, neváhej nás kontaktovat, rádi tě u nás uvítáme.
Nabízíme bonus 2 výzkumné body navíc z tvojí radnice.
Levnější výstavbu tvých budov o 5%
Rychlejší rekrutování jednotek a jejich léčení o 12%
Pomoc cechu se stavbou velkolepých budov
Přísun zboží ze všech dob za férových obchodních podmínek

Pokud máte zájem o vstup do našeho cechu neváhejte mne kontaktovat přimo ve hře nickname
Petr 1st. a nebo zde na fóru.
Všem přeji příjemnou hru
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12166

Host
Ne srandu si neděláme.:) K nám můžou i hráči s menším počtem bodů.:)
 

DeletedUser12151

Host
nas to strasne mrzi, no fakt, takovou chybu uz neudelame :)
 

DeletedUser11576

Host
Tento cech nedoporučuji, po půlroce co jsem to téměř vedl se vybarvil skutečný vůdce a téměř lituji že sem s někým takovým spolupracoval. Tento cech nemá budoucnost, nezabojujete si tam, téměř nikdo vám nepomůže a s nikým si tam ani nepokecáte... Jediné o co vůdci jde je úroven cechu:)

Pokud chcete lepší cech, napište mi ve hře a já vas vemu k nám, sice je cech sotva na začátku ale chceme zúročit bohaté zkušenosti a dosáhnout dobrých výsledků, jak v CV tak ve vedení cechu :)

Edit: a co mi dal? pomluvy na serveru že sem špeh, zrádce a buhvíco? Pomlouvám? to jistě :) asi zde zvěřejním konverzaci s persilem at vidíte co je zač;) Jo dal mi každý den 2 FB, ty můžu mít kdekoliv i bez pomluv;)

Chci váš vidět ted co budete dělat:) vedení CV persila co odešla daren: ztráta uzemí dž(díky mě vám zbylo aspon neco, coz mi taky vyčetl), změna na RS - propadák jako vždy, změna dž - nic, změna PS- neuspěšné vylodění- vina svalena na mě protože jáá píšu celemu serveru kdy vy se kdy a kde vylodíte samozřeeejmě...
ano získali jste uroven- gratuluji, to že u vás ale nic nefunguje vam nevadí zřejmě.
Kde sem byl a kde sem ted? spíše kde už sem bez vás mohl být;)

Jako já chápu že vám se asi nelíbilo že sem chtěl do cechu přivést pořádek, chtel sem aby to tam fungovalo.. ale bez toho se nikam nedostanete;) A zajímavé dovědet se kolik z vás ěm nemělo rádo a kolika z vás se nelíbilo co dělám, ne to není zajímavé, zajímavé je že to neřekl nikdo mi, ani to nikdo nenapsal na hlas:) Pak kdo je dítě když neumíte vyjádřit svůj názor a bojíte se že?

A vubec tady to řešit dále nebudu, jestli máš neco tak ve hře.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12166

Host
Je hezké něco takového číst.:) Téměř vedl je hezky řečeno a můžem být rádi že nevedl.:) S tímto jsem se ještě nesetkal reakce šestiletého klučiny kterému bylo sebráno lízátko a řve kope kolem sebe a pomlouvá.:-D Zkus si udělat tabulku co ti cech dal za ten půl rok kdo si byl a kde si tedˇ. A o působení v cechu který si sám vybereš je svobodná volba a náš cech ti přeje hoodně ůspěchu v novém cechu. Atˇ se ti daří.:) P.S. Lepší cech relativní pojem člověk musí posoudit sám a zkusit to.:)
 

DeletedUser11854

Host
Tento cech nedoporučuji, po půlroce co jsem to téměř vedl se vybarvil skutečný vůdce a téměř lituji že sem s někým takovým spolupracoval. Tento cech nemá budoucnost, nezabojujete si tam, téměř nikdo vám nepomůže a s nikým si tam ani nepokecáte... Jediné o co vůdci jde je úroven cechu:)

Pokud chcete lepší cech, napište mi ve hře a já vas vemu k nám, sice je cech sotva na začátku ale chceme zúročit bohaté zkušenosti a dosáhnout dobrých výsledků, jak v CV tak ve vedení cechu :)

Edit: a co mi dal? pomluvy na serveru že sem špeh, zrádce a buhvíco? Pomlouvám? to jistě :) asi zde zvěřejním konverzaci s persilem at vidíte co je zač;) Jo dal mi každý den 2 FB, ty můžu mít kdekoliv i bez pomluv;)

Chci váš vidět ted co budete dělat:) vedení CV persila co odešla daren: ztráta uzemí dž(díky mě vám zbylo aspon neco, coz mi taky vyčetl), změna na RS - propadák jako vždy, změna dž - nic, změna PS- neuspěšné vylodění- vina svalena na mě protože jáá píšu celemu serveru kdy vy se kdy a kde vylodíte samozřeeejmě...
ano získali jste uroven- gratuluji, to že u vás ale nic nefunguje vam nevadí zřejmě.
Kde sem byl a kde sem ted? spíše kde už sem bez vás mohl být;)

Jako já chápu že vám se asi nelíbilo že sem chtěl do cechu přivést pořádek, chtel sem aby to tam fungovalo.. ale bez toho se nikam nedostanete;) A zajímavé dovědet se kolik z vás ěm nemělo rádo a kolika z vás se nelíbilo co dělám, ne to není zajímavé, zajímavé je že to neřekl nikdo mi, ani to nikdo nenapsal na hlas:) Pak kdo je dítě když neumíte vyjádřit svůj názor a bojíte se že?

A vubec tady to řešit dále nebudu, jestli máš neco tak ve hře.

Tak k tomu mohu říci jediné a to,že to píše člověk kterej měl na Arvahalu několik účtů a podváděl kde mohl.
 

DeletedUser11576

Host
Že se tím oháníš TY který za svůj duál dostal BAN :) Podváděl? řekni jedinou věc kromě špehování fenixu :)
 

DeletedUser11854

Host
Že se tím oháníš TY který za svůj duál dostal BAN :) Podváděl? řekni jedinou věc kromě špehování fenixu :)

Díky bohu,že to může vyvrátit každý suport této hry,je vidět tvůj charakter:)Ti co tě v této hře znají a nemusí být zrovna z našeho cechu,vědí své,díky
 

DeletedUser11576

Host
Jde vidět jak moc je to pravda když nemůžes napsat jedinou věc kdy sem podváděl vid?:)

Doufám že si toto přečte Máca a JAGO a Denun. otázka pro ně: Komu z vás sem posílal přesné datumy kdy a kde budeme utočit?

A ješte otázka pro tebe persilo, kolik surovin na alcatraz mi cech poskytl že o mě píšeš že sem vás okradl o surky a utekl ( na to tam máte jiné lidi) :)
 

DeletedUser11854

Host
tak tobě asi nepřipadá jako podvádění mít více účtů a využívat je?O alcatrazu
jsem nepsal já tak se uklidni:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11576

Host
ÓÓÓÓÓ tak sem měl více učtu a co jako? Nikdy sem je nevyužil na to abych si podpořil svuj hlavní učet, krome jednoho který sem si dal do fénix a byl takový blbec a špehoval(i když nic nevyšpehoval), s tvojím vědomím takže na tom neseš spoluvinu;). A po tom kolik uctu mam je ti prd, sám si měl co sem slyšel taky více učtů tak si nejdříve zamět u sebe a pak přijd ke mě;) co dalsiho vytáhnes?
 

DeletedUser11854

Host
Ano měj si účtů kolik chceš:)Asi ti to bude připadat divný,ale v této hře je většina lidí slušná a nemají více účtů na jednom světě a měj se Rinaleesi,D4nek19,Liar.........nebo jak se jmenuješ:)
 

DeletedUser11576

Host
D4nek19 je muj bracha to vis moc dobre:)byt to muj dual tka ma asi BAN ne?:) ale to ty vis :) vetsina lidi je slušná, zase, že to píšeš zrovna ty :) Zajimave ze u tvoje kamaráda (Feanorka) ti dual nevadil vid? ale u mě to přes srdce nepřeneseš.
Schvalne, pochlub se jak to bylo s tvým druhým učtem, nebo se mám zeptat jinde?:)
 

ffdd

Nováček
páni prepáčte ale váš cech je "troska" už len z toho čo tu čítam a rinalees má pravdu keď som chcel ísť do vášho cechu nemohol som ale akonáhle niekto z vás videl tento obrázok:
s slv.jpg
https://plus.google.com/u/0/1020507...6097971209213625986&oid=102050764222297971158
a ešte jedna vec váš geniálny ťah napísať cechu FÉNIX že keď napadne cech hrdosti a cti bude mať s vami problémy... bol som pri tom vlastne som to natočil:
[video=youtube;d26iwId_Xzo]https://www.youtube.com/watch?v=d26iwId_Xzo[/video]
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11854

Host
ptej se jinde,chci abys mě nahlásil a uvidíme kdo má pravdu,já mám svědomí čisté:)
 

DeletedUser11576

Host
ted už jo:) já totiž vím že ti na něj už přišli:)) takže ted nenajdou nic:) ja z vody nevařím to se neboj;)

ffdd : kdo myslíš že to fenixum napsal? tady "pan vůdce", zbytek cechu o tom ani nevěděl:) takhle to tam chodí
ano pozvánku ti poslali jelikož KRONOSu jde jen o uroven cechu kterou by si se síněma pozvedl.
 

DeletedUser11854

Host
páni prepáčte ale váš cech je "troska" už len z toho čo tu čítam a rinalees má pravdu keď som chcel ísť do vášho cechu nemohol som ale akonáhle niekto z vás videl tento obrázok:
Zobrazit přílohu uživatele 1919
https://plus.google.com/u/0/1020507...6097971209213625986&oid=102050764222297971158
a ešte jedna vec váš geniálny ťah napísať cechu FÉNIX že keď napadne cech hrdosti a cti bude mať s vami problémy... bol som pri tom vlastne som to natočil:
[video=youtube;d26iwId_Xzo]https://www.youtube.com/watch?v=d26iwId_Xzo[/video]

a ty jsi z jakého cechu?Aha Křižáci ty budou asi někde za náma:)Co jim hrdost vzala území v ranném bez jakékoliv šance na bránění a co já vím,taky jsme vás jednou vypráskali z ranného:)A můžeš mi napsat kdo psal Fénixu?
 

ffdd

Nováček
hrdo môžem povedať že som z cechu KRIŽIACI a zistili sme že ranný stredovek sa neoplatí takže sme to nechali tak (keby dačo predtým sme neboli za vami) :D a my sa na niečo chystáme a bude to už veľmi skoro
a dúfam že je onebyone spokojný z absolútne bezcennými územiami :)
 

DeletedUser11854

Host
Přeju at se daří ffdd,třeba zase někoho ukecáte at vám něco pustí:)
 
Nahoru