Cechovní bitvy - diplomacie

pauli1

Nováček
Zdravím všechny hráče,

přejdu rovnou k věci. V cechovních bitvách mě jako vedoucího cechu štve, že nevidím, kdo porušuje uzavřené dohody. Rád bych, aby ve hře vznikl buď pevně daný prvek, který zakáže v případě potvrzení spojenectví vzájemné útoky mezi spojenci, či v popisu každé provincie zobrazí vedoucím cechu, kdo se podílel na jejích dobytí. Pokud bych toto viděl, mohu to řešit s hráči individuálně. Myslím si, že žádný cech nechce mít u sebe lidi, kteří mu škodí ať už úmyslně či nikoliv a toto beru jako základní a podstatný prvek cechovních bitev.

Díky za reakce.

pauli1
 

Svatej

Legenda
Tento problém se tu již řešil a řeší, nicméně tvůj způsob řešení nevidím jako vhodný.
V první verzi jsem zcela proti, jelikož spojenectví dvou cechů může obsahovat i vzájemnou koordinaci braní spojeneckých sektorů kvůli štítování nepřítele. To je sice záležitost především diamantové ligy, ale přesto by tvé řešení přineslo restrikce což vidím jako negativ. (tedy proti)

Druhou verzi navrhly před tebou již jiní a tedy nevidím důvod to řešit lze s vyjímkou rozmělnění diskuze do spamu fóra stejnou věcí. (přesto, můj názor je v tomhle případě pro)
 

OffTheWall

Psavec
PROTI Celkově by se víc hodilo okno, kdo začal provincii dobývat a kdo zavřel, to už se ale řeší jinde.
 
Nahoru