Cechovní expedice-odměna za 3.úroveň

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11297

Host
Dnes se zadařilo. ;)

260d017f78d8aa53.jpg
 

DeletedUser11297

Host
Myslíš Chrámu? :D Minulý týden jsem ten pocit měl také, ale tento se daří. Zatím mám asi 12 relikvií a to mi chybí ještě 17 zastávek. Na šanci 26% docela dobrý výsledek. :)
 

traktorista

Odborník
Sry, chrám. Předminule to bylo tak nějak normální, minule půl expedice ani ťuk, pak pár blbinek. Teď po prvním kole 3 relikvie. Na 20% šanci dost málo.
 

Svatej

Legenda
Mno hele, při současných 15,25% bych měl dostat tak 7 relikvií, minulý týden jsem našel 9...
O.-
 

DeletedUser11297

Host
Já jich minulý týden našel taky více, než bych průměrně měl dostat. Ale když to jsou jen plánky, altány a ohně, tak je to prostě zklamání. Dnes se dařilo více. :)
 

DeletedUser14041

Host
Proč by hráč měl dojíždět 3 kolo expedice,když mu na 99% padnou plánky na chrám! Vůbec bych je tam nedával zvláště do 3 kola!
 

Arthoris

Odborník
Ano je to na každém, pokud to není podmínka cechu. Ale už se to několikrát řešilo, někdo ty plánky sbírá, a tedu mu to vyhovuje, že tam jako odměna jsou. Další věc je, že jsou tu i další hráči, co o ty plánky prostě nestojí. Tak buď by se jako odměna mohly dát v jiném střetu, anebo snížit % na zisk.
 

DeletedUser11297

Host
Proč by hráč měl dojíždět 3 kolo expedice,když mu na 99% padnou plánky na chrám! Vůbec bych je tam nedával zvláště do 3 kola!

Tyto názory mě vždycky dokáží rozložit. Nikdo tě nenutí je dokončovat. Tak zůstaň u dokončeného druhého kola a sni o tom, co by bylo, kdyby si sjel i to třetí. Mě také vadí, že jsem už dva týdny po sobě dostal na konci jako odměnu 100 dia, raději bych bral ty plánky. A brečím tady snad kvůli tomu?
 

DeletedUser14041

Host
jonada: Však tě nikdo nenutí tu expedici hrát ne? Hraj si jak chceš... Klidně bez celé expedice, tak ti ty odměny vadit nebudou :D O.-
Chlapče já expedici hraju protože je přínosem pro cech a že jsou odměny je bonus navíc ale že 4x po sobě mi na konci 3kola padnou stále plánky na chrám tak to je k naštvání!:eek:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Myslis asi rozsireni mesta, to tam nikdy nebude vzhledem k nahodnosti odmen by nad tim prestali mit kontrolu.
 

DeletedUser3139

Host
hraješ zhruba stejně dlouho jako já. Takže sis asi také prošel těmi desítkami a možná stovkou různých chyb, nepochopitelných změn a dalších problémů, které se ve hře za tu dobu objevili. Takže já zase nevěřím, že tě ještě drží to fandovství, se kterým jsme začínali. Naopak na začátku jsme bývali vždy mezi dobami pouhými klikači a netrpělivě čekali na další dobu. Takže už jenom tím, že nám sem hodí even, či soutěž nám vlastně zkracují to otravné klikání. A vše co je navíc považuji, tedy alespoň já, za zpestření a získání něčeho, co by se mohlo možná časem hodit. Je sice fakt, že mám v inventáři taky haldu věcí, které nikdy nepoužiji, ale třeba se někomu hodí. Já to vždy tak jednou za půl roku proberu a vyhodím úplně. A posoudit co se komu hodí, tak to si ani po letitých zkušenostech nedovolím říci. A nejhorší je, že se tu objevují lidé, kteří přesně vědí, jak by hra měla vypadat, co INNO udělalo špatně a co by ve hře mělo a nemělo být.
Taky se mi třeba nelíbí, že v expedici dostanu cosi, co vím, že nikdy nebudu potřebovat, ale zavděčit se všem nejde.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru