Cechovní expedice-odměna za 3.úroveň

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8847

Host
Líbilo by se mi možná i nějaké kecací vlákno o expedicích - udělat jich třeba víc podle velikosti cechů. Tam by mohla být třeba i síň slávy expedic.
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,souhlasim,myslim,ze kdyz uz se propojuji svety zkrz expedice tak by nebylo od veci nejake stale vlakno na toto tema zalozit. Nebylo by spatne udelat i mapu CV kde by mohli bojovat nejlepsi cechy ze vsech ceskych svetu,aspon by hraci na vysoke urovni /vetsina tech v tom 10 cechu/ zahnali nudu kdyz dokonci CE :) i kdyz expedice byl vyborny pocin za ktery si vyvojari zaslouzi velkou pochvalu :) skoda jen,ze zmenou pravidel v CV udelali krok zpet, ale zase tim vyresili nestabilitu mapy CV,hraci proste omezili boje tam a soustredi se na expedice
 

DeletedUser4749

Host
Bylo tu řečeno, že expedice je tady pro pomoc cechu. Ale pokud mě na konci čeká místo uznání výsměch v podobě plánků, je to demotivující. Zadarmo totiž nikdo nepracuje. Pokud mám utrácet své těžce vydělané zboží a diamanty a nic za to nedostanu (to, že se mi zrychlí výcvik jednotek ze 4.00 hodin na 3.56 hodin pomíjím, protože ke hře se zpravidla dostanu jednou za den a tudíž je mi tento bonus platný, jako mrtvýmu zimník) asi to dlouho dělat nebudu. Pro představu: Tento týden, na třech světech expedice do konce. Na konci 3x plánky. Z relikvií několik dekorací (mám jich zhruba 20 v inventáři na každém světě), Několik ohňů (vzhledem k situaci v sousedství je nemá cenu stavět), Několik desítek kusů zboží (to se hodí) a úplně nejlepší odměna, 20 bodů na lištu. 1x. Pokud někomu tahle odměna přijde jako přehnaná, tak už nevím.
A argumentovat tím, že tomu, kdo staví chrám nad desátou úroveň, se plánky hodí je naprosto zcestná. Já stavím nad desátou úroveň Canaveral, takže by se mi hodily plánky na něj. Mohl bych tedy dostávat místo nákresů chrámu nákresy dle mé volby? To asi těžko.
Zkrátka 60% je prostě moc. 20% by bylo až až. A nebo nechte hráče, aby si odměnu v chrámu vybrali. Samozřejmě s upravenými poměry.
 

Svatej

Legenda
Hmm, a proč teda jedeš expedici vykupováním? Obzvlášť diamanty bych do toho nikdy nedal, když to můžeš brát vojensky...
 

DeletedUser5384

Host
Zadarmo totiž nikdo nepracuje.
wáu :) CE jsou práce? A já pitomec jsem si až do dneska myslel,že se jedná o hru,a tedy o zábavu.. Dík,otevřel jsi mi oči. Takže požaduji mzdu ve výši alespoň pětinásobku minimální,13. a 14. plat, 8 týdnů dovolené a služební auto. A samozřejmě doplatit zpětně od počátku expedic.

Souhlasím s tím,že odměny jsou nastaveny prazvláštně, ale na druhou stranu musím dodat,že do toho každý jde dobrovolně a svým vstupem akceptuje podmínky. Takže kecy o prodělávání nemají cenu.
 

DeletedUser12151

Host
ve vysledku se expedice hraci vyplati,urcite je to cast hry kde neco dostanete,ale ty 2 planky na konci jsou proste demotivujici,to bych radeji dostal zbozi a nebo planky na neco jineho,ale planku chramu uz bylo dost :)
 

DeletedUser5384

Host
ono je to docela těžký,každýmu by se asi hodilo něco jinýho,já si třeba před chvilkou pojišťoval 2 plánky na chrám v budově u kolegy:) Takže mě třeba příliš nevadí ani v odměnách. Ale dost mi rozesmívaj hlášky o "těžce vydělaným" zboží a diamantech:) Od začátku CE rostu ve zboží i v dia. Ale je pravda,že neutrácím za vyjednávání a léčení jednotek.
 

DeletedUser12151

Host
podle zkusenosti hrace co ma chram na lvl 50plus, nevim presne ted, je,ze budes mit strasne moc bazaru na sklade a jeste oaz, to jsou asi nejvic rozdavane odmeny za nefritovou relikvii,takze stavet chram nejak vyrazne moc nahoru se podle me nevyplati, uz ted mam na vsech svetech tolik bazaru,ze uz je ani nestavim,neni misto..takze bych opravdu uvital nejaky planek jine VB, hlavne ne noter dam a nebo koloseum :D planek moji doby :)
 

DeletedUser13941

Host
Zatím jsem na začátku, takže netuším co bude dál. Nicméně expedici hraji především proto, že rád bojuji. Jinak se tu moc nebojuje, takže to je vítaná možnost provětrat vojsko a zkusit si nějaké strategie boje. Odměna je někdy dobrá, jindy k ničemu, ale šel bych do toho i s nulovou odměnou jen za body do PvP soutěže a body pro cechovní úroveň.
 

DeletedUser13718

Host
Souhlasim se zmenou odmeny za dokonceni cele expedice. 2 planky na Chram ,navic se 65% uspesnosti zisku,jsou naprosty vysmech za to vse,co po ceste obetuji..leda by do hry zavedli jeste funkci TOALETA,pak bych si s nima mozna utrel...
 

Svatej

Legenda
Pro někoho toaleta, pro jiného ne :)
Jak se tak dívám na tabulku bonusů, rozhodl jsem se že do měsíce začnu tlačit krám relikvií někam na 60, možná 75 lvl. Čili, mě je teď každej plánek dobrej. :) Vzhledem k tomu, že krámy v současné době staví málokdo, je pro mě expedice jedním z největších zdrojů plánků.

Ale to jsem asi jeden z mála :D
 

DeletedUser11297

Host
Máme to Lorde stejně. Velká procentuální šance na zisk hned dvou plánků na konci je hodně dobrá odměna. I tak mám ale problém sehnat vždy ten poslední. :)
 

DeletedUser12225

Host
Neříkám že jsou ty plánky vyloženě špatná odměna, jenom by snad mohla být menší šance, takto je to velice nevyvážené...
 

DeletedUser3367

Host
vela hracov aj v nasom cechu sa na to stazuje, ked na konci CE dostanu 2 plany ... ja napriklad plany na chram relikvii dostavam aj v priebehu CE a ked mi padnu este aj na konci, tak som za ne velmi "vdacna"..... mame pocit, ako keby tam bolo nastavene 100% pre 2 plany ..... niekedy si z toho uz robime srandu, ze 2 plany su vlastne 400 dia, co viac mozeme chciet :D
ja som dostala tusim 6 alebo 7 tyzdnov po sebe iba 2 plany a takych hracov je vela.

taktiez sa mi zda nefer, ze relikvie sa zobrazuju aj na uzemi, ktore je zakryte hmlou a tak nie je mozne relikvii hned vybrat. ja osobne som zatial vzdy spravila 48 bojov, ale su hraci, ktori sa cez niektori boj nedokazu dostat a zbytocne pridu o odmenu z relikvie, ktora im vdaka chramu sice padne, ale nedokazu si ju vybrat. bolo by mozne to zmenit?
 

DeletedUser7728

Host
Založil jsem v cechu Klub tapetářů hradů a zámků ČR - soutěžíme, kdo bude mít více plánů na pyramidu ;-) Dále soutěžíme, kdo dostane více dekorací (měl jsem 16*vjezdových cedulí, zatím 10*Hřišť). Možná potom písneme do IG Farben jak to yntelechtuálně vymysleli ;-)))
P.S. Rozčilování škodí zdraví a kráse ;-)
 

trojan1673

Veterán
Abych pravdu řekla, taky nejásám z plánků :-(
Padají mi pořád, jsem se divila, že ani ten altán už skoro nedostávám.
 

peepee77

Veterán
Trojanko, tobě přestaly padat altány? Kde teď budeme dělat gardenparty? Po každé takové akci je třeba postavit novej přeci! :-D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru