Cechovní expedice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Poradí mi někdo?
Pokud hráč z cechu,který je o tři doby dále než ostatní hráči v cechu a odemčení další obtížnosti vyžaduje zboží z jeho doby opustí během probíhající expedice cech zůstanou nároky na odemčení stejné nebo se sníží podle aktuální doby ostatních hráčů?
 
Pokud se nepletu, tak rozhodující je to, v jaké éře je na začátku expedice. Takže pokud během expedice odejde, nebo poskočí do vyšší éry, tak nároky na suroviny pro odemčení dalších úrovní zůstanou stejné, jako v momentě kdy expedice začala.
 

DeletedUser14995

Host
Taky bych se chtěl zeptat....jak je možné že na vyjednávání v cechovní expedici potřebuju diamanty?.......měl jsem plný počet pokusů (nahoře vlevo ty co slouží na souboje),koupil si jeden vyjednávací pokus navíc v krčmě a šel na to...jenže po prvním vyjednávání (prvním pokusu,kdy jsem vybral suroviny a zůstali mi ještě 3 další) mi to píše že na další vyjednávání potřebuju 5 diamantů......Ví někdo proč?...Díky za odpověď :D
 

DeletedUser14995

Host
Tím to nebude...já musel už to vyjednávání předtím vzdát protože to chtělo diamanty.....a když jsem se po těch pár hodinách vrátil (aniž bych vybíral výrobu) nechalo mi to jeden pokus a zas to chtělo diamanty.......Ale to je jedno,holt jsem neudělal jeden denní úkol :D Díky za odpověď,přeji fajnou hru :D
 

Dědeq

Znalec
Tím to nebude...já musel už to vyjednávání předtím vzdát protože to chtělo diamanty...
No i pro ostatní, kdyby měli podobný problém, bys mohl napsat, kolik jsi v tu chvíli měl skutečně surovin skladem, protože diamanty to při vyjednávání chce (aspoň co si uvědomuju) jen ve dvou případech:
  1. došly ti vyjednávací pokusy, pak to chce 10 dia za každou dodatečnou možnost umístit nabídku
  2. došlo ti zboží, pak ti to nabídne, aby sis je k příhozu za dia dokoupil (jako kdekoli jinde ve hře a za stejnou cenu dia/kus)
Cokoli jiného se mi zvenčí jeví jako možná chyba.
 

DeletedUser14995

Host
Tak se mooooc omluvuju,je to tak...došly mi šušněný bylinky a já to úplně přehlédl :) Ještě jednou díky za odpověď a slibuju že příště už se zeptám na něco inteligentnějšího a hlavně si dám pozor :D Díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru