Cechovní pokladnice - vybírání

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6022
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6022

Host
Dobrý den,měl bych nápad, že by zakladatel cechu mohl vybírat nepotřebné zboží,které by vyměňoval za aktuální,které by opět vložil do pokladnice.Myslím že by to uvítalo více hráčů.

S pozdravem Partizán
 

DeletedUser3139

Host
Ahoj, tak ti nevím, ale při všeobecném nedostatku surovin by to asi bylo docela zbytečné. Jednodušší je, komunikovat v cechu tak, aby v pokladnici nepotřebné surky nebyly, nebo minimálně. Jako zakladatel cechu si dost dobře nedovedu představit, že mi cech nahrne tisíce surek do pokladnice a jen já je budu moci obchodovat. Podle mně absolutně zbytečné. A ještě jedna věc, nějak se tu mluvilo o rušení obchodů po nějaké době. To bys to psal vždy znova? Jen to ne!!:(
 

DeletedUser2059

Host
Spíš bych hned navrhnul, aby zakladatel mohl přerozdělovat suroviny mezi hráče, například by to urychlilo výrobu moderních surovin... ale asi to neprojde, uvidíme co na to další hráči.
 

Thesseus

Znalec
Tohle je moc velké právo i na zakladatele. Jsem hodně proti aby měl kdokoliv právo tahat něco z pokladnice.
 

DeletedUser7266

Host
Měl bych námět pro programátory INNO.
Bylo by možné, aby zboží v cechovní pokladnici, bylo možno převádět na zboží jiného věku? A to klidně i za nějaký poplatek ve formě "nevýhodného" kurzu převodu, vzhledem ke skutečným nákladům. Tedy nikoli z pokladnice ven, jak bylo výše popisováno, ale pouze v rámci pokladnice.
Proč? No z několika důvodů.
Hráči mají možnost přispívat tzv. do zásoby, ale pokud cech přestane v dané době válčit, tak zboží propadne.
Také nyní, když jsou observatoře, tak se do pokladnice ukládá zboží z věku, ve kterém hráč je.
Představme si ale situaci, kdy 50% cechu je v době, ve které vedou CvC, ostatní jsou v dobách níže, či výše.
Všichni mají observatoř, ale observatoře 50ti % cechu hromadí zboží k ničemu.
I v reálném životě by armáda měnila materiál, suroviny a podobně, za potřebnější.
Myslím, že by to bylo příjemné vylepšení.
 

Kayro

Znalec
Myslim ze INNO se snazi v ramci moznosti o jakou si realitu a nejaka transformace horsiho zbozi na lepsi do toho moc nezapada.To by byl spis realnejsi mezicechovni obchod.Ciste jen z pokladnice do pokladnice.
 

Dan 77

Veterán
Proč by to mělo být nereálné?
V Grepolis funguje něco podobného u mincí války a mincí modrosti získávaných z ostrovních úkolů a potřebných k vytrénování a vylepšování hrdinů - výměna v kurzu 2:1. A tady to funguje taky - při výměně duplicitních plánků za možnost získat chybějící. Takže zatím vůbec nerozumím tvému argumentu.
Nad stejným problémem se pozastavilo a dalo sem svůj podobný návrh víc hráčů (třeba viz v Observatoři nastavení epochy, z jaké bude zboží produkováno atd.). A už vůbec to, co navrhuje Droo, není od věci.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7266

Host
Také si myslím, že to není nereálné. A ani ten mezicechovní obchod bych ale nezavrhoval, to by také bylo zajímavé řešení.
Vždyť by to bylo podobné, jako obchodování na trhu, zboží je obchodováno v rámci cechu (tomu by odpovídalo převedení zboží v rámci pokladnice), nebo je na trhu obchodováno mimo cech (tomu by odpovídalo převedení zboží z pokladnice do pokladnice).
vče je jen o naprogramování a programování je jen matematika. Záleží na tom, zda se tomuto návrhu chce někdo z INNO věnovat.
 

DeletedUser

Host
Já se přikláním k možnosti vytáhnout nepotřebné surky z pokladny. Surky tam přibývají také díky Observatořím od hráčů a pokud zrovna v té době v cech.válkách nebojujete, jsou tam k ničemu. Líbí se mi možnost buď možnost vytáhnout je na tržiště nebo i výměny za surky z jiné doby, třeba i za poplatek (FB).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru