Cechovní války - obléhaní

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Henzisek

Znalec
Ahoj, nebylo by rozumné, když někdo si smaže obléhací armádu, aby ji mohl dát až za určitý čas? Takhle je totiž jasné že obléhací armáda vždy dobije území, protože jakmile tam uvidí že zbývá jeden dva souboje, tak ji smaže a rychle nasadí novu.

Prosím jen o odpověď od FoE. Ostatní se můžou vyjádřit v téma Cechovní války.
Díky.
 

Thesseus

Znalec
A já si přesto dovolím částečně odpovědět, omlouvám se.
To, co popisuješ lze dělat opakovaně pokud má cech na určitém kontinentu pár sektorů ale pokud jich má třeba 10 tak věř, že už toto neudělá pač každá nová rezervace ho stojí znovu stovky surovin. my máme na jednom kontinentu 30 sektorů a každá rezervačka stojí 11 000 zboží :)
A už mlčím :) I když nevím, čím Ti bude odpověď od týmu na druhou část otázky přínosnější než od ostatních.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2059

Host
To je právě výhoda malých cechů, co začínají - ja kpopisuje thesseus.
 

DeletedUser1357

Host
Souhlasím s tebou Thesseus, dávat novou obléhačku až za určitý čas mě připadá zbytečné.
 

Kayro

Znalec
Uz ti odpovedeli, az budes nekolik dni s cechem setrit na novou oblehacku tak te ani nenapadne ji v prubehu boje mazat, naopak se budes modlit aby prezila.
 

Henzisek

Znalec
Napadne mně to. Jelikož pokud mi v obléhačce zbývá jen jeden dva životy a aby soupeř nemohl nasadit nové obrané jednotky po poražení, tak smažu obléhačku a dám hned novou celou zdravou. Soupeř nestíhá zareagovat.

Nic uzavírám.
 

DeletedUser7313

Host
Podle mě je to celkem podstatná věc. Celá koncepce GvG je postavená stylem, silný a větší cech se stává silnějším, malý slabším a menším díky bonusům. Z tohoto důvodu se mi to nelíbilo a nechtělo se mi do toho jít, ale hecli jsme se a začli. I na náš malý počet se dařilo slušně. Bohužel ani ve snu mě nenapadlo, že je tady takováto stupidní možnost. Vše jsme si v cechu nachystali a akorát jsme byli hodně nemile překvapeni když se chystáme sundat poslední obléhací armádu a dát si novou obrannou armádu a ejhle, během 2s je tam nová obléhací armáda. Jaký pak má smysl, dle toho co je psáno v popisech o GvG, se vůbec snažit sundat obléhací armádu, když je vlastně nedobytná a stejně si nedokážeme doplnit obrannou armadu. Jediný význam to má ten, že hold útočící cech připravíme o par surovin. Jinak je to naprosto bezvýznamné. Velký cech nemá tolik problém sehnat si suroviny na to, aby měl na opakované dávání obléhací armády.
I přes své, pro mne celkem podstatné mínusy jsem se dokázal zabavit na těch pár plusech celé této GvG akce, ale toto je jako bodnutí nože do zad. Postrádá to smysl.
Tímto se loučím s GvG a přeji všem hezkou zábavu a hlavně pevné nervy :)
 

Kayro

Znalec
Jaký pak má smysl, dle toho co je psáno v popisech o GvG, se vůbec snažit sundat obléhací armádu, když je vlastně nedobytná a stejně si nedokážeme doplnit obrannou armadu. Jediný význam to má ten, že hold útočící cech připravíme o par surovin.

Koukni do navodů na naklady na oblehani a zjistis ze cena oblehacky se velice rychle vysplha na tisice surovin ktere i ten nejlepsi cech vyrabi nekolik dni.
 

Thesseus

Znalec
Tyto výlevy je škoda i číst. "končím s gvg, končím s hrou, mějte se tu a užijte si to". K čemu to má posloužit? Nejlepší je, když je k tomu přidána předpověď o jistém krachu INNO protože "hráči odchází" :)
Což tedy není případ 4paula.
 

Kayro

Znalec
A na koho vlastne reagujes,ja se snazim presvedcit 4paula ze oblehacka rozhodne nestoji par surovin a ze rozhodne neni neznicitelna nebo nedobytna tim jak se da porad dokola obnovovat,protoze proste neda, kor pokud ma cech 20+ sektorů.
 

DeletedUser7313

Host
To theseus:
1. loučím se jen s GvG a zbytek hry si dál budu užívat.
2. sloužit to má k tomu, že i přes to vše přeji všem příjemnou zábavu.
toť vše a nic jiného v tom nehledej.

To Kayro:
Ono je jedno jestli je potřeba na obléhací armádu 100 a nebo 1 milion surovin. Ti rozumní a trpěliví si naspoří minimálně na dvě obléhací armády. Přece nebudou riskovat to, že dají tolik surovin a vyhodí je oknem, že. Když už je taková možnost, která ti zaručí dobití území. Tož asi tak. ;)
 

Kayro

Znalec
To Kayro:
Ono je jedno jestli je potřeba na obléhací armádu 100 a nebo 1 milion surovin. Ti rozumní a trpěliví si naspoří minimálně na dvě obléhací armády. Přece nebudou riskovat to, že dají tolik surovin a vyhodí je oknem, že. Když už je taková možnost, která ti zaručí dobití území. Tož asi tak. ;)

Dobiti ti nic nezaruci,obranci ti mohou nicit oblehacky jednu za druhou dokud budou mit vojaky na vymenu obranych armad.Vubec neni jedno kolik ta oblehacka stoji surovin.
 

DeletedUser5384

Host
Ahoj, nebylo by rozumné, když někdo si smaže obléhací armádu, aby ji mohl dát až za určitý čas? Takhle je totiž jasné že obléhací armáda vždy dobije území, protože jakmile tam uvidí že zbývá jeden dva souboje, tak ji smaže a rychle nasadí novu.

Prosím jen o odpověď od FoE. Ostatní se můžou vyjádřit v téma Cechovní války.
Díky.

Odzadu: Tohle je otevřené fórum,takže ostatní se klidně můžou k nápadu vyjádřit tady:) Na komunikaci s FoE týmem je tu ticket systém.

K nápadu: Nevidím v něm logiku. Sice je to "jen" hra, ale jde o simulaci reálných válek. Pokud ti někdo bude v reálu obléhat město, je spíš pravděpodobné,že při poškození stáhne jednotky a nasadí nové,nebo že je stáhne a přijde za půl roku?

Takhle, jak je to nastaveno to právě nahrává cechům,které se na mapu chtějí dostat než těm,kteří už na ní jsou a mají více polí.
 

Henzisek

Znalec
Hodně blbej příklad, ale co už. Když tě bude někdo napadat tak budeš čekat než tě dobije nebo si "zavoláš" další obranu?

Já chtěl jen názor týmu FoE ne vést diskuzi.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru