Cechovní války - vzdálenost veliteství

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Y u m a n

Komentátor
Ahojte lidičky

nikde jsem se nedočetl v návodu ani tady na fóru jaká je potřebná vzdálenost velitelství od sektoru, který chci nově dobývat. ptám se proto, že když mám sektor o více než jeden sektor dále od sektoru, který chci dobývat tak mě to anglicky hlásí, že musím mít velitelství v sousedství. Jak to tedy je protože když se podívám na mapu tak vidím, že některé cechy mají velitelství třeba úplně na druhé straně než dobývají sektor. děkuji :D
 

DeletedUser2298

Host
Funguje to takto - můžeš dobývat jakýkoli cizí sektor ale pouze tehdy, není li na cílovém a nebo výchozím sektoru znak štítu.. velitelství s tím nemá de facto nic společného - znak štítu znamená, že ten sektor byl během daného dne dobyt tj. na něj i z něj není možno až do dalšího denního přepočtu útočit..
 

Thesseus

Znalec
Ještě si dovolím to vysvětlit jinak, snad se Judas neurazí, onos e totiž tohle těžko chápe.
Rezervaci lze zaplatit (a následně dobývat sektor) pouze vedle velitelství (lze přemístit jednou za 24 hodin) nebo vedle dobytého sektoru bez štítu nebo mečů. Z těchto logických tvrzení se dá vše odvodit i když se to zdá složité :)
Ještě dodám: v druhém případě je jedno jak daleko je velitelství. Když je vedle zelený sektor (bez značky) tak lze umístit obléhání.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru