Centrování :O

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11338

Host
Napadlo mne zda by jste laskavě nepodpořili můj další nápad??? :O

Tentokráte jde o toto: Dejme tomu že, máte v řebříčku podporovaných VB více budov, ještě k tomu Vaše PC není nic moc, nebo jste na pomalém připojení... :- Ano Mračíte se protože, než rozdáte body tak je to celá věčnost!!! :-( Fígl by byl v tom, že by se požadovaná VB vycentrovala na monitoru a vy by jste ji už pracně nehledali ve městě... ;) Tato funkce funguje u hry The West (také od INNO) když na mapě hledáte město, hráče, či zadavatele úkolu... Ano uznávám, že tam je mapa podstatně větší a objektů mnohem víc... Když ale porovnám čas strávený třeba při Motivování či Zušlechťování Celého cechu na dvou rozdílných IP adresách na kterých hrávám tak se nestačím divit :O Myslím, že by tato funkce potěšila hlavně ty aktivní hráče kteří dávají body do VB...
Nezapomeňte, že prostor na kterém budou čase vaše města se rozrostl aktualizací za což jsme my stavitelé INN-u samo sebou VDĚČNÍ;)

Děkuju za vaši pozornost

Čuz Bus Lidičkové a přeju Hezkou Hru ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11359

Host
Ahoj, tvůj nápad se mi líbí, ale já bych to viděl jinak. Ohledně motivací a šlechtění nemám nápad, jak to zjednodušit pro slabší stroje či připojení, ale ohledně VB by to šlo následovně: V radnici, v sekci novinky máš napsáno, na které VB přihazuješ. Co kdyby se tam přidalo malé okénko, kam bys jen zadal počet bodů na příhoz a potvrdil? Nemusíš lozit do cizích měst, tudíž se ti nebudou načítat další objekty. Pro nás je to snadné a rychlé a nezdá se mi to složité na uskutečnění.
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj,
tak s tím nemohu souhlasit.... danou budovu potřebuješ navštívit -potřebuješ s juknout jak je na tom řebříček přispěvatelů... ty máš tolik bodů že jemůžeš naslpo "patlat" :O

Dík za reakci a Hezký den :) ;)
 

Thesseus

Znalec
Souhlas s oběma - to přece lze skloubit. Proč by to okno VB nemohlo vyskočit rovnou z radnice?

Ale realizace nápadu? Tak to bych se divil kdyby nám to takto ulehčili :)
Hra je náročná, těžkopádná. Trvá věčnost udělat pár věcí a přepínat mezi různými prvky. Připomíná mi to první mobily :)
A nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo zlepšit.
 

DeletedUser11338

Host
Juchuchucchúúúúúúúúúúúúú tak konečně PROGRES - rovnou se otevírá VB kerou mám "rozbodovanou" a nemusím jí po městě " honit " ;)

Tísíceré díkes ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru