Centrum zpráv

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Haspro.TR

Turista
V centru zpráv je možno (pokud je to člověku povoleno) kliknout na ikonu PŘIDAT VŠECHNY ČLENY CECHU.
Asi by nebylo od věci, kdyby bylo možné stejným způsobem (jedním tlačítkem) přidat najednou všechny hráče, které máme v kamarádech.
Když se jim chci omluvit za nepřítomnost ve hře, musím si nejdřív udělat seznam a potom podle něj zadat všechny adresáty, což při 140 kamarádech je tedy hodně složité.
 

Svatej

Legenda
Tato funkce je pokud vím, na mobilních aplikacích. Ale na PC verzi to není.
(kdo četl přepis Bartekova rozhovoru, tak tam tvrdí že vše co je na mobilech je i na PC... :p tohle je důvod proč za tím uvádím že kecá...)
 

peepee77

Veterán
Dost spamerske. Jeden soused neustále zakládá nová a nová vlákna s žádostmi o motivace, body či suroviny. Všichni to opouštějí a on si jede dal. Asi nastává čas rabování
 

Svatej

Legenda
Žádost o síroviny? :D A hledá spíš zrající sýry, nebo jaké? :p
Ono to zas není úplně od věci, pokud je člověk v sousedství které úzce aktivně spolupracuje (ano v jednom takovém jsem byl)
Ale jinak je to k prdu, to přiznávám.. O.-
 

Haspro.TR

Turista
Jen upřesním - nešlo o hromadnou zprávu pro sousedy, ale pro KAMARÁDY. Ti se většinou nespamují a když ano, je jednoduché takového člověka z kamarádů vyřadit.
 

Svatej

Legenda
Ale takovou zprávu bych ocenil... Ne každý z přátel ai čte můj popis města... no dobře, možná tak 10 ze 140 :D
Takhle bych jim mohl obeslat informace o prodeji zboží, nahazování VB.... ;)
Jsem pro.
 

DeletedUser3367

Host
som proti ... na tento ucel vyuzivam profil ... ked viem, ze na hre nebudem viac ako 1 den, do profilu si napisem napr.: "do den/mesiac som na dovolenke"

ak niekto vidi, ze som neaktivna a isiel by ma vyradit z priatelov, tak je celkom pravdepodobne, ze by si ten profil pozrel.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru