CEX - hodnocení & rozdělení cechů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7728

Host
Cechovní expedice - CEX - hodnocení & rozdělení cechů jsem nenalezl.
Záhada rozdělení cechů v CEX - po kolika členech bojují spolu mezi sebou cechy (70-80, 60-70, 50-60...)???
Záhada hodnocení cechů v CEX - jak vznikají % hodnocení v tabulce cechů v CEX???
Kde to najdu???
Z toho důvodu si dovoluji požádat o info nebo zdroj (link, server). Předem dík!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
ahoj,nic takoveho neni a nevim jestli vubec bude, spis by mozna sla casem najit neoficialni statistika na forge.bd.com
 

DeletedUser8622

Host
neskutečný bordel..
ani po 60 bojích žádná relikvie ani pár ubohých dia..k čemu mi ten Chrám je??-
nic,bourám..stejně zabírá hromadu místa...((

/Upraveno. Nevhodné vyjadřování. carameels
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Když myslíš. Mě rozhodně k bobku nepřipadá, i když prostorově trochu rozměrnější je. Já mám zatím odjeto 33 kol a z toho jsem získal asi 9 relikvií, což není vůbec špatné.
 

DeletedUser8622

Host
win,to mi je jasné,že tobě nepřipadá..nechápu proč jsi se vůbec ozýval..to jsi špatně přečetl moji zprávu?????
ty jsi získal po 33 kolech-9 a já po 60-0..takže,... pro tebe fajn..
a to jsou jen kola,která jsem už začal počítat..předtím jsem to tak nějak bral,ale poslední dvě exp. jak na C tak na A..k ničemu..
a odměny??..pořád dokola-plánky na chrám,plánky na chrám..občas květ. altán..těch už mám na osázení rovníku..

/Upraveno. Nevhodné vyjadřování. carameels
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Vždy mě fascinovali lidé, kteří byli schopni dát za otázku milión otazníků. Myslíš, že kdybys tam dal jen jeden, že zprávu nepochopím? Nebo tě to dělá spokojenějším?

Jde o to, že když teď nezískáváš relikvie neznamená, že je příští týden nemůžeš získat. Vykřikovat tu hned, že je k ničemu, je zbytečné. Evidentně ti to doteď nevadilo, ve hře už nějakou dobu je, což znamená, že dříve ti relikvie dával, jinak bys tu už řval dávno. Navíc ho máš jen na 5., respektive 4. úrovni, kde jsou šance na objevení relikvie hodně malé. Tímhle stavem jsem si také prošel, jako každý jiný, kdo Chrám postavil. To však neznamená, že ti v budoucnu nebude dávat lepší odměny. Navíc už je to přes 5 hodin, co jsi psal, že ho smažeš. Tak proč ho stále ve městě máš?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru