Chat - šeptání

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Zelda

Člen
  • Oblast hry: Chat
  • Současný stav: Zahájení konverzace je možné pouze poklepáním na nick hráče aktivního na globálním chatu
  • Nápad: Vzhledem k problémům se stabilitou Flash playeru (případně nutnosti často vymazávat paměť prohlížeče), přijde často hráč nejen o historii konverzace, ale především o otevřené okno soukromého chatu. Problém je následně v navázání soukromé konverzace, protože tu nelze momentálně zahájit jinak než přes tabulku Šeptat na globálním kanále - a k tomu je nutné, aby tam dotyčný aktivně cokoliv napsal (což mě osobně vedlo k zbytečným zprávám typu "napiš tečku do globálu"). Proto bych navrhoval přidat možnost zahájit konverzaci šeptem nezávisle - třeba pomocí příkazu /w Zelda, který by otevřel soukromý kanál.
    Pro ochránce soukromí: v případě offline stavu adresáta by se tato informace nezobrazila a otevřel se slepý kanál (aby nebylo možné tímto způsobem získávat informaci o online/offline stavu hráč), zároveň by nebylo možné otevřít konverzaci s hráčem, který vás má v ignorelistu a naopak (ochrana proti spamu a vulgárním exhibicionistům). Samozřejmě by to též vyžadovalo plnou funkčnost ignorelistu (nyní tam můžete kohokoliv přidat, ale nelze ho již odebrat).
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO - vlastní archivní téma http://forum.cz.forgeofempires.com/showthread.php?4487-Nejlepší-přítel-šeptání-v-chatu
 

DeletedUser11513

Host
já osobně moc chat nevyužívám, takže je mi to celkem jedno, ale uznávám, že by se to ostatním hráčům mohlo hodit
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru