Chléb pro chudé - odměna?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím,

Dostal jsem za úkol zaplatit v úkolu Chléb pro chudé 3000 nástrojů(jsem na začátku Raného středověku).Mám s nástroji v současné době menší krizi a jelikož nevidím žádnou odměnu,chci se zeptat,jestli má smysl tento poplatek platit.
 

DeletedUser

Host
no abych pravdu řekl pak po tobě budou chtít ještě prachy :D a zatím sem z toho nic nevytěžil je jen na tobě jestli na to máš nebo jestli budeš syslit dál :D Já jim to dal chudáčkům :D
 

DeletedUser

Host
Heled to by mě taky zajímalo.. měl sem platit šaškovi penez jako želez a v podstatě se mi to nevyplatilo...
Zajímalo by mě celkově jeslti se ty questy musí dělat ... a nebo jestli ne...
A nebo jestli to je udělané tak že je na tobě jak se rozhodneš ale někdy za to je větší odměna než si do toho dal a někdy zase menší...
PS: kdyby šlo toho šašu popravit tak nevaham :))
Nebo jdou přeskočit ty questy?
 

DeletedUser

Host
Dobře,tak děkuji,se zlatem problém nemám,s nástroji ano,takže se pro tento úkol budu řídit jedním trošinku upraveným motem :).
 

DeletedUser

Host
PS: mimo téma, nezda se vam že už pomalu běží update hry? Nějak mi to hazí chybičky ;)
 

DeletedUser

Host
No,já si teď bral výrobu a tohle sekání jsem zažil naposledy toho třicátého května...
 

DeletedUser

Host
Mě to kopne vždy a píše:

Bad Gateway 502
----------------
1.0.10

Takže asi se nahrává update :D
 

DeletedUser

Host
nestraš furt se to odklada a ktomu chlebu ja sem ty nastroje dal rada nad zlato kozy farmy a pekař
 

DeletedUser1162

Host
Heled to by mě taky zajímalo.. měl sem platit šaškovi penez jako želez a v podstatě se mi to nevyplatilo...
Zajímalo by mě celkově jeslti se ty questy musí dělat ... a nebo jestli ne...
A nebo jestli to je udělané tak že je na tobě jak se rozhodneš ale někdy za to je větší odměna než si do toho dal a někdy zase menší...
PS: kdyby šlo toho šašu popravit tak nevaham :))
Nebo jdou přeskočit ty questy?
Úkoly dělej, sice tě ze začátku oškube jak školačku ale pak tam dostaneš 25 diamantů a od té chvíle jsou úkoly od něj poměrně dobré. Dostal sem např. 20 šperků, 5 železa, 6000 zásob atp.
 

DeletedUser1162

Host
Už na fóre bolo napísané že update nebude cez výkend.
Bez urážky, ale možná by nebylo od věci to tedy dát do oznámení, kde je stále poslední informace, že update bude buď o víkendu nebo následující týden. V současné chvíli je toto fórum velmi nepřehledné a bez urážky mizerně udržované. Doporučil bych, abyste začali pracovat na něčem, jako je sekce FAQ, abyste předešli zbytečnému zakládání duplicitních témat, místo zakládání dalších témat a kategorií naprosto nesouvisejících s hrou.
 

DeletedUser89

Host
Bez urážky, ale v oznámení to napsáno je :) Nepřehlednost zřejmě není na straně moderátorů :)
 

DeletedUser

Host
nestraš furt se to odklada a ktomu chlebu ja sem ty nastroje dal rada nad zlato kozy farmy a pekař

Pekárnu kupovat nebudu,stojí nějaké ty drahokamy.Mám ve městě 2 kozí farmy a 3 řeznictví a stejně mám nástrojů kvůli přestavování obytných budov nedostatek.
 

DeletedUser1402

Host
ja jsem to mel take a jeste bude po tobe chtit zlataky a do tretice jeste neco a za to dostanes 25 diamantu
 

DeletedUser

Host
jj, diky. sem zatim u stavby jezdectva se 23 000 bodama takže nic moc sem zatim ukolu nezažil :)
nEVÍTE ZA CO JE NEJ UTRATIT TY RUBíNY?
 

DeletedUser

Host
Rád bych řekl můj poznatek...Ty úkoly jsou pouze na výměnu surovin, čeho jsem si teda všimnul...Dáš prachy, dostaneš nástroje, dáš nástroje, dostaneš prachy....:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru