Chyba při odemykání lvlů velkolepek

Dan 77

Veterán
  • Svět: Arvahall
  • Prohlížeč a verze: Google Chrome (aktuální verze 50.0.2661.102 m) (jiné prohlížeče v daný okamžik nejde vyzkoušet současně)
  • Popis chyby:
    Odemknu lvl velkolepky za plánky, objeví se moc plánků rozsvícených (jako bych je už zase měl) na odemčení dalšího lvlu (podruhé), ale když kliknu, vyhodí to interní chybu, což resetuje hru a samozřejmě podruhé už lvl správně neměl jít odemknout a nestalo se tak (zkontrolováno po návratu do hry).
    "Pokud vím, tak by měla být potvrzena chyba, kdy se po zvýšení jedné úrovně velkolepé budovy posune počítadlo další úrovně o 2, místo jen o 1. Předpokládám, že toto s tím souvisí. Ještě spolu s poslední úpravou, kdy načtení zdrojů (výzkumných bodů) trvá kratší dobu a je rychlejší."
    V citaci popisovanou chybu znám taky, je skoro totožná, jen s tím rozdílem, že tlačítko s posunutou hodnotou příště odemykaného lvlu bylo zašedlé, teď je ale aktivní, protože se rozsvítí všech 9 plánků, i když je nemám, takže když na tlačítko zkusím kliknout, vyhodí to interní chybu - tzn. je to jen vyšší lvl té původní chyby, souvisí to spolu (ale netuším, jestli i s rychlejším načítáním zdrojů).
  • Screenshoty: příležitost odemknout lvl není každou chvíli a v tom okamžiku se mi nepovedlo udělat screen, stejně bych ho musel udělat v každém kroku, samotný by neměl žádnou vypovídací hodnotu (vypadalo by to normálně)
  • Jak často se chyba vyskytuje: zatím jsem to zkusil jen jednou, takže možná vždy, ale těžko říct
  • Detail chyby: vizte popis (chybu jsem nejdřív nahlásil na support a byl jsem odkázán na fórum, aby někdo tuto chybu mohl potvrdit)
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ANO
 
Nahoru