Chyba v Poště

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11338

Host
Chyba v Poště
Svět: Arvahall
Prohlížeč a verze: Google Crome Verze 37.0.2062.124 m
Popis chyby: Pošta je pomotaná
Screenshoty:Ano
Jak často se chyba vyskytuje: netuším
Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano - nenašel jsem
Popis jak se chyba projevuje:
CHYBA v POSTĚ

Hezký den,
Nevím čím to je, ale Pošta "si dělá co chce" = je tam chyba :-(

- pošta sama od sebe mizne, anebo je v náhledu něco jiného než co je v dané zprávě... pak se stává, že smáznete něco co nechcete, páč lidi mažou v náhledu a né v dané zprávě... Páč je to vše zmotané jak popisuji výše, tak vlastně mažete něco jiného než by jste ve skutečnosti chtěli :-(
Nepomůže ani načíst hru znova a ani smazat údaje prohlížeče - mám odskoušeno :-(
Asi to je napsáno krkolomně, ale je to tak...
přikládám screen:

- screen náhledu pošty ( pořízen by Lightshot verze 5.1.4.17) :

http://prntscr.com/4uft0r

- screen po otevření té pošty (předešlého sreen-u)

http://prntscr.com/4uftbz

Nedělám si legraci a nespletl sem se je to neuvěřitelné ale je to tak :-(
Dle mne by bylo vhodnější, aby se pošta mazala v dané konverzaci po otevření dané pošty a né v náhledu - předešlo by se těmto potížím - pardon pomotání zpráv by to neřešilo, ale to že by si člověk nesmazal to co nechce ;)
 

DeletedUser9628

Host
Mě se to děje taky neustále, dokonce jsem to psal sem, bohužel jiné odezvy než "vyměň prohlížeč za jiný než je Chrome" jsem se nedočkal. Poštu využívám často, zkusil jsem to i ve Firefoxu, dělo se mi to tam taky. Že by jeden z kostlivců ve skříni jako blikající pošta bez nové pošty? :confused:
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj MartiniBaby,
tak já to napsal pro jistotu i na support, odpověď která mi prozatím došla nebudu zatím komentovat... Jinak děkuji za info, že se to neděje jenom mě... Vážně jsem to zde na fóru hledal ale asi špatně - omlouvám se za to :-(
 

DeletedUser6375

Host
Ahoj, já tam problém nevidím, protože v tom druhém screenu jsou vidět poslední dva příspěvky a oba jsou od tebe. No a v náhledu zpráv se tvoje vlastní příspěvky nikdy nezobrazovaly, vždy tam je zobrazený poslední příspěvek někoho jiného... Odpovídá tam jenom čas posledního příspěvku - 3.10. 20:40.
 

DeletedUser9628

Host
Jo, zrovna to co postoval Ugrofin není chyba, v poště se ukazuje ta poslední zpráva, která není od tebe, svojí zprávu máš v odeslaných. Pokud posíláš novou zprávu, tak jí máš taky jen v odeslaných, ale ne v přijatých. Ale děje se to, že tam máš opravdu jiný náhled a úplně jiný obsah zprávy po kliknutí.
 

DeletedUser

Host
i po připojení na Váš učet chybu nikde nesezdávám.
Pokud se opravdu chyba projevuje, jedná se tak nejspíše o Vaše zařízení.
Je nutné opravdu pečlivě počítač pročistit.

2edr48i.png

[SPOIL]5a) Výstřednosti a záhadné detaily jaké budovy nedávaly spát mnoha výzkumníkům celého světa?
5b) Pro odemčení kterého výzkumu raného středověku nepotřebujete zaplatit žádné mince, zásoby, zboží ani diamanty?[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Po každém odeslání zprávy, Zoyde? No tak..
Přece není řešením pořád čistit PC. Chyba je ve hře, to ji mají řešit uživatelé?!
 

DeletedUser11338

Host
Přátelé pokusím se problém ještě jednu popsat ale fakt naposled...
V Tom náhledu screen - http://prntscr.com/4uft0r bylo tu dobu ve Vláknu POKEC(4) vidět začátek psaní od hráče Paddy " Ahoj Ugro, odepisuju ..."... Tato korespondence, se ale ve skutečnosti odehrávala v soukromém vláknu a né ve vláknu POKEC(4)!!! Po otevření vlákna POKEC(4) se tam zobrazilo to co tam správně patřilo - tzn, obsah vlákna POKEC(4) který je ukončen zprávou ode mne, pardon dvouma zprávama ode mne... screen - http://prntscr.com/4uftbz
Vím jak pošta funguje a jak se řadí. PLS nepopisujte mi kde se co jak zobrazuje :) ;) Pokud by mi to nebylo jasné, byl bych se na to někoho optal, než bych začal kamkoli psát, že tam je chyba...
A pro pořádek, chybu jsem začal nejdříve hledat samozřejmě u sebe a začal sem ji řešit tím, že sem vymazal historii atd. - podotýkám, že nepomohlo ani vypnout prohlížeč ani se odhlásit úplně od hry (myslím na úvodní stránku)
 

DeletedUser11338

Host
Pro Supportéra Zoyd,
ano je to již v pořádku, spravilo se to nějako samo nevím kdy a jak... Po nějakém čase když sem znova zapnul PC - již závada nepřetrvávala....
zatím je klid :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru