chyba

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2279

Host
zdravim evidujete neco ze kdys nekdo zautoci na moje mesto a udelat pomstu,ja sem tetka delal pomstu a to se jeste nasitalo druha strana byla uz ume me to znicilo celou armadu a jim sem ani trosku nevzal a on mel same kopijniki a a ja uz mam jinou armadu stalo se to zas na PvP ve vezi
 

DeletedUser

Host
Není možný, aby ti během načítání kopiníci zničili armádu, protože boj je na kola a pokud nespustíš automat, tak se k tobě kopiníci během jednoho kola nemohli dostat.
 

DeletedUser2385

Host
Skús sa naučiť písať trochu zrozumiteľnejšie :) ale neskúšal som to :) ale za skúšku nič nedám :)

Takže mne to hodilo normálne :) akurát mám teraz na krku hrbku army zo železnej doby :D :D
 

DeletedUser2279

Host
ale me to udelalo? me uz trva armada 1 hidu a 2 hodini opravovani ale ja to neresim ja sem nic nezmackl zadni automat a oni byli ume, ale jen me ctve za 3 den uz sem nedostal zadne medaile a sem porad na privnim miste a podpora mi jeste nedala vedet co stim je a
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2385

Host
Tu píšeš, že si stále na prvom mieste....tak napíš, že si šampion z minuleho turnaja a nie, že si na prvom mieste :p
 

DeletedUser89

Host
Koukni do návodu - PvP Věž. Je to aktualizované a je tam vše
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru