CRK - Czech Royal Knights

DeletedUser

Host
Ahoj všem
Jsme cech který byl založen 13.6.2012 tedy v den kdy to bylo prvně umožněno. Bohužel náržíme na to že hra je zatím v plenkách a spousta věcí teprve příjde, ale i přesto že nás je jen asi 23 jsme aktivní a díky tomu jsme v top 10. cechů. Dost hráčů pokud je oslovím aby šli k nám do cechu namíta že je to na nic a nevýhodné a podobně, Já s tím nesouhlasím naše představa je taková že se potřebujeme sehrát a připravit se na ty možnosti které hra jistě v budoucnu nabídne.

Vedení jako takové zatím nemáme jsme si všichni rovni každý může příjmat nové členy může utvářet fórum cechu atd.

Plány máme do budoucna jako asi všichni, chceme se naučit dobře hrát tuto skvělou hru a být v dobrém kolektivu při chvílích odpočinku a relaxace třeba po práci u hry, prostě se chcem jen bavit a sdílet své radosti a zkušenosti ze hry s novými přáteli z cechu.

Od nově příchozích hráčů očkáváme aktivní přístup ke hře a cechovním akcím, dále komunikativnost a ochotu pomáhat si navzájem preferijeme komunikaci na skype dokud to hra nenabídne formou chatu ve hře.

Hledáme nové aktivní spoluhráče v případě zájmu pište sem nebo dopisem Hráčům našeho cechu.
Příjemnou hru a dobrou zábavu všem :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2419

Host
zdravím pánové a dámy, rád bych se k vám přidal do cechu. Děkuji
 

DeletedUser2443

Host
zdravím spoluhráče, ráda bych se k vám přidala do cechu.
 

DeletedUser

Host
Ahojky
hledám vhodný cech který by mě přijal mezi sebe. Aktivní jsem vcelku dost tak bych určitě nezklamala. :cool:
 
Nahoru