CvC - restrikce vstupu na území

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Gorwor

Dopisovatel
Jsem pro návrh s vkládáním armády (konečně už proboha!). Proti návrhu nutnosti mít X dob...
 

DeletedUser12613

Host
Hlavní problém ohledně nápadů omezování v CvC je ten že INNO nechce omezovat vstup pro jednomužné cechy - berte to jako v reálu - taky nemáte jistotu, že jeden člověk v paneláku nebude kazit život všem sousedům. Problém je že v ČR se globální chat naučil tleskat a chválit tyhle hrdiny, co umí útočit ve 3 ráno ale nedokáží udržet ani 5 hexů. Tj. problém není v pravidlech problém je v tom, že někteří raději škodí a ničí než aby se učili budovat, uzavírat a dodržovat dohody.

edit
Není ale reálné dobyté území udržet. Máme se ve jménu jakési cizí a pochybné pseudomorálky dobrovolně oněch bodů vzdát? Nebo povinně vstoupit do cechu, který nám nevyhovuje?
myslím že každý je schopný poznat hráče co jedou minicechem CvC kvůli bodům a co to dělají aby škodili ostatním. Těm prvním stačí body ta druhá část požaduje i potlesk od velectěného publika.

Tj naše názory jsou vlastně totožné
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
Jenže ta "partyzánština" je jednou z možností, jak hru hrát. ;)
Nevidím problém v tom, že na jednom světě ji také provozuji. Situace se vyvinula tak, že jsme ve dvou lidech (jeden v budoucnosti, druhý čerstvě v moderně) raději založili vlastní pidicech, neb předchozí dva byly pro nás zklamáním. Body z CvC ovšem chceme. Není ale reálné dobyté území udržet. Máme se ve jménu jakési cizí a pochybné pseudomorálky dobrovolně oněch bodů vzdát? Nebo povinně vstoupit do cechu, který nám nevyhovuje?
HOUBY S OCTEM ! :p
Nedělám nic, co by pravidla jakkoli omezovala, nebo dokonce zakazovala. A navíc se nehodlám stát ani budovatelem (to bych hrál budovačku), ani sluníčkářem.
Já mohu také argumentovat jakousi "neférovostí", když mnou obsazené území zabere maxicech se superbonusy, které já nemám. Jenže - já nejsem uplakánek. Hraji to, co mi situace umožňuje. A nemám cukání po večerech v parku loupit babičkám jejich drobné.
Tož tak. :D
 

DeletedUser12887

Host
Nelze argumentovat časem, přepočet je daný 20:00, několik návrhů na změnu přepočtu neprošlo, vždy se našla většina, která nesouhlasila se změnou, tohle je dost složité, protože taky teda můžu být na Antarktidě, kde je čas úplně posunutý, pokud si vyberu ke hře český server řídím se časem a umístěním serveru bez ohledu na to, že jsem třeba o půl dne napřed..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru