Další doba

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Ahoj, mam par otazek. Projel jsme cele forum a uplne odpovedi se mi nedostalo :)

1) Jsem nakonci doby bronzove. Práve muzu vystudovat jeden vyzkum v dobe zelezne a dostat se tak do dalsi doby. Ale mam plno vyzkumu z doby bronzove nedodelanych. Takze se ptam, je lepsi se dostat prvne do doby zelezne a pak dokoncit vyzkumy doby bronzove? Nebo prvne dokoncit vsechny vyzkumy a pak se teprve vrhnout na dalsi dobu?
A jake jsou vlastne vyhody dalsi doby? Zmeni se vubec neco krome radnice.

2) Pokud to chapu dobre, tak dobu turnaje PvP ovlivnuje nejnovejsi jednotka. Tzn. ze kdyz budu mit jednu ze zelezne a ostatni z bronzove, budu bojovat v turnaji PvP doby zelezne. Je to tak?
Pokud ano, muzu se zucastnit vice turnaju zaroven? Napriklad prave doby bronzove a zelezne?

Dekuji moc :)
 

DeletedUser

Host
1) výhody jsou v nových stavbách a jednotkách. Podle mne je jedno v který době budeš pokračovat, stejně tě to časem donutí dodělat téměř všechny výzkumy.

2) Ano, je to tak. Výběrem jednotek pro boj se můžeš se účastnit kteréhokoliv turnaje. Vždy se počítá turnaj podle nejpokročilejší jednotky a výzkum na to nemá vliv.
 

DeletedUser

Host
Moc dekuji :) Jen jeste k 1) Nove stavby a jednotky budu mit az si je vyzkoumam ne? Nebo se mi neco zpristupni uz hned?
 

DeletedUser

Host
Jakmile dokončíš potřebný body výzkumu a tento odblokuješ, můžeš okamžitě stavět budovy a produkovat z nich jednotky a suroviny. Automaticky dostaneš jen novej vzhled radnice.
 

DeletedUser

Host
Jeste posledni otazka. O kolik se zvysi prijem radnice? Ted je 500 zlatek
 

DeletedUser

Host
a to je myslím škoda, mohl by se třeba zdvojnásobit, vše je krapet dražší
 

DeletedUser

Host
Jak se to vezme. Někteří berou zdroj z radnice jako takovou pomoc do začátku. Ono třeba v době železný se bez problému dá vydělávat kolem 550 za 15 minut, takže pokud člověk chce, je pak peněz dost. Bohužel je tahle hra svým systémem zaměřená hlavně na notorický klikače.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru