Další oddálení (- zoom) ve městě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím, můj návrh je jednoduchý. Líbilo by se mi další oddálení (- zoom) ve městě. Města jsou větší a větší. Myslím, že hráči, kteří jsou na konci doby pokroku mi dají za pravdu. Když vybírám suroviny musím přecházet (kvůli plnění opakovaných úkolů) z jedné části města do druhé. Přitom by stačilo tlačítko na ještě větší oddálení (abych viděl celé město, nebo alespoň skoro celé) a ušetřilo by mi to celkem dost času.
Města se budou do budoucna ještě více zvětšovat a tohle tlačítko jistě bude potřeba. :)
 

DeletedUser9061

Host
Ahoj Dawer24, ...

Ano, nápad dobrý. Ve větším zoomu by stavby byly moc malé, ale jak říkáš, hlavně pro ty výběry.
Já jsem v průmyslovém věku a zatím veliký prblém nemám, ale časem to také poznám.
 

Technik

Turista
ANO - naprostý souhlas.
Větší oddálení by velmi pomohlo.
Ne jen moje město, ale i města cechovníků, které hvězdičkuji, jsou tak velká, že musím posouvat pohled, abych zjistil, kam nejlépe umístit hvězdičku.
 

DeletedUser8638

Host
Dobrý nápad,opravdu by to ušetřilo mnoho času a dost by se vše urychlilo,posouvání je dost ubíjející zvláště při motivacích
 

DeletedUser6769

Host
Jsem pro, dost mě prudí už z principu, že nevidím celé město... Ty výběry mi ani moc nevadí, mám to docela uspořádané, že zlato i zásoby dokážu vybrat naráz, i když vidím jen skoro půlku města... ovšem město dál roste. A už hodněkrát jsem si přál víc odzoomovat město. Klidně i jen proto, abych se pokochal.
 

DeletedUser8130

Host
Tohle by bylo opravdu fajn, zoom pro přiblížení je u většího města zbytečnost ale oddálení by se určitě hodilo
 

DeletedUser

Host
Chtěl bych se zeptat zda tento nápad byl navrhnut do Německa, nebo se aspoň dostal do "dalšího kola". Je tu celkem dost souhlasů, ale žádné vyjádření člena FOE. Děkuji za odpověd
 

Hron

Nováček
Já se taky přidávám se souhlasným názorem.
Při motivaci ostatních by to bylo úžasné.
 

DeletedUser9061

Host
Tak, ...
Zajímavé - Do většiny témat hned zasáhne někdo z FOE týmu, tato záložka je zde již měsíc a půl a mi jsme se opravdu nedozvěděli nic, jak říká:
Chtěl bych se zeptat zda tento nápad byl navrhnut do Německa, nebo se aspoň dostal do "dalšího kola". Je tu celkem dost souhlasů, ale žádné vyjádření člena FOE. Děkuji za odpověd

Tak už nám něco pověste. POslali jste to dál, či jste to hned zahodili ???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Takže ve zkratce: toto téma tu není poprvé, a vzhledem k tomu, že jednou jsem ho zakládal já tak nevidím důvod proč psát to samé znovu.

Dále: Netuším, co tu chceš od nás pověsit, nicméně my nápady nezahazujeme a komunikaci s INNO zajišťuje community manager skrty.Není důvod se domnívat, že si ty nejlepší nápady suší sám pro sebe, takže patrně je to odesláno. Přesně to nevím, neúkoluji ho. To samé bych doporučil i tobě.
 

DeletedUser

Host
Já se opravdu nedomnívám, že si nápady někdo suší pro sebe.
Stačí mi, když vím, že existuje komunikace mezi INNO a Vámi. Za tuto informaci děkuji. Nic víc jsem vědět nepotřeboval.
 

DeletedUser3139

Host
Já se domnívám, že se tu nemělo věšet, ale povídat. Ale to je celkem jedno. A že dráty do INNO jsou stále nahžaveny lehce do červena a ty zpátky mohou chladit pivo, tak to je taky už většině známo. Proto říkám, že supporta či jinou funkci bych tu nedělal ani za plat euro poslance. :cool:
 

DeletedUser5384

Host
Ach so, ono to nemělo být pověste, ale povězte :) Moje chyba, i mod si může občas sedět na vedení :D

S těmi dráty na tom něco bude, ale na druhou stranu kdyby měli v reálným čase odpovídat na cokoli od Kanady po Koreu, nedělali by asi nic jinýho :)
 

DeletedUser3139

Host
bobbyc: Aha, takže jestli jsem to správně pochopil, tak to je přesně tak jak jsem tu už několikrát psal. Z Česka se odešlou připomínky a v INNO to celkem nikoho nezajímá. Jasně, když jim přijde 1mega připomínek denně z celého světa tak by musel makat na dvanáctky u INNO celý Hamburk i s okolím. Ale jen tak pro připomenutí, kouř u domečků se řešil tuším přes tři aktualizace, silnice v městech jsou namrzlé taky už od zavedení aut (stále jezdí bokem!) a ....... nic! A takových ,,překlepů" tu je, že kdybych je chtěl vypsat, tak mám příspěvek na 10 stránek. Myslím si, že by bylo vhodné vyhlásit veřejně třeba ,,sanitární měsíc" a snažit se vychytat většinu chyb. A pak zas pokračovat na vývoji hry. Takhle se nabalují stále další a další a za chvíli už bude problém hrát dál. Hráčům na špici plno těch chyb nevadí, ale nejsou tu jen oni. A těch ostatních tu je valná většina a těm chyby vadí a hodně. Asi by se nad tím měli zamyslet a dost se zlepšit. Protože pro nás je to sice jen hra, ale pro INNO to je práce a tudíž by jí měli dělat pořádně a s minimem chyb.
 

DeletedUser5384

Host
tos pochopil špatně, připomínky v INNO berou, jen nemůžeš čekat, že za každou připomínku někdo z INNO pošle dopis o přijetí té připomínky.

Jinak tedy, pokud tě dokáže grafická chyba typu aut bokem nebo chodec na střeše rozhodit tak, že cit. " za chvíli už bude problém hrát dál " tak tedy jsi křehká povaha :D Mimochodem, stejný typ chyb jsem našel i u PC her kupovaných na DVD za těžký prachy.

Jak si někdo může dovolit prodávat /v době uvedení kolem 10tisíc/ produkt, který, jak se nyní zjistilo, měl 1100 chyb.
Když to nejde kvůli složitosti produktu vytvořit bez chyb hned na poprvé, tak ať to prodávají jako nehotový testovaný produkt za nižší cenu a ne jako finální produkt za 10tisíc.
A to nemluvím o těch zbytečnostech v produktu, které musí uživatel zaplatit a nikdy nepoužije.
A teď mně hlavně nemluvte o tom, že Win nemusím kupovat. Pokud budou existovat programy, které bez Win nespustím, tak Win koupit musím.
Ale chci za své peníze kvalitní, hotový, dodělaný produkt a ne 1100 chyb.
Mějte sa.

mimochodem, ta citace s týká ve své době nejrozšířenějšího OS Win XP :cool: a těch 1100 byly fatální chyby,celkové číslo je v násobcích vyšší :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru