Degradace CVC

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12151
  • Vytvořeno

Znechucují vám chyby při bojích na mapě CV hru?

  • ano

    Hlasy: 19 95,0%
  • ne

    Hlasy: 1 5,0%

  • Celkový počet hlasujících
    20
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12151

Host
Dobrý den všem, tak myslím,že dnes tomu inno nasadilo korunu, takhle katastrofálně se hra už dlouho nechovala,neni možné na mapě CV pořádně bojovat, ať raději zruší CVC a nebo celou hru, už jsem si zvykl na neustálé interní chyby a jiné nesmysly, a že se musí během bojů neustále restartovat,ale tohle je totální devastace boju na mapě CV, ptám se tedy, kdy si zabojujeme normálně bez chyb? Je vůbec v silách INNO games tyto problémi vyřešit a nebo se dostalo na pokraj svých sil? Jako "platící zakázník" se ptám jestli bude někdy hra normálně fungovat a nebo se na to mám vykašlat, je tu vůbec někdo kdo s tím něco může udělat?
 

DeletedUser2298

Host
No a to je důvod, proč i když je vyhlášen nějaký boj na nějaký čas.. tak se už nehrnu abych u toho na 100% byl na úkor jiných věcí.. Protože je to zbytečně zabitý čas.. načítání.. lagy.. pády a následně znechucení a otrávení.. protože jak po přepočtu začnou intenzivní boje v CvC.. tak jde hra do kopru ( a koprem myslím MNOHEM sprostější slovo). A to že to tu dlouhodobě zmiňuje nezanedbatelný počet bojově aktivních hráčů znamená spíš problém se hrou... než desítky rozladěných a nefunkčních počítačů u hráčů..
 

DeletedUser2298

Host
Dám klidně doublepost páč je mi to fakt u zádele... Bude CvC někdy v dohledné době funkční, nebo se na něj mám vydefekovat z dostatečně velké výšky..? Protože mám něco "málo" nabojováno na všech světech.. a pamatuju si že na dobytí 4 hexů s 80ti boji v každém mi stačilo 2x restartovat prohlížeč... Vím že pokrok nezastavíš a doba kráčí kupředu.. ale mít na 4 jednotlivé boje dva restarty prohlížeče.. s tím ať INNO jde tam kde záda ztrácí své dobré jméno.. je to neskutečný opruz a důvod k zamyšlení proč vlastně dál hrát.
 

DeletedUser7592

Host
Stačí si přečíst fóra jiných zemí. Například na polském popisují úplně stejné problémy jako máme my. Všude se děje to stejné. Hra je prostě mizerně naprogramovaná a podpora na tom není o nic líp.

U nás dostaneš odpověď abys změnil providera a vyčistil cookies. Zřejmě si myslí, že máme všichni stejné providery a počítače.
 

DeletedUser12151

Host
Ahoj vsem,Traguare,spis jsem tady chtel rozjet obecnou diskuzi a tak nejak jsem cekal,ze by nekdo mohl tuto nechut hracu hrat CV treba resit, protoze je to fakt opruz a posledni dobou me to ani nelaka jit bojovat, ta hra je tim tak podefekovana jak pise .judaspriest.cz ,ze se divim,ze nenastala jeste nejaka naprava,tak bud se neco zmeni a nebo tim inno asi ztrati v nejblizsi dobe dost skalnich fandu/hracu teto hry, vsimam si posledni dobou dost vekle ztraty zajmu o hru,prave kvuli zminovanym problemum pri bojich, asi by to byla skoda,protoze ta hra jeste sveho vrcholu mohla teprve dosahnout :)
 

DeletedUser7592

Host
... tak nejak jsem cekal,ze by nekdo mohl tuto nechut hracu hrat CV treba resit...

Petre, na ceskem foru to nevyresi nikdo, jen si zanadavame, ale support nam to stejne neveri a nemecti vyvojari ceske forum nectou. Proste places na spatnem hrobe.
 

trojan1673

Veterán
Bohužel my tady na fóru nejsme schopni ovlivnit chod v CvC ani to změnit.
Já sama bojuji v CvC a nejsem nadšená z toho jak to nejde, když CvC začínali bylo to bez problémů.
Teď nás jeden sektor stojí strašně moc surovin jen díky tomu, že chceme vyměnit obleh a hra nám zamrzne (v tu chvíli nepřítel v klidu doplní obrany) a my můžeme dát obleh znovu na plný sektor obran.
A zajímavé je, že se to stane ve stejnou chvíli všem co ty oblehy mění.
 

Arthoris

Odborník
No to je ono, ze začátku totiž při dobývání, to zboží nemělo takovou drastickou úlohu, jak má teď. Prostě jak píše trojan, teďkom jedno pole stojí strašně moc surovin, přičemž logicky je tedy velký cech znevýhodněn, a má to 100x komplikovanější. Dále možná i menší výhoda ale opět i další nevýhoda vtom, že při dávání obléhaček se odstranila věc, že daný hráč nepřichází o vojsko. Prostě je to velmi nevyvážené, nebo měnění obranné army při obléhání, taky dobrá trapárna, a kolik na to Inno mělo času s tím něco udělat?? Ani brvou nehli, co to dalo práce než se jim konečně rozsvítilo a změní aspoň ten žebříček, prostě o tomhle by se mohly psát romány.
 

DeletedUser12151

Host
tak zebricek se bude konecne menit a doufam,ze soucasny stav CV taky, jinak bych se na hru asi vykaslal, davam jim jeste nejaky cas/vypada to,ze zima bude dlouha/ a pak na to hazim vdolek :D
jinak s tim,ze prides o armadu pri vkladani nesouhlasim, tim by byli pouze zvyhodnene velke cechy, ktere maji hrace na urovni xy a maji hodne aktivnich hracu z dane doby,pak by se nemohli zapojit ty mensi a nebo cechy s mensi aktivitou, v tomhle chybu vyvojari neudelali :) Cena oblehacek je nastavena tak aby nebyl dominantni jeden cech,jinak by se na to ostatni vykaslali uz davno..kdyby nemeli alespon nejakou sanci neco ziskat :) ber to jako antimonopolni pravidlo ve hre ;-)
 

Zelda

Člen
Jestli ono by nebylo potřeba provést pořádný restart serverů, na kterých FoE běží, včetně pročištění a kontroly databáze. Pokud by to vedlo ke zlepšení současné situace, myslím že většina věrných hráčů by akceptovala třeba i celodenní vypnutí hry.
 

Arthoris

Odborník
No tak, že to bylo zvýhodnění pouze pro velké cechy, tak to nevím, jaká to byla výhoda ??, když si mohl dávat jen omezené množství obléhaček, kvůli velmi drahému počtu zboží. Právě teď jsou zvýhodněné malé cechy za obléhačky jim to nebere žádné vojáky, a ještě je mají za hubičku, takže když to srovnáš, tak malé cechy mají totální výhodu, třeba 50 obléhaček ku 3. Jinak jasně, to máš pravdu, nelze aby jeden cech vlastnil celou mapu ale taky to šlo udělat nějakým omezením v počtu držených polí. A né, že ty do toho narveš desetitisíce zboží, a pak se přetahuješ z někým, kdo to má skoro zadarmo, prostě to je blbost.
 

Gorwor

Dopisovatel
Nebylo by (částečným) řešením problému provést "postupný" přepočet? Tedy například na "Áčku" v půl osmé, na B v osm, na C v půl deváté a podobně?
 

DeletedUser9906

Host
To vypadá velice rozumně, v pvp věžích se turnaje uzavírají taky v různou dobu podle věků, možná už tenkrát to někoho napadlo, jenže už v inno nepracuje:)
 

Kayro

Znalec
Je otazka jestli by to pomohlo nebo jestli by bylo CvC nehratelne cely vecer. Lide hrajici na vice svetech by prechazeli ze sveta na svet a delali by "špičky" kazdou pulhodinu.
 

DeletedUser11359

Host
To by se muselo otestovat, tyhle postupné přepočty by se mohli na pár dní zavést jako, poté by se uvidělo, zda je to tak lepší, nebo horší.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru