Den a Noc

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7337
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7337

Host
Nebylo by špatné mít den a noc ve městě, určitě by bylo pěkné vše osvíceno nebo nasvíceno...domy, budovy atd... :)
 

DeletedUser12759

Host
Jsem pro, určitě by to nebylo špatné. :) Nonstop hráče by to alespoň upozornilo "Je čas jít spát!" :D ... Otázkou je, zda by se s tím chtělo někomu dělat pokud by to nebylo například v Offer nabídce za pár diamantů.
 

DeletedUser12994

Host
jo to je super napad :) nemuselo by se to stridat presne jako v realu, ale den by mohl mit napr 5,5 hodiny a noc 2,5 hodiny, nebo tak nejak... bylo by pekne se koukat jak to v tech domech sviti a VB by byly pekne nasvicene, tak jako napr nas Hrad :D
 

DeletedUser3139

Host
Jo, jo. Asi bych už fakt měl dostat inventární číslo. Pokud se někdo bude snažit, tak určitě tenhle nápad najde v propadlišti dějin. Dokonce se tu už objevilo i střídání ročních období. Bohužel to bylo v době, když se v INNO objevila chyba, co odstraňovali asi půl roku a sice, že auta ve městě jezdili občas bokem (asi to bylo tím, že jsme požadovali technické služby, aby solili a jako normálně nám je tam nedali). :cool:
Bylo by to fajn, ale v Hamburku to podle mého skoro s určitostí neprojde! :cool:
 

DeletedUser

Host
Jo taky si tenhle nápad pamatuji. Možná se i probojoval do realizovatelných. Takže vězte že INNO na tom již maká a v budoucnu to bude ve hře. :)

Vězte že poslední hláška je ironie, abych nebyla nařčena z šíření poplašných zpráv.
 

DeletedUser12994

Host
a je nekde napsany na jakych zmenach/vylepssenich se aktualni pracuje?
 

DeletedUser3139

Host
Netopirku, takže taky získáváš inventární číslo! Blahopřeji! :cool:
Další významné plus ti připisuji za za hodnocení INNO! Jen drobnou opravu bych si dovolil. INNO nepoužívá ,,v budoucnu" , ale,,brzy"! I když v konečném výsledku to obojí podle mně znamená nikdy! :cool:
StoneCZE, tak o změnách, či vylepšeních se nejdříve dozvíš asi na ,,betě", pak se objeví hláška tady na fóru a v přihlášení do hry. Ale jestli si myslíš, že by mohl existovat nějaký dlouhodobý ,,plán vývoje hry", tak to tě musím zklamat. Takového nic (alespoň o tom nevím) neexistuje. Bohužel.
 

DeletedUser9628

Host
Přečetl jsme si to, a kromě věku Budoucnosti / změn v CvC / přidání druhé VB Zítřka / dodělání mobilní verze / novej event / úprav bodového ohodnocení z vysokýho levelu VB, jsem se nedočetl nic ohledně dne/noci.
 

DeletedUser12759

Host
trojan1673: Tak to mě těší že by se vám to líbilo. Jaký názor na to mají ostatní členové teamu? (samozřejmě navrhuju za hrstku diamantů aby se to neprogramovalo pro nic za nic)

JiPi53: Proč myslíš že by to neprošlo když by se schválilo že by to bylo za pár diamantů? =)
(myšleno ze srandy) Toho komentáře bych se i chytil, kdyby prošel den/noc proč by časem nemohly projít roční období a kdoví, v zimě by bylo třeba i tlačítko "posypat komunikace"

MartiniBaby : Ano, taky jsem tam nenašel nic o dnu/noci, ale bylo to nejspíše myšleno obecně, že nějaký plán je. =)
 

DeletedUser3139

Host
Mekander: Ten návrh, že by mohl být den/noc už tu byl dávno. Neprošel (konec konců jako většina z 99,999999% nápadů od hráčů). Stejně tak i roční období. Jinak s tím sypáním komunikací bych zacházel opatrně, protože to, že auta jezdila bokem tu už bylo a odstraňovalo se to asi 3-4 aktualizace. Stále si stojím za tím, že v INNO mají koš velikosti obřího kontejneru, kam plynule sypou nápady od hráčů. Pokud si pamatuji, tak za dobu co hraji, tak zapracovali návrhy od hráčů asi dvakrát a vždy to bylo ještě horší, než předchozí stav. :cool:
 

Dan 77

Veterán
Přečetl jsme si to, a kromě věku Budoucnosti / změn v CvC / přidání druhé VB Zítřka / dodělání mobilní verze / novej event / úprav bodového ohodnocení z vysokýho levelu VB, jsem se nedočetl nic ohledně dne/noci.
Protože to v plánu skutečně není. :D Aspoň ten plán skutečně existuje, ale co je jeho obsahem, mě nepřekvapilo, protože to vím celé měsíce i bez odkazu na beta fórum. Ale to nevadí, chápu, že rozsáhlejší věci budou nějakou dobu trvat, dokonce i spolehlivějším vývojářům Grepolisu větší změny déle trvaly, to je jasné. Spíš mi vadí, ale nepřekvapuje, že v seznamu plánů není obsažena hromadná oprava roky neopravovaných chyb a zapracování desítek až stovek dobrých návrhů od hráčů.

Teda musím říct, že čtení tohoto tématu mě nutí furt se smát. :D No co, člověk se někdy musí ze zoufalství a beznaděje smát. :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

Henzisek

Znalec
Všeobecně by bylo zajímavé si koupit za diamanty (za co jiné) motivy pro město (resp. podklad), případně noc.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru