Denní výzvy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Drazí hráči,

s radostí vám oznamujeme, že jsme již dospěli do bodu, kdy Denní výzvy mohou být zpřístupněny všem. Po čase, který jsme strávili dolaďováním a ověřováním dopadu tohoto aspektu hry na hru samotnou, jsme si nyní jistí, že Denní výzvy budou pro všechny užitečným přídavkem do hry .
Děkujeme za vaši trpělivost! Denní výzvy budou uvolněny všem hráčům 14. prosince.

Už je to nějaký ten pátek od posledního oznámení týkajícího se Denních výzev, tak vám s dovolením připomeneme, o co vlastně jde a jak to funguje :)

Funkčnost
Denní výzvy naleznete v přehledu všech úkolů. Každý den, počínaje osmou hodinou ranní (pokud by vám osmá hodina jako startovní nevyhovovala, můžete čas snadno změnit pomocí ikonky s ozubenými kolečky) dostanete dvě truhly, z kterých si budete moci vybrat. Obsah truhel bude den co den jiný.

Tady můžete vidět ukázkovou možnost volby:


Uvidíte, co jaká truhla (a s jakou pravděpodobností) nabízí, načež si můžete vybrat, co se vám více zamlouvá. Jakmile učiníte svou volbu, nový zadavatel úkolů - Bezejmenný - vám zadá úkol, který, na rozdíl od běžných úkolů, může mít k úspěšnému splnění až pět podmínek. Výzvy obvykle poskytují mnohem lepší odměny než běžné úkoly. Ale připravte se na to, že i splnit je může být mnohem náročnější, než jste zvyklí.
Nicméně během testování jsme se ujistili, že mezi úkoly nebudou zahrnuty žádné nesplnitelné (jako třeba průzkum provincie, který může trvat i dva dny), navíc po vás nikdy nebudeme vyžadovat postup ve výzkumu.

Výzva může vypadat třeba takto:


Poté máte čas až do dalšího dne, do osmé hodiny ranní (pokud jste si čas nezměnili), na splnění Bezejmenného požadavků a na následné vybrání odměny. Truhly mohou obsahovat standardní suroviny, výzkumné body, medaile, nákresy, budovy a další předměty.

Jak můžete vidět, pod úkoly je i lišta s celkovým pokrokem. Jakmile dokončíte výzvu, dostanete jeden bod postupu. Pokud tak učiníte i další den, obdržíte další bod. Pokud ne, jeden ztratíte. Nicméně rozhodnutí, jestli se výzvy účastnit, nebo ne, je vždy jen na vás. Pokud se nezúčastníte, přijdete o nějaké odměny, ale další den na vás vždy budou čekat další.
Jakmile získáte všech sedm bodů pokroku, Bezejmenný ocení vaši snahu a obdržíte další truhlici skýtající nejvíce vytoužené odměny!Pokud patříte mezi ty, pro které jsou denní výzvy ve hře novinkou, doufáme, že vám oživí denní rutinu :). Podělte se s námi o své názory a připomínky, těšíme se na ně. Zanechat nám je můžete zde :)

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.