Dinegu - hledáme Přátele

DeletedUser8822

Host
Ahoj hledám přátelé na vzájemné motivování a obchodování nabízím dřevo víno šperky a železo jsem hraju deně muj nick: Kofy17
 

DeletedUser5384

Host
Milý Kofy, tvoje ostatní příspěvky na Brisgardu a Cirgardu jsem smazal jako spam. Není potřeba tvoje přátelství ventilovat v deseti vláknech totožným příspěvkem. Mimochodem,na jakém světě hraješ?
 

DeletedUser8771

Host
Sháníte plánky na VB, pošlete žádost o přátelství - motivuji průměrně 6xtýdně.
K mání jsouDiova socha, Cášská katedrála, Castel del Monte, Hagia Sofia, Alexandrijský maják, Chrám Vasila Blaženého mikypiky
 

DeletedUser8798

Host
Ahoj
Blížím se ke konci Raného středověku.
Zatím mám jen Koloseum, ale k dalším 3 stavbám mi už chybí po jednom plánku.
Každý den motivuju/zušlechtuju dle profilu.

Přidej si mne do přátel (nebo napiš a já si Tě přidám)
johny.bumbal5 (svět Dinegu)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8822

Host
Zdravím hledám nové přátelé na motivaci a zušlechtěni.
Samozřejmě taky na obchod a zisk plánků.
Mám 2 velkolepky a další 2 jsou na spadnutí
(poslední plánek u obou)
Hraji ve světě Dinegu kdo má zájem
at pošle žádost beru každého nezáleží jak je daleko.

můj nick ve hře je Kofy17
 

DeletedUser9267

Host
Zdravím :) Hledám přátele na vzájemné motivace..jsem na počátku vrcholného středověku, 2VB, váš věk je mi jedno.. :) Snažím se motivovat/zušlechťovat dle údajů v profilu každý den, zatím se snad daří, podobný přístup očekávám i od případných přátel ;) Předem díky za každou pozvánku či doporučení :) přeji pěkný den :)
 

DeletedUser

Host
Ahoj, hledám přátele.
M/Z denně

taky hledám cech kde je více členů cca 50+
Mám zkušenosti z prvního a druhého světa.

Na přátele posílejte rovnou pozvánky, kdo by chtěl něco vědět pošta je volná.
Nick: Rogur
 

DeletedUser9339

Host
Zdravím, hledám přátele na denní M/V
Čtu profily a oplácím denně, ale zatím nepřispívám na budovy :)

Nick ve hře: Mrooshie
 

DeletedUser9340

Host
Ahoj,hledám přátelé na podporu motivace/zušlechtění a velkolepých budov s možností získání plánků! Alexandrijský maják, Koloseum, Cašská katedrála, Notre Dame, Bazilika sv. Marka, Chrám Vasila Blaženého.
Nick: PUKKUP
 

DeletedUser9348

Host
Čavec, hraju každý den M/P a VB mám ale málo sousedů, pošlete žádost o přátelství jste vítáni.
 

DeletedUser8822

Host
Zdar lidi kdo má zájem o plánky mám 7 velkolepek a další 2 jsou na spadnutí posílejte žádosti já už nemůžu
Mám : baziliku, cašskou,hagii,koloseum,maják,babilonku a diovku.
Můj nick ve hře je Kofy17
(PS:prosím od raného středověku vejš at je co motivovat)
 

DeletedUser8825

Host
Zdar lidi kdo má zájem o plánky mám 6 velkolepek a další jsou na spadnutí jestli chcete tak posílejte žádosti :))
Mám : Baziliku sv. Marka, Cášskou katedrálu,Hagii Sophii,Alexandrijský maják,Babylonskou věž a Diovu sochu.
Můj nick ve hře je BooreCze
(PS:prosím od pozdního středověku vejš at je co motivovat)

SVĚT: DINEGU NICK: BooreCze
 

DeletedUser9630

Host
ahojky vespolek, jsem už v pozdním středověku a hra mě baví a proto ji hraji denně a tak hledám přátelé na motivaci - rovnou posílejte přihlášky - příjímám bez výjimek:eek:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8774

Host
Ahoj kdo ma zajem o vzajemnou spolupraci a motivaci necht posle pozvani,vicemene jsem tu denne nick.Sarde
 

DeletedUser9755

Host
Ahoj,
motivuji/zušlechťuji denně (pokud je to jen trochu možné), pokud jste na tom stejně, přidejte si mě prosím do přátel.
 

DeletedUser9339

Host
Zdravím,
stále hledám přátele na M/Z, přátele obcházím denně, přidejte si mě (nick Mrooshie) nebo mi pošlete zprávu a já si vás přidám :)
Těším se na spolupráci
 

DeletedUser2426

Host
Hledám přátele

Hledám přátele,kteří chtějí budovy s útočným a obranným bonusem : sochu Dia, Cášskou katedrálu. Obě stavby jsou v začátku,takže plánků a forgáčů je k mání dost. Pokud by měl někdo zájem,napište,nebo přímo pošlite nabídku k přátelství,čusík.
 

mutinka

Nováček
Hledám přátele na poctivé motivování.Zájemci mi můžou napsat,nebo poslat pozvánku k přátelství :)
 

DeletedUser9954

Host
Zdravím
hledám přátele na M/Z... vetsinou motivuju kazdy den(vyjmecne ob den).. pridejte si me (nick Trismegista) uz mam i par VB :)
 
Nahoru