Diskuze k 2. části Ledové budoucnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7629

Host
Ohledně těch tuláků to máš zde: https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/aktualizace-1-83.8139/

To jsou ale dvě různé věci, ty tu loď vyšleš z určitou posádkou, a pokud chceš mít tu plavbu co nejrychlejší, tak je to na úkor poškození, a třeba i kapacity. Ale to poškození samotné lodi si pak můžeš opravit v doku, jakmile se ti vrátí, takže pokud ji neopravíš, a vyšleš ji poškozenou, tak už to má dopad na rychlost a kapacitu. Takže to co píšeš je pravda, v případě, že tu loď neopravíš. A tedy, pokud zvolíš posádku na kapacitu a rychlost, tak se ti více poškodí ta loď.

8472, takže ty si asi měl na mysli, to co psal HRON, a tak to funguje.

Ano, jak psal HRON, to jsem myslel. :)

@matesov: uz jsem se ptal, udajne nema jit vyrabovat, jediny, kdo muze ziskat promethium je majitel (jedina skoda je zřejmě opotrebeni nebo zpomaleni lodi)
 

DeletedUser5384

Host
Zdar,
mám dotaz:

jde přístav vyrabovat ?

děkuji za odpověď :)
Kdybys šetřil slovy a napsal jen přístav+vyrabovat do vyhledávače,skočil by ti tam asi příspěvek od sabinabetty #22. Chápu,je to moc práce. Stačí ti takováto odpověď? Myslím s přihlédnutím k okolnosti,že odpověď je 18 příspěvků před tvou otázkou?
 

DeletedUser2298

Host
U nové doby jsem našel ale jeden nový "bug" s přístavem... Pokud je loď zpátky s promethem (promethiem?) a na přístavu je klasická "bedna" s dokončenou výrobou.. tak tato značka není v miniikonce nalevo kde bývají všechny ostatní ukončené výroby - tj. pokud někdo na přístav nenahlédne fyzicky.. může pak lehce přehlédnout konec výpravy.. :-( Což považuju za vyloženě nepraktické - protože toto přehlédnutí může dost zásadně posunout další odeslání + výběr - a pokud to posune na nelidskou noční hodinu.. tak technicky vzato o dost hodin..
 

DeletedUser7629

Host
Nevite nekdo, da se vyslat vicnez jeden inzenyr? Klesa mi stav lodi a jeden inzenyr na to nestaci, da se poslat vic? Videl sem na vyber jen 4 postavy, v predem dane kombinaci. To se neda pridat treba 3 inzenyri bez horniku a namorniku? Diky za info.
 

DeletedUser4810

Host
hledal jsem, ale nenašel

slušně jsem se zeptal a čekal jsem slušnou odpověď !!

kdyby jsi ty šetři slovy = stačilo ANO nebo NE !!

přesně z těchto důvodu (blbé řeči a hlavně chytráci) sem chodím jen minimálně !!! = tak mám zase na půl roku vybráno !!!


Kdybys šetřil slovy a napsal jen přístav+vyrabovat do vyhledávače,skočil by ti tam asi příspěvek od sabinabetty #22. Chápu,je to moc práce. Stačí ti takováto odpověď? Myslím s přihlédnutím k okolnosti,že odpověď je 18 příspěvků před tvou otázkou?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2273

Host
Ahoj.Kedy sa bude dat otvorit ten 4 clen posadky? ci v dalsej dobe?
 

DeletedUser5384

Host
hledal jsem, ale nenašel

slušně jsem se zeptal a čekal jsem slušnou odpověď !!

kdyby jsi ty šetři slovy = stačilo ANO nebo NE !!

přesně z těchto důvodu (blbé řeči a hlavně chytráci) sem chodím jen minimálně !!! = tak mám zase na půl roku vybráno !!!
Blbé řeči? Na blbé,byť slušně položené otázky, není jiná odpověď.Pokud jsi líný číst a raděj položíš stejnou otázku a čekáš,že se všichni ostatní budou rozplývat blahem,že čtou poněkolikáté to samé s minimální obměnou, jsi vedle. Takže raděj budu za chytráka,než abych byl za vola.Asi tak.
P.S. kdyby jsi ty šetři slovy = stačilo číst.
 

DeletedUser8622

Host
JiPi..já vím,že něco "vymyslet" není jednoduché,ale posuď to sám,že ta další část je na...
další věc,která asi není "jednoduchá"-jsou odměny za prozkoumání a dobytí oblastí..((
vždyť náklady na průzkum jsou mnohonásobně větší než odměny,které dostaneš a když nechceš dobývat území armou,tak odměny za celou oblast jsou opravdu mizivé..to by se snad "vymyslet" dalo,ne?.))
 

DeletedUser11457

Host
to prometheum vyjde sfinsky draho. první 3x25 a pak po výpravě od každého 10, tzn 125 surovin z DL na výpravu. a když nevyšlete, bude vám tam svítit ten měsíček, jakože se něco fláká, bravo.
má už někdo nějaké tipy/triky?
 

Zelda

Člen
Promethium vzhledem k nákladům těžím zásadně s ohledem na maximální zisk (a bez ohledu na trvání cesty a poškození lodi). Nevím jaké jsou hranice poškození pro vyšší cenu opravy, ale do 20% je to pořád po 10 ks zboží.
 

Hron

Nováček
Promethium vzhledem k nákladům těžím zásadně s ohledem na maximální zisk (a bez ohledu na trvání cesty a poškození lodi). Nevím jaké jsou hranice poškození pro vyšší cenu opravy, ale do 20% je to pořád po 10 ks zboží.

Ověřené to nemám, ale dle obrázku v záložce "Loď" by to mělo být za 10 zboží do poškození na 70% (kdy nevím, kam se počítá hraniční hodnota, tedy zda jen z poškození 71%, nebo i 70% to opraví za 10).
(vyzkoušeno mám jen ze 76% a to bylo opravdu za 10)
 

DeletedUser11457

Host
takže 2 výpravy, kde bude poškození 15 a 14% projde ještě v pohodě, to je fajn, ušetřeno 50 na výpravu, ale i tak.
jinak se to snažím taky řešit co nejvyšším ziskem na výpravu, nejradši mám ty, co dají 10+ a prodlouží plavbu o 2 hodiny či kolik... :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru