Diskuze k 3. části Virtuální budoucnosti

Téma v sekci 'Krčma' založené uživatelem KaseO, 5. úno 2019.

1. SoKa I.

SoKa I. Turista

Registrace:
    13. zář 2017
    Na B dia vůbec nebyly potřeba. Jak se objevil první nához, tak to pak sousedi v Koloniálu brali hákem. Surky generovala dynamika již dříve. Jo středa byla hektická, ale každý ji mohl mít hned v první vlně.

Dan 77 a bobbyc za toto poděkovali.
  2. 8472

8472 Dopisovatel

Registrace:
    30. bře 2013
    Pro me je ta nova jednotka super - diky tomu jak je blba mi jde expedice snadneji a muzu vic vojensky a min jednat, predtim jsme musel virtualku expedici od cca 45 do 64 ted skoro vse jde vojensky :) Je to blbost , ale uztiecna :D

fmash- a sabinabetty za toto poděkovali.
  3. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    Mohl bys to nějak popsat? V čem je ta "blbost" výhodná? Díky.

4. peepee77

peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    20. pro 2013
    Asi v tom, ze te ta jednotka neohrozi na dalku. Takze ji muzes zvesela ignorovat a venovat se ostatnim a tuhle znicit az nakonec

fmash- za toto poděkoval.
  5. Fotřík 1.

Fotřík 1. Nováček

Registrace:
    21. srp 2015
    Hrad Himeji se mi velice libi, ale nelibi se mi podivne vykyvy v pravdepodonosti. NULA odmen z 8 pokusu mi neprijde jako pravdepodobnost 41,94%.

A mimochodem ze bodove odmeny z novych pribehovych ukolu uz nejdou do skladu, je dalsi nenapadne kazeni hry, ktere se mi vubec nelibi.

Dan 77 za toto poděkoval.
  6. Pepinocz

Pepinocz Turista

Registrace:
    27. říj 2018
    Jak to myslis ze kdyz ji budes mit na lvlu 36 tak nahazovani s arcem je bez pojisteni? Jakoze sam majitel nemusi vkladat do te velkolepky ze zacatku body a muzou mu tam je tocit ty s lvl arcu 80?

7. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Psavec

Registrace:
    17. čer 2017
    @Pepinocz jo přesně, od 30 nebo teda od 36lvl už sám majitel nemusí dávat žádné fb aby ty co tam daly už to měli pojištěné ;)

Pepinocz za toto poděkoval.
  8. Pepinocz

Pepinocz Turista

Registrace:
    27. říj 2018
    jasny. diky moc

9. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    Ach tak, čili výhoda té jednotky nespočívá v posílení mého útoku, ale v oslabení obránce, který ji proti mně nasadí :)
    Tak to mě nenapadlo. Ehm, to tedy asi bude spíše kouzlo nechtěného, že? :)

10. bobbyc

bobbyc Veterán

Registrace:
    11. pro 2012
    :D asi tak :) Až na fakt,že k tobě ta jednotka doběhne a zmasí tě ve 2. tahu, takže na její ignoranci nemáš kdovíkolik času :D

11. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Hrad himedzi je v pohodě.
    Podle mě ta pravděpodobnost teda je podobná asi jako u destnyho pralesa kde taky nepadá víc plánku resp. Když je tam pravděpodobnost 60.% mělo by teoreticky padnou z cca. každý druhý motivace plánek což se neděje, takže je to možná spíš počítáno podobně jako zlata liga v bowlu z celkového počtu hráčů

12. peepee77

Registrace:
    20. pro 2013
    Já se pouze dohaduji, ve virtuálce nejsem, nejdál jsem zatím došel do ledovky, ale pokud bych tohle viděl v obranné armádě asi bych se zaradoval :)

13. peepee77

Registrace:
    20. pro 2013
    @petrpivoj : u pralesa to neber tak, že ti zvyšuje šanci na 60%, ale O 60%
    Takže pokud by byla šance na padnutí plánku z motivace 10% v základu a prales by tu šanci zvyšoval o 60% jsi na výsledných 16% ;)

Dan 77, fmash- a petrpivoj za toto poděkovali.
  14. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Jasně takže podobné i u tyhle budovy

Ani u krakena není jistota že padne vždycky jednotka, teď někde jsem narazil na to, že v expedici padlo 14 pokusu a nepadla ani jednou, což je sice divný protože dříve většinou padla aspoň jednou, možná chyba, možná to tak vlastně ve skutečnosti je.

15. Dan 77

Dan 77 Znalec

Registrace:
    20. čer 2012
    Je to pravděpodobnost... ergo může se stát, že ti to jeden den nepadne ani jednou, druhý den ti to může padnout na všechny pokusy.

Z Himeji mi padá docela dost zboží, body, tuláci, za mě super, stavba se vyplatí.