Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

Navíc klasičtí farmiči se 70 000 diamanty na kontě z CéBéček to stejně nezastaví. Tihle hráči se pyšní tím, že mají nejsilnější budovy (např. Krčma, Orlí hora atd) 5x ve městě, protože utratili tolik (nezaplacených dia).
Já mám tři orlí hory, jednu medvědí a další kompletní sadu horské rezervace, a neutratila jsem ta to jediný diamant. Farmáři budou mít výhodu v tomhle eventu, protože budou mít spoustu zlatých vylepšení věže konjunkce. Bez dia se při velkém štěstí dá získat jedno.
 
Zrovna tenhle event z mala...defakto asi posledni..jde dat full budovu i z premiovym levelem zadarmo a bez diamantu. Ale musi se hrat takticky, ne praskat vse v jeden den.

A nahore..ano ten Temple ma pekne statistiky a i velikost..ale jestli to stoji za to, co clovek momentalne musi vynalozit. Beru zpet pokud to nekdo da bojem, ci vyjednavanim dvou,tri poslednich boju..pak ano.
 
Jsem pokrok. Útočnou armádu mám 1060/1260 (což na cechovní bitvy víc než stačí ) a obrana města 500/860. Expedici lvl5 dávám na automat, jen poslední 2 kola nešly ani ručně, ale za použití virga s krakenem to šlo, vše jednotkami z pokroku.
Takže ono město jde krásně zkombinovat jako univerzální na všechny boje, jen se musí chtít a taky ho přestavět , ne jen remcat.
Vysoké éry budou muset minimálně obranu zdvojnásobit oproti mně , ale taky na to mají 2x větší plochu města .
 

Anti Bílý

Psavec
Taky bych mohl napsat, že mám na vyjednání celého lvl5 desetitisíce surek, tak přeci není důvod, aby je neměli i ostatní. Hmm.
 
Taky bych mohl napsat, že mám na vyjednání celého lvl5 desetitisíce surek, tak přeci není důvod, aby je neměli i ostatní. Hmm.
Desetitisíce mám taky, ale nebudu vyjednávat, je to časově naročné (nebaví) a dlouhodobě by to i ten sklad vyčistilo. Nevyjednával jsem ani čtyřku, nebudu pětku, zvláště když mám na to armádu bojeschopnou.
Jen jsem to těmi procenty chtěl ostatním osvětlit, ať si udělají představu, co je pro boj potřeba .
 

d arvit

Odborník
Jsem pokrok. Útočnou armádu mám 1060/1260 (což na cechovní bitvy víc než stačí ) a obrana města 500/860. Expedici lvl5 dávám na automat, jen poslední 2 kola nešly ani ručně, ale za použití virga s krakenem to šlo, vše jednotkami z pokroku.
Takže ono město jde krásně zkombinovat jako univerzální na všechny boje, jen se musí chtít a taky ho přestavět , ne jen remcat.
Vysoké éry budou muset minimálně obranu zdvojnásobit oproti mně , ale taky na to mají 2x větší plochu města .
Zpomal trochu na mě, chceš říct že máš v pokroku souhrnný procentuální bonus 3700%?? já jsem na Jupiteru, mám všechny rozšíření, město narvaný orlíma horama a top eventovkama, stovku strážních věží a útočné VB lvl 100+ a měl jsem útočný bonus někde kolem 3800-3900 - s přihlédnutím k mizerným statům v obraných procentech jsem se dostal v souhrnných procentech lehce nad 4000%.
Jak jsi to sakra dokázal, vždyť Pokrok je jedna z prvních dob, jak jsi to seskládal a z jakých budov??

V průběhu eventu jsem přehodnotil názor, nebo přesněji svůj postoj na 5.tý lvl expedice. Jak jsem psal, příjem fb z města už mám slušný, útočné % pomalu atakovali 4000 a jakkékoliv další zvyšování nemělo dávno na nic vliv. Požadavky na komplet vyjednávání i když se pohybují mezi 10-15k surek na kolo jsou pořád menší než můj příjem surovin, tak jsem se pustil do vyvažování svého města a zvedání obranných % - cíl je dát pátý lvl bojem na automat.
Díky odměnám z expedice (had, chrám) a tomuto eventu se to nezdá tak nemožné i při zachování naprosté většiny útočných %. Přízračná věž konjukce je top získatelná budova a díky klíčnici jejich počet ve městě budu jen růst. Stačilo klíče utratit když v denní byla výběrovka na skliznovou farmu a postavit petrklíčové louky ve větším množství...
 
Zpomal trochu na mě, chceš říct že máš v pokroku souhrnný procentuální bonus 3700%?? já jsem na Jupiteru, mám všechny rozšíření, město narvaný orlíma horama a top eventovkama, stovku strážních věží a útočné VB lvl 100+ a měl jsem útočný bonus někde kolem 3800-3900 - s přihlédnutím k mizerným statům v obraných procentech jsem se dostal v souhrnných procentech lehce nad 4000%.
Jak jsi to sakra dokázal, vždyť Pokrok je jedna z prvních dob, jak jsi to seskládal a z jakých budov??

V průběhu eventu jsem přehodnotil názor, nebo přesněji svůj postoj na 5.tý lvl expedice. Jak jsem psal, příjem fb z města už mám slušný, útočné % pomalu atakovali 4000 a jakkékoliv další zvyšování nemělo dávno na nic vliv. Požadavky na komplet vyjednávání i když se pohybují mezi 10-15k surek na kolo jsou pořád menší než můj příjem surovin, tak jsem se pustil do vyvažování svého města a zvedání obranných % - cíl je dát pátý lvl bojem na automat.
Díky odměnám z expedice (had, chrám) a tomuto eventu se to nezdá tak nemožné i při zachování naprosté většiny útočných %. Přízračná věž konjukce je top získatelná budova a díky klíčnici jejich počet ve městě budu jen růst. Stačilo klíče utratit když v denní byla výběrovka na skliznovou farmu a postavit petrklíčové louky ve větším množství...
Ano, souhrnný bonus asi 3700. A ještě tam mám pár budov co nedávají procenta (např. 5 vraních hnízd ). Ono to vyvážit jde i s rezervou, jen nestavit vyloženě blbosti. Hraju na éčku pod stejným nickem, tak klidně mrkni.
 

matesov

Turista
Ach jo,
prosím upravte odměny v expedici a hlavně v pátém kole !!

Hlavně vyměňte ty portréty v pátém kole expedice za normální odměny !!

Pokaždé jsem jich zatím dostal 5, takže v této exp jsem vlastně nedostal žádnou odměnu, protože už ty portréty mám - směšné !!!
Páté kolo exp je dost náročné na suroviny a potažmo DIA a jako odměnu dostanu trapný portrét, který už jsem několikrát dostal !!


Naprosto nechápu, proč jste ve čtvrtém kole exp odebrali a v pátém kole nedali pokusy do odměn !!

Je sice hezké, že jste přidali jednotky, ale pokusy z odměn odebrali - proč ??!

Místo sbírání částí výběrových sad kmenového náměstí, posvátné stráže nebes a terasovité farmy přidejte jako odměny vylepšení stávajících budov - obřadní oheň, strážní oheň a případně strážní věži, které by přidávaly bonus útoku v obraně, když je páté kolo o obraně !!!

Možná by stálo za úvahu upravit odměny z relikvií ?

Když je pět kol, přidejte pátou relikvii a zatraktivněte odměny !!
Dekoracemi, obřad. ohněm a posvátnou stráží nebes bych zastavil Labe, nedostanu vlastně nic jiného !!
Proč se odměny prostě netočí, abych dostal pokaždé něco jiné a ne pořád to samé dokola ?!!

Chápu, že expedice a kokrétně páté kolo nebude za darmo, ale současné odměny a hlavně odměny v pátém kole jsou k smíchu !!!


FoE hrají od jejího vzniku, ale hra mě baví čím dál tím méně.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Hlavně vyměňte ty portréty v pátém kole expedice za normální odměny !!
Pokaždé jsem jich zatím dostal 5, takže v této exp jsem vlastně nedostal žádnou odměnu, protože už ty portréty mám - směšné !!!
Portrétů je omezený počet (myslím že 18), až je získáš všechny tak už jako odměna nebudou.
Místo sbírání částí výběrových sad kmenového náměstí, posvátné stráže nebes a terasovité farmy přidejte jako odměny vylepšení stávajících budov - obřadní oheň, strážní oheň a případně strážní věži, které by přidávaly bonus útoku v obraně, když je páté kolo o obraně !!!
Vylepšení obřadního ohně je v sadě 2. levlu expedice a ostatní jmenované budovy nejsou expediční, nikdy nešly a pravděpodobně nepůjdou v expe získat.
 
Jaky je duvod odmeny ve 4 CE 25 procent zbozi 30 predchozi, 25 procent 30 predchozi, 25 procent ze svoji doby, 25 procent ze svoji doby..to je jako co?
To neumi udelat 50 na 50..nechapu..a dle me tohle neni jedinne...tohodle je tam vice. Pritom na bete to bylo reportovane..to neumi odpovedet,jaky to ma duvod...ci to opravit.
 
Vzhledem k tomu , že už jsem dříve cíleně kombinoval stavby ve městě i na obranu, tak s touto novinkou jsem neměl problém .
Jsem v pokroku. První kolo mělo procenta asi 120?% , pak se to dlouho vleklo do 200 a ke konci to gradovalo až po 1050%.
Moje procenta jsou 495/865. Vše jsem jel na automat, jen poslední 2 kola mi nešly ani ručně, tak jsem musel vytáhnout tank o dobu výše (moderní ). Z mého pohledu to hratelné je, ale je potřeba mít ve městě hodně věcí na obranu. Kdo je v jupiteru, má 2x větší plochu města , tak by měl mít aspoň 2x více procent než já, takže 1000/1700? Jinak vám bohužel nezbyde než vyjednávat.
Naivo az budes v Jupiteru a myslis si, ze by si mel takhle stavet podle toho budovy, tak si v CB neskrtnes
 

Pipinek

Nováček
Zdravím, jsem v době železné, 5. lvl. exp. hraji v pohodě manuálně skoro beze ztrát do konce ,jen posledních 5. bitev nedám neboť tam to vyskočí na asi 200+ obr i útok, nepomáhám si žádným posílením..., čím vyšší svět tak je to těžší, v Jupiteru nedám ani první boje.
 
Nahoru