Diskuze k aktualizaci 027

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3139

Host
Tak se objevila aktualizace 027 a s ní nové i nové chyby a další pokračují dál neopraveny.
1. Při provádění MaZ nejdříve zmizí okolí města (černé), pak mizejí i budovy v jednotlivých městech. Pomáhá pouze restart.
2. To že se hra seká a padá, je starý a známý problém, neustálé restarty jsou už snad součástí hry. Při MaZ cechu, přátel a sousedů 5 - 6 restartů je běžný průměr.
3. Dnes na mně vyskočil nový úkol, že mám zrušit 3x kopiníky, že jsou zastaralí. Přijal jsem a udělal, bohužel úkol zůstal i po zrušení 5x kopiníků nesplněn. Hra to zrušení nezaregistrovala.
4. Dnes jsem získal pravidelný bonus na mince a zásoby z VS. Po pádu hry a restartu mi tyto bonusy zmizely. Uvidíme, jestli to byla pouze náhoda, nebo opakující se chyba.
5. Náročnost hry na procesor a paměť je fascinující, i když bylo slíbeno, že se sníží, tak zase nic.
6. Slibovaná nová doba zase nepřišla, takže snad někdy příště.
7. Teď přesně nevím kdy, ale některá z předchozích aktualizacích prý měla zvýšit šanci na získání posledního plánku na VS. Tak to fakt nefunguje! Chybí mi poslední plánek na Marii, stále a stále mi při MaZ i bonusech od šáši chodí plánky na Deal.
8. Nevím, jestli je to jen u mně, ale protože se mi v magacíně válí už 126 plánků na stavby co už mám a tudíž nepotřebuji, tak jsem zjistil zajímavou věc. U jednotlivých VS jsou plánky, které chodí v daleko větším množství než jiné a některé se neopakují vůbec! (např. Cáchy 2 a 5 4x, 8 0x. Marek 8 5x, 2 0x, Deal 6 6x ....) Nebudu zde vypisovat všechny, ale podle příkladu vidíte, že ten systém pravděpodobnosti je pochybný, nebo ,,lehce upravený", protože se to projevuje u všech VS, u kterých mám více plánků.

Takže zase pokračuje to, že vážné chyby pokračují, objevují se nové a já už se stávám pouhým klikačem a sběračem a nevím, co s plánky, mincemi, surovinami a vzácnými surovinami bude dál. Začíná tato hra být dost nuda.
 

DeletedUser

Host
Jipi,
máš možnost hlásit chyby v této sekci a my je zasíláme vývojářům, případně se obrátit na support. Krčma pro tyto věci opravdu není :)

7. Teď přesně nevím kdy, ale některá z předchozích aktualizacích prý měla zvýšit šanci na získání posledního plánku na VS. Tak to fakt nefunguje! Chybí mi poslední plánek na Marii, stále a stále mi při MaZ i bonusech od šáši chodí plánky na Deal.
Bylo řečeno, že je zvýšena celkově šance na získání plánků. Nebylo řečeno, od které budovy, ani pozice.

8. Nevím, jestli je to jen u mně, ale protože se mi v magacíně válí už 126 plánků na stavby co už mám a tudíž nepotřebuji, tak jsem zjistil zajímavou věc. U jednotlivých VS jsou plánky, které chodí v daleko větším množství než jiné a některé se neopakují vůbec! (např. Cáchy 2 a 5 4x, 8 0x. Marek 8 5x, 2 0x, Deal 6 6x ....) Nebudu zde vypisovat všechny, ale podle příkladu vidíte, že ten systém pravděpodobnosti je pochybný, nebo ,,lehce upravený", protože se to projevuje u všech VS, u kterých mám více plánků.
Máš prostě štěstí. Já například mám skoro celého Marka, ale 8 vůbec nemám. V tom bude asi nějaká chyba :confused:
 

DeletedUser3370

Host
Jipi, jipi ... Tobě to mlíko nedělá dobře, měl bys zkusit konečně něco ostřejšího :D

1. Velké fíčury, jako je nová doba, chat, sezonni úkoly nejsou přece součástí aktualizace
2. Naskočil Ti nový úkol? No vidíš, to je dobrá vlašťovka k hodinářům, tabákům a plachetnicím ne? Naštěstí, já je musím tvořit, ne rušit :D
3. Získání plánků je teď vážně rychlejší než dřív .... Přeci jen, když Ti chybí jeden konkrétní, tak pravděpodobnost, že se ho dočkáš je menší, než když čekáš na šest.
4. Marie mě chodí celkem často, narozdíl od Deala

5. Čím dál častější pády hry mě včera taky zvedly ze židle, a už jsem to reportoval sem, i over here.

6. Ale je pěkné vidět, že jak plníš pětiletku (a makacín) tak máš plno času na pomoc kamarádům (třeba bys mě moh dvakrát denně motivovat květináč nebo dát 48 FP na Cáchy :D )
 

DeletedUser3139

Host
marihood:
Teď jsi mně fakt naštval! Laskavě se podívej do radnice na dnešní MaZ!!! V 01:24 a 14:27 MaZ radnice, 14:29 MaZ Notre Dame, 14:30 MaZ Kloboučník, 14:32 MaZ obchod se zeleninou a 14:35 stánek s pivem!!! Ale jestli ti stačí pouze 2 MaZ denně, prosím! Jo, body posílat nebudu, sám mám málo, ale mohu ti přes SMS poslat nějaký plánek, co ti chybí. Napiš SZ a domluvíme to! :-D

Jipi,
máš možnost hlásit chyby v této sekci a my je zasíláme vývojářům, případně se obrátit na support. Krčma pro tyto věci opravdu není :)


Bylo řečeno, že je zvýšena celkově šance na získání plánků. Nebylo řečeno, od které budovy, ani pozice.


Máš prostě štěstí. Já například mám skoro celého Marka, ale 8 vůbec nemám. V tom bude asi nějaká chyba :confused:

Já to nebral jako hlášení chyb. Jen jsem se šel vyplakat do hospody, tedy do krčmy, protože to je asi jediné co tak trochu pomáhá. Nezlob se, ale když VS nedávali co měli, tak jsem se to snažil řešit. Stálo mně to dost času, mého i kolegů supportů. A k ničemu to nevedlo, protože se opravovali drobnosti a tohle trvalo skoro dva měsíce. O kolik mincí a zásob jsem přišel, škoda mluvit. Odpověď znám, hraju přece ,,betu". Za zkrácení, tedy přerozdělení zisků z VS se povedlo na poprvé! Už i vím, že supporti to nemají lehké. Tvůrci jim něco sdělí, občas to pak je trošku jinak a my tu nadáváme. Ale zeptám se jinak. Nevím, jak to je nastaveno, ale můžeš mi například říci, kolik chyb bylo našimi supporty nahlášeno od 26 do 27 aktualizace a kolik jich z toho bylo 27 opraveno? Z toho, co se dozvíš na fóru tak chyb jako máku, opraveno pouze několik. Tak to vypadá z mého pohledu, ty asi máš přesnější údaje. A proto jsem se už ani nesnažil vás nahánět, protože si myslím, že vy nahlašujete jak o život a na druhé straně to jde z větší části do koše.
Takže krčmáři, hoď sem další rundu na tuhle dobrou hru a ať spláchnu ty chybky!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Jipi,
na opravy chyb není čas. Je třeba chrlit nové fíčury, třeba jak podojit hráče o 50 diamantů při rekrutování vojáčka, pokud se na touchpadu uklikne, nebo rovnou o 150, když staví novou budovu ...
 

DeletedUser6273

Host
Jen doplním:)
To,že skáče nabídka na expres dostavění u budov se stavbu v řádu hodin bych ještě skousl,i když k tomu mám výhrady, ale že to skáče i u kopiníků - výstavby kasáren i rekrutaci je celkem úsměvné:) Možnost nechat si postavit budovu buď za 20 sec nebo ihned za 20 dia,to je síla:)

Abych nebyl jen kousavej,obrovský plus ode mne mají za (konečně) implementaci rozpoznání darovaných jednotek,i když kdyby to bylo před půlrokem,byl bych ještě šťastnější:) Ale i tak- super:)
 

DeletedUser

Host
Neboj se to příjde ta nová doba,nasedneme do korábu a pofrčíme na jinou mapu..
 

Pájik

Nováček
Mně po těch vyvedených aktualizací praktiky vůbec nepadají plánky VB. Jsem z toho maximálně vytočenej. Klikám, motivuji, zušlechtuji tři dny a nepadne nic (cca 300 postav). Dřív mně za 100 motivací padli 2 plánky pravidelně, ted absolutně nic. Máte takovou pravděpodobnost i jiní nebo jen já ?
 

DeletedUser2770

Host
Mně po těch vyvedených aktualizací praktiky vůbec nepadají plánky VB. Jsem z toho maximálně vytočenej. Klikám, motivuji, zušlechtuji tři dny a nepadne nic (cca 300 postav). Dřív mně za 100 motivací padli 2 plánky pravidelně, ted absolutně nic. Máte takovou pravděpodobnost i jiní nebo jen já ?

Taky mi již nepadají plánky za M/Z. Před tím každý den minimálně 3 (většinou kolem 5), teď po aktualizaci ani jeden plánek.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru