Diskuze k aktualizaci 1.104

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

další aktualizace, která do vašich měst přijde 28. června, s sebou přináší několik oprav chyb a pár vylepšení. Celou aktualizaci si můžete přečíst v oznámení.

A jako vždy, dejte nám vědět, jak se vám aktualizace líbí.
 

Svatej

Legenda
  • Lordovo sídlo nyní při motivaci produkuje dvojnásobek mincí, zato jej ale ostatní hráči mohou vyrabovat.
Mám tomu rozumět tak, že Lordovo sídlo je první budovou která jde i při motivování vyrabovat?
 

DeletedUser14265

Host
Zvlastni me se treba na mobilu stava v expedici ze mi uzna spravnou kombinaci fajfkama, ale nevyplni ikonky zelene a nabidne dalsi kolo jako bych to udelal chybne.. Ackloliv udela vitezny ton. A dalsi kolo nelze provest nelze dat znova stejne surky ani jine a ani odkliknout.. proste dat pouze zrusit. Stalo se mi to uz nekolikrat, vyhral a vlastne nevyhral
.
Kdy konecne hru na mobilu aktualizace aj. prevedete aspon polovinou dat nebo data (tech 440mb po zapkladu) na externi kartu ?
Jako pro mobil je zahul mit 3/4 gb v zakladni pameti hrou.., kdyz potrebujete i jine app pro svou praci aj.k zivotu a vydelku.
A pak prijde takova nevinna aktualizace vetsinou 1mb pak po nem to chce balik xx mb, jenze on se musi rozbalit a nuti vas smazat jine app. uz proste nejednou jsem vasi hru smazal a musel nahravat cele znova... jako bez wifiny to je draha sranda... v tomto mate velke minus a jednou proste to uz nenahraji a vy prijdete o zakaznika. kdyby jste to prevedli s moznosti na externi kartu, budete mit vice zakazniku... No ja mam Samsung j5 a zvazuji s tou hrou skoncovat diky tomu ze mam malo mista a ja proste ty app nutne potrebuji k praci...
Bud prace nebo hra. A nejde oboji navysovat, jeelikoz neni mista... na externi je xx giga. Jine app jak narocne i nenarocne mam prevedeny externe a behaji svizne.

zkusim nahrat obrazek
s6w8P
http://imgur.com/a/s6w8P
Nechapu nac mate pomocne url tagy kdyz to nefunguje... musel jsem vlozit bez tagu at aspon jde videt odkaz kdyz ne obrazek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14298

Host
Stačí ty tagy umět používat ..

musíš zadat URL obrázku ( klikneš pravým a dáš kopírovat odkaz obrázku - na telefonu přidržíš prst na obrázku a dáš kopírovat )

K0P1O7T_d.jpg
 

Werstat

Komentátor
  • Lordovo sídlo nyní při motivaci produkuje dvojnásobek mincí, zato jej ale ostatní hráči mohou vyrabovat.
Tak to je pěkný podraz. Někteří hráči možná vynaložili i diamanty jen aby získali budovu co se nedá vyrabovat (pokud byla namotivována) a nyní tohle. Na druhou stranu všechno špatné k něčemu dobré. Budovu zbouráme čímž získáme prostor pro 4 Svatyně znalostí které dají 4 FB. Mince nikdo nepotřebuje, těch má každý miliony a za nějaký čas jich má i v době kamenné nadbytek.
Jen tak dál s těmi zbytečnými a prostor zabírajícími budovami jako je např. Zahradní bludiště které sype většinou mince a zásoby, Fotbalové hřiště, Bazar, Maškarní bál atd.
 

DeletedUser12887

Host
Za určitých podmínek přestala hra zcela odpovídat. Našli jsme důvod této chyby a napravili jej. Výkonnost hry v některých prohlížečích by se tím měla zvýšit

Tohle je ok a zbytek to patří ke hře, je dobré včas sbírat produkci a pokud se budova nehodí, vložit ji do inventu.
 

DeletedUser12887

Host
Stačí ty tagy umět používat ..

musíš zadat URL obrázku ( klikneš pravým a dáš kopírovat odkaz obrázku - na telefonu přidržíš prst na obrázku a dáš kopírovat )

K0P1O7T_d.jpg
Tak tohle je ale k zamyšlení :)
Já většinou nevyjednávám, ale takhle by to asi vypadat němělo :-D

.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak tohle je ale k zamyšlení :)
Já většinou nevyjednávám, ale takhle by to asi vypadat němělo :-D

.
Je to na mobilu, kde to má trochu jiný systém :)
Pokud to zachytil zrovna v správný okamžik tak je možný takový paskvil obrázek :)

Lordovo sídlo lze vyrabovat, pokud je nenamotivované. Pokud je namotivané již ho nezle vyrabovat. Funguje to stejně jak svatyně.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Jasný Lordovka ok..jinak to s tím vyjednáváním uz to pak stejně vyjde nastejno, bud se to podařilo nebo ne
 

DeletedUser13480

Host
Ještě někomu se po aktualizaci sekne úplně celá hra, jakmile jste chvíli na jiné stránce? Seká se mi ted od rána snad každých pět minut a nejsem sám, už mi psalo více kamarádů, že se jim to děje.
 

DeletedUser4810

Host
Ahoj všem,
nevím jak u ostatních, ale toto:
Za určitých podmínek přestala hra zcela odpovídat. Našli jsme důvod této chyby a napravili jej. Výkonnost hry v některých prohlížečích by se tím měla zvýšit.
se mi děje stále, hra najednou zamrzne a to hlavně při vstupu do expedice a při vstupu do boje a při ukončení boje a docela často hned po načtení hry = už to tady padlo v některém z předchozích příspěvků - nesmím mít v prohlížeči otevřeno nic jiného než FoE, jinak se hra seká neustále dokola, dělá to ve všech prohlížečích a nepomohlo nic(ani pročištění, vše jsem přeinstaloval, vše aktuální a podobně)
takže situace po aktualizaci stejná ?!
 

DeletedUser4810

Host
ano, dělá mi to taká a snad ještě více = začalo to po předposlední aktualizaci, poslední aktualizace to měla vyřešit, ale zjevně nevyřešila :)))

Ještě někomu se po aktualizaci sekne úplně celá hra, jakmile jste chvíli na jiné stránce? Seká se mi ted od rána snad každých pět minut a nejsem sám, už mi psalo více kamarádů, že se jim to děje.
 

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
lidičky, kdo má v PC antivir Avast a děje se mu toto:
Ještě někomu se po aktualizaci sekne úplně celá hra, jakmile jste chvíli na jiné stránce? Seká se mi ted od rána snad každých pět minut a nejsem sám, už mi psalo více kamarádů, že se jim to děje.
dejte mi vědět, sem nebo do soukromé zprávy :)
děkuji a vysvětlím
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru