Diskuze k aktualizaci 1.106

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
Ještě jednu drobnost bych rád napsal, třeba celkem slušně fungují CvC, tam zase bych viděl naopak změnu k lepšímu, takže jasný, všechno pokaždý nevyjde asi podle plánu, ale tohle já osobně považuju za hodně pozitivní a jestli mi zmizí cesta nebo baráček ve mestě, to mě tolik netrápí a funkční CvC mi to několikanásobně vynahradí, nerad bych to zakřikl, ale za to palec nahoru.

Jediná věc, protože nás často bojuje víc, nevím, jestli to někde někdo psal, při výhře jiného hráče, skáče interní chyba a nejde jinak pokračovat než restartem prohlížeče přitom to hodí i do bitvy. Ještě upřesnění, při výhře hráče při zničení armády cechu tzn. 10. bitvy ve slotu, když se tam potkají dva nebo víc hráčů, ne při každé bitvě. To samé při shazování oblehu, takže taky 10. bitvě.
Dá se to přežít, ale vím, že na tohle si stěžuje víc hráčů, že se jim to stává, nicméně to samé se bude stávat i protivníkovi, takže je to spíš nepříjemné pro samotné hráče, než že by na tom jedna nebo druhá strana byla líp.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
Zlatá slova! Ale až budeš hrát několik let, tak si zvykneš! Tvůrčí tým v INNO tohle zatím neudělal od začátku hry a asi to neudělá nikdy. Ten tvůj návrh jsem taky (trochu jinými slovy) několikrát psal a výsledek vidíš. Takže to vem jako já, v cechu je dobrá parta, jejich chyby mně nemohou rozházet a tak hraju dál. ;););)
Hrajeme asi stejně dlouho, to že jsem pocítila nutkání regnout se na forum až letos neznamená, že to nehraju už od původní bety.
Co mě fakt dostává jsou smrtelně vážně míněné rady stylu: změň prohlížeč, vyčisti cache, přeinstaluj systém, kup si jiný počítač a tak podobně.
Sorry, ale pokud nějaká firma chce poskytovat nějakou hru ( a ev. na ní něco vydělat), píše se rok 2017 a očekávám, že se dotyčný zodpovědný tým, shromážděný kolem klíčových postav (kotelník, uklízečka a další) vynasnaží, aby hra jela na běžném stroji s běžným SW vybavením.
Ta doba, kdy jsem hrála textovou online bojovku a byla jsem ochotná lecos překousnout je asi tak 20 let za mnou.
Zajímavé je, že největší problémy jsou na 3 světech, zbývající 2 celkem fungují.
I po těch několika letech si nehodlám zvyknout, podstatně jednoduší bude INNO poděkovat a jít někam jinam...
 

DeletedUser12887

Host
Tak zkus treba mobilní verzi..tam většina těch rad na čištění není potřeba a jestli jsi už utratila peníze je škoda to zabalit..ja hodně často hraju přes mobil a tyhle problémy vůbec nemám.
 

Svatej

Legenda
Barbucha 11: V dohledné době dojde k přechodu hry z flashe na jinou platformu, pravděpodobně html5.
Můžeme jen doufat že na nové platformě poběží hra plynule a čekat.
petrpivoj: Tak uznej, že doporučení aby si hráč koupil nové PC, když chce hrát prohlížečovou hru... ehm... to je rada. :D
Stejně tak rada od podpory, že když mi hra nejde, ať si pročistím PC, protože hra jede na flashi a je splácaná na koleni... :D:D:D
To je podpora za všechny prachy. :D (oni to dělají zdarma, takže fakt za všechny prachy) :D
 
Naposledy upraveno:
Mě se vždy líbí jak se tady vždy objeví kupa chytráků co tomu nejlépe rozumí a všechno ví :D Jo vždy mě to pobaví :D
Inu problém se zamrzáváním nemá teď jen FoE, ale ostatní hry. Kdo umí číst ten se to dozví. A tedy pokud nejde jen o FoE tak je problém asi někde jinde ne? Takže co zapojit kebuli a přestat psát okurkové komentáře? :D

Pěkný den přeji :D

Ps: Hraji hru ne 3 záložkách najednou a zamrzávání pozoruji tak jednou za den, obvykle když na pozadí spustím nějakou náročnější aplikaci. A o tom, že mám zároveň otevřeno dalších asi 20 záložek a některé taky flash ani nemluvím.
 

Svatej

Legenda
Hmm, křupavý šťavnatý komentář. Ve sladkokyselém nálevu... :D Takové nejsou vůbec špatné. :p
PS: Hraju většinou jen na 1 záložce a že mi flash nespadne alespoň 1x denně je vyjímka potvrzující pravidlo.
 

DeletedUser14298

Host
No, to že je PC verze neustále doprovázena nějakými chybami, zamrzáním a neustálými problémy - na to už jsme si všichni tak nějak museli zvyknout a ještě rok se to musí vydržet ..

Ale že začnou stejné problémy i na mobilní verzi jsem nečekal .. Jako vypínat 4x hru a znovu zapínat jen kvůli tomu abych se dostal do krčmy, CE, města souseda, apod. už je trochu masakr .. :/

A není to problém jen na mé straně .. Kolem mě to hraje spousty přátel na mobilním zařízení a mají úplně to samé ..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru