Diskuze k aktualizaci 1.112

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
jako ale vemte si ze to by ti hraci nemuseli hrat uz vubec na doby :D zustanou v bronzu a zaroven by byli v nejvyssi dobe :D
Ale prd by zůstaly. :D Najednou by došly surky z Bud, ledovky a oceánky a co pak? Postavit sklady by nešlo, VB a opakovačky by dávaly jen zboží bronzu... ;) Tak by zas všichni ti staří hráči hnali do poslední doby. :D

Ovšem s terasovkama a bazarama z bronzu... :D:D
 
SPIOILER!

M_SS_OceanicFuture_Military7.png

Tak to je ona. A to s nápisem (asi) S2 to je jak bude vypadat nová jednotka a jméno tejdle potvory se mi nedaří odhadnout :D
 
Nějakej druh hlavonožce? :D Možná krakatice...
Squid ?

To mě také napadlo a již jsem to zkoušel.

Tady je odkaz místo toho squid tam klidně můžete dát nautilus aby jste věděli, že je odkaz funkční a zobrazí vám to obrázek jednotky. A můžete zkoušet štěstí jestli se vám podaří odhadnout novou jednotku :)
 

DeletedUser14058

Host
Dvě změny, které aktualizace (zřejmě jako vedlejší produkt) přinesla se mi zrovna nelíbí, ale dokážu s nimi žít:
Odkaz na můj cech mě hodí vždy na "Profil", který dobře znám, kdežto předtím jsem byla vždy v "administraci", která je pro mně důležitější.
Druhá věc - při dobývání nových území jsem dříve po bitvě zůstala ve vybraném území, dnes mne to "vykopne" až na mapu kontinentu.
Není to nic hrozného, v obou případech se jedná o jedno kliknutí navíc, jen mi to přijde jako "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě"...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru