Diskuze k aktualizaci 1.115

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

ve středu 29. listopadu se můžete těšit na aktualizaci s pořadovým číslem 1.115. Na všechny změny, vylepšení a opravy chyb se můžete podívat v oznámení. Těšíme se na vaši zpětnou vazbu.
 

DeletedUser11304

Host
Zdá se mi to, nebo se skoro pořád opravuje tutoriál?
 

DeletedUser15068

Host
Netušíte, kdy bude nová verze pro mobil? Konkrétně pro Android?
 

DeletedUser3139

Host
Nechval dne před večerem! Až to začne fungovat bez chyb, pak to budu chválit taky. Jo a jen tak mimochodem, kdy že bude opravena chybka v psaní zpráv na cechovním fóru v androidu?
 

DeletedUser5384

Host
  • Pro lepší fungování okénka se správou armády jsme udělali určité opravy na pozadí. Tato změna by měla přinést usnadnění hlavně hráčům s velkými armádami, kteří by nyní měli bez potíží rychle listovat svým seznamem jednotek v situacích jako CvC, Cechovní expedice, v mapě kampaní či PvP.
Vůbec mi nedošlo, co tahle věta znamená,dokud jsem nezačal bojovat :D Wáu, mám letos vánoce dřív:D Ne,opravdu,změna,kdy napřed vidím zdravé jednotky v kasárnách ,pak nezařazené a teprv na konci nemocné je něco,co fakt chybělo už dlouho. Za mne velká pochvala :)
 

DeletedUser14298

Host
Nechval dne před večerem! Až to začne fungovat bez chyb, pak to budu chválit taky. Jo a jen tak mimochodem, kdy že bude opravena chybka v psaní zpráv na cechovním fóru v androidu?

Nyní jsem aktualizoval aplikaci na iOS .. Na verzi 1.115, protože dorazila před chvíli teprve .. Zobrazení zpráv bylo konečně částečně opraveno .. Slova už nemizí nebo se naopak neopakují vícekrát .. Jediné co, tak jsou slova na konci řádku nesmyslně rozdělena na řádek další - ale s tím už se dá KONEČNĚ fungovat .. :)
 

DeletedUser13678

Host
Dnes jsem aktualizoval na mobilu a je neskutečné, jak je to s každou aktualizací horší a horší. Momentálně po aktualizaci nejsou podbarveny údaje o množství dia, mincí, zmizel mi bar s fb, nejsou podbarvena žádná tlačítka, takže se nápisy a cifry volně válí po trávníku. Jedním slovem tragédie...
 

DeletedUser13678

Host
Mě aktualizace proběhla v pořádku...
Před chvilkou mi proběhla další aktualizace, která problém s grafikou odstranila a už je vše v pořádku. O stejném problému někdo psal i na google play. Takže tentokrát pochvala za rychlé odstranění grafické chyby.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru