Diskuze k aktualizaci 1.116

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

diskutujte na téma další, a v tomto roce poslední, aktualizace, která přijde ve středu 13. prosince. Všechny změny a opravy chyb najdete v oznámení.
Těšíme se na vaše názory.
 

DeletedUser14703

Host
Jezisku, ja uz chci ty denni vyzvy ohlasene zacatkem podzimu, - kdyz uz ten zimni event stoji za nic
Dekuji Patrik
PS: Za opravy chyb dekuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12789

Host
Ahoj, Asi se to netýká této aktualizace, ale možná jako podnět pro některou další aktualizaci.
Zajímají mě války CvC. Po 20:00 je naprosto šílené se pouštět do bojů, jelikož se to příšerně seká. Trvá neskutečně dlouho vložení armády a při shození oblehu je prakticky, před umístěním další obléhací armády, nemožné doplnit/vyměnit obranu. Plánuje se řešení tohoto problému? Jen dodám že jedu po optice a celkem rychlém připojení. Takže závada nebude na mém PC když v noci to pak jede vše v pohodě.
Díky za info.
 

DeletedUser14703

Host
Ještě bych chtěl “opravdu poděkovat” za přidání 3D Touch podpory do hry. Protože od te doby je sbírání minci ( prejizdenim prstem po displayi )možné už jen opravdu v klidu. Protože jinak to neustále preskakuje do stavebního módu. Takže sbírání minci za chůze dokáže dost nastvat.
Aneb někdy je méně více. Ahoj
 

DeletedUser14298

Host
Ještě bych chtěl “opravdu poděkovat” za přidání 3D Touch podpory do hry. Protože od te doby je sbírání minci ( prejizdenim prstem po displayi )možné už jen opravdu v klidu. Protože jinak to neustále preskakuje do stavebního módu. Takže sbírání minci za chůze dokáže dost nastvat.
Aneb někdy je méně více. Ahoj

Mě se to tedy nestalo ještě ani jednou, nebýt tvého příspěvku tak ani nevím, že byla do hry podpora 3D Touch přidána .. :)

Ahoj, Asi se to netýká této aktualizace, ale možná jako podnět pro některou další aktualizaci.
Zajímají mě války CvC. Po 20:00 je naprosto šílené se pouštět do bojů, jelikož se to příšerně seká. Trvá neskutečně dlouho vložení armády a při shození oblehu je prakticky, před umístěním další obléhací armády, nemožné doplnit/vyměnit obranu. Plánuje se řešení tohoto problému? Jen dodám že jedu po optice a celkem rychlém připojení. Takže závada nebude na mém PC když v noci to pak jede vše v pohodě.
Díky za info.

Myslím si, že až hra přejde na HTML5, bude konec všem těmto problémům, nezbývá nic jiného, než vydržet .. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14298

Host
Záleží na tom, jestli mas zařízení, které pracuje s 3D Touch.
Jinak bych asi nepsal, že se mi to ještě nestalo :rolleyes::D Jen jsem si to schválně zkusil po tom co jsem si přečetl příspěvek od tebe a divím se, že se ti to děje, to tam musíš mít nastavenou fakt asi ultra citlivost jinak to snad není ani možné .. I když já většinou sklízím pomoci diamantů, ale i tak, nějakou tu sílu na display vyprodukovat musíš což obyčejným přejižděním prstu není možný ..
 
Dobrý večer
našel jsem pravděpodobnou chybu a nevím kam bych vám to dal tak vám to dávam k poslední aktualizaci :)
Chyba spočíva v cehových expedicích.
Tenhle týden na závěr roku jsme se rozhodli jako cech jít všechny 4 úrovně.
a všiml jsem si 1 chyby na 4 urovni že expedice po mně chce na vyjednáváni Oligarchium což by bylo normální, jenže sice oceanskou dobu mám ale nemám ještě odemklý výzkum na podpořský přístav tudíž nemám ani možnost získat oligarchium, takže nemám možnost to provyjednávat aniž bych použil diamanty.
 

DeletedUser14298

Host
Já to vyřešil výzkumem, který odemyká oceánský terminál ( ano, to by hloupý neřekl, logicky )

Dle mého názoru je to naprosto správně - hra, popřípadě CE neřeší, jestli už jsi s výzkumem tam, kde máš být .. CE, je prostě pro všechny jednotná, bez výjimky .. Každý ji má vždy stejnou v určité době - podpora ti stejně napíše, ať se dostaneš s výzkumem tam, kde budeš moci orichalkum vyrábět - to, že ho nevyrábíš, je pouze tvé mínus ..

Není to tak daleko ve výzkumu OF, aby se tam nedalo dojít - a pokud to vezmeme úplně do hloubky - krom vyjednávání je tu přeci i možnost boje ..

Také jsem byl v situaci, kdy jsem potřeboval na CE Orichalkum a neměl jsem vyzkoumáno, ale krom utrácení dia, což jsem v tu chvíli nechtěl, jsem danou situaci řešil tím, že jsem střet řešil tak dlouho, dokud to tuto surovinu prostě nechtělo - je to taky jedna z možností ..

A nebo poslední možnost - získat orichalkum z mapy ..
 
Nahoru