Diskuze k aktualizaci 1.142

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

aktualizace s pořadovým číslem 142 nás čeká ve středu, 9. ledna. Co všechno na vás čeká si můžete přečíst ve vydávaném oznámení. Chcete se na něco zeptat nebo prodiskutovat? Zde je to správné místo.
 

dudasek

Znalec
na FORGE BOWL se těšíme!
.....hlavně na Colossuss(omluvte jestli to není ENG správně,už jsem ze školy pár let pryč)..hlavně mě zajímá,jestli dám jeden full lvl bez dia a kolik mě bude stát diamantů druhý,třetí kousek...
 

DeletedUser12887

Host
Tak pokud jsi měl včetně me na základní škole statistiku matematiku a výpočetní techniku což jsem neměl předpokládal bych že v příštím století ji bude každý mít a nepočítal bych teologii a humanitní předměty pravděpodobně to půjde získat zdarma všechno

Dvě nebo tři rozšíření mám minulého roku tak už tolik nechybí mít místo jednoho tholosu třeba 2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
jj-neplést Tholos s Colossus...mě se minule T na 10lvl nepovedl-naštěstí se dal dokoupit za diamanty v nějakém výprodeji...(kolos bude taky 4*4.ale na 10lvl bude dávat 6fp a co je hlavní %do útoku!)
 

DeletedUser13417

Host
Proč my od poslední aktualizace nejde hra spustit na mobilu obrazovka my zčerná a nic to nedělá
 

DeletedUser12887

Host
No rozšíření jsou 3 takže ok.
Akorát jsem moc nepochopil jestli teda vylepšuju Tholos nad úroveň 10 nebo musím stavět nový základ.

Já vlastně taky mám pokaždé strach když se přihlásím, co jsem vlastně napsal, takže tholosu nebo coloseum to už máš jedno.

Když si nepletes Romulus a Remus.
 

DeletedUser12887

Host
Jasně no větší brácha od Tholosu takže úplně něco jinyho než minulý rok

Vypadá trochu jako z Říma a ještě socha svobody dohromady
 

Dan 77

Veterán
No Kolos spíš teda z Řecka, Tholos asi klidně z Říma.
- Skrytá škola z Virtuální budoucnosti bude nyní také poskytovat 8% útočný bonus. Pro hráče Virtuální budoucnosti jsme s touto aktualizací přidali dvě nová prémiová rozšíření a jedno rozšíření za medaile!
- Raketové dělostřelectvo ze Současnosti bylo přejmenováno na Balistickou raketu. Spolu s tím i příslušná vojenská budova. Tuto změnu jsme provedli z důvodu stejného označení jednotek artilerie v Postmoderní době a Současnosti.
- Ta rozšíření přibyla i pro hráče z nižších dob.
- No konečně, už tolikrát se to tu navrhovalo. A měl jsem i další návrhy, jak některé jednotky pojmenovat líp.
 

DeletedUser12887

Host
tak na výnosnost dobrý na grafiku dobrý na posloupnost a pojmenování 5

ale je forge bowl a tam se nejede na to jestli byla historie je sama systematicky potírána viz. ray bradbury a tak, v USA je vše správně, hlavně dokázat aspoň jedno, vyvraždit nepřátele, hrát super bowl nebo bowl a nic jiného snad už tam ani nevzniklo

jinak nejde říct že to byli špatní lidé akorát dostali do ruky bambitky a vyvraždili co se dalo a původní obyvatelé na ty se chodíme koukat do rezervací

sám osobně jsem potkal pár přistěhovalců co měli pas USA a jeli sem do Evropy se podívat co tu nadělali za škody

dvě z toho byly lesbičky co byly původem ze Skandinávie
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Hyso

Dopisovatel
Rozbili se ukazatelé v cechovní expedici,ty které ukazují získané procenta,máme 4.úroveň a plamen hoří mimo.
 

Dědeq

Znalec
Verze mobilní 1.142.4 apple app store, která se mi dnes stáhla: při odeslání zprávy (ťuk na vlaštovku) se zpráva neodešle, pouze se vyskočí z psacího políčka a zmizí klávesnice. Teprve potom se odesílací tlačítko skutečně zaktivuje a lze na něj ťuknout a zprávu odeslat.
Zato se pod prst podsune vlastní potrét a nabídne to opuštění konverzace, což je pouze otázka času, než se začne stávat.

Kam s tímto fantem, stačí ohlásit zde?

Edit: prestal se vejit rank cechu do jeho detailu v expedici - stejna verze mobilni appky.
(Vložit sem obrázek z telefonu je lahůdka, takže o něj zůstanete ochuzeni - zkrátka kdo má rank nad 1000, číslo se zalomí do dvou řádků.)
df9f73b5-0f3a-46f9-9cee-e46c7996c3db

Jo a taky ve zprave, ktera prisla mobilnim hracum, se pise o ziskani “Kolosea” na lvl. 10. V pc verzi je spravne “Kolos”.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru