Diskuze k aktualizaci 1.144

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Čeká nás aktualizace sloučených verzí 143 a 144 přinášející především opravy různých chyb. Máte-li dotazy či komentáře, směřujte je sem.
 

Dědeq

Znalec
Opravuje to chyby, o nichž většinou (naštěstí) ani nevím, z plezíru mám na jednom světě spuštěné HTML5. Asi nejvíc mi na něm, co se denní praxe týká, vadí nedostatky práce s textem (nelze využívat elementární klávesové zkratky jinak funkční napříč celým počítačovým světem - ctrl+šipky, home a end označují text apod.). Jsou to taky chyby, nebo se jedná o vlastnosti, jež, zamýšlené či nikoli, nejsou na závadu?

Co se dalšího karnevalu týče, tak podle wiki si zřejmě již neopatřím zbývající vylepšení k "nelosnutelnému mostku". Zabírá místo a je neefektivní, tudíž holt asi půjde a udělá místo některé z nových Piazza budov, o kterých jsem zatím našel jen to, že budou mít vícero zajímavých vlastností, levlů, budou hezké, bude jich hodně a do města se mi jako kompletní sběratelská sada nevejdou, pokud se nebudu chtít vzdát X bodů denně a postavit je místo teras. Buď tedy mohu mít hezký příjem, nebo sbírat mašinky, nebo sbírat vagónky. Mít víc věcí z toho výčtu najednou asi nepůjde, protože město stále ještě není nafukovací. Ve svém druhém městě, kde farmím a nepostupuji dobami, mám alespoň o dilema méně, neboť event již zase chce postup na mapě (pokud se něco nezmění), tudíž si vytočím aspoň nějaké vojáky a motivační sady do inventáře za lístky, které dostanu s každou půlnocí, protože úkoly plnit nebudu.

Skoro si připadám jako škarohlíd, když to po sobě čtu, ale možná jsem jenom mírně unaven klikáním na vikingy, kde za další tři neděle dostanu dalších asi 10 % hlavní odměny, zatímco přemýšlím, jestli ve městě klikat 5 osmihodinovek na event nebo 33 čtyřhodinovek na denní truhlu, přičemž se mám těšit na další event, který začne odhaduji tak dva týdny po skončení aktuálního.

Trochu se asi přece jen těším, jenom budu doufat, že ty nové budovy, pokud budou stát za postavení, půjdou získat celé a že je s dalším karnevalem nebudu zase bourat.
 

Dan 77

Veterán
Jsem sám, kdo se nemůže přihlásit ani po 3,5 hodinách?
...
(tak asi problém jen v prohlížeči Chrome)
 
Naposledy upraveno:

trojan1673

Veterán
Já to začala pozorovat hned, hra se mi strašně zpomalila, házení FB, expedice, nechci ani vědět co bude v CvC :(
 

Dan 77

Veterán
Ani po 5,5 hodinách se nešlo přihlásit, napsal jsem na support. Odpověď od supportu ještě nemám, ale podařilo se mi to vyřešit.
Zkusil jsem jiný prohlížeč, ve kterém mi FoE běží o dost hůře při psaní textu do odpovědí, fungovalo to. Zkusil jsem jiný počítač, kde sice byla nutnost aktualizovat Chrome (a s tím jeho integrovaný player pro hru), ale fungovalo to. Takže jsem zjistil, že to je problém z nějakého důvodu na Chromu jen na původním počítači, restart prohlížeče, celého PC ani deaktivace prohlížečových rozšíření nepomohla. Pomohlo až vymazání cache. :)
 

trojan1673

Veterán
Já napřed myslela, že je to připojením, nebo nějakou aktualizací v pc. Hra se tak chovala, ale připojením ani aktualizací to nebylo.
Vyzkoušela jsem to na starším notebooku a FoE šlo stejně blbě jako na novém, herním.
Vše se otevíralo dlouho, body naskakovali pomalu při dávání, no hrůza. Než byl přepočet, tak se to zlepšilo.
 

Hyso

Dopisovatel
Já si všiml jen toho,že po splnění denní výzvy a vyzvednutí odměny,se objeví u zadavatele žluté oznámení,mobilní verze.
 

Dědeq

Znalec
Já jsem si všiml pouze toho, že poslední dobou nějak často přehlédnu nezadanou výrobu; a nejsem si jist, jestli jsem najednou jen víc nepozorný, nebo se nám z neznámých zdravotních důvodů zase změnila barva měsíčků na nějakou méně nápadnou.
 

dudasek

Znalec
já si všiml jen výpadků globálního chatu-hraju na PC-snad to bude v cajku-když už nepíšu rád si počtu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru