Diskuze k aktualizaci 1.23

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
Jak se těšíte na novou velkolepou budovu - Atomium? Hrajete aktivně GvG?

Volně diskutujte o novinkách, které přináší aktualizace 1.23!
 

DeletedUser3367

Host
ahojky :) aby sme mohli vediet, ci sa mame tesit na novu VB, bolo by dobre o nej nieco vediet ... zial moc info som o nej nenasla (mozno som zle pozerala), max. tak rozmer 7x6 alebo 7x7 ... ake bude davat bonusy?
a vyjadrenia na EN forku moc priaznive nie su
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Asi tak. Je krásné ale důležitá je funkce a tu se tuším dozvím až s prvními plánky..
Mělo by dávat suroviny do pokladny a spokojenost myslím. Ale to jsem jen někde četl..
Ve válkách je několik zásadních chyb a to především co se týká jejich omezení v surovinách. Dopady to má nečekané a dalekosáhlé..
Rovnou říkám, že mi nejde o to, že větší cech je omezen v počtu sektorů, to je podle mě v pořádku.
 

DeletedUser6375

Host
Měl bych otázku :) V anglické verzi updatu je zmíněno, že při GvG už nebude mazací tlačítko na armu. U nás to zmíněno není. Znamená to, že pro nás to nebude platit (to bych se divil :D)?
 

Lotrr

Turista
Ano,na Betě to opravdu několik dnů bylo deaktivováno,poté prošel technický update bez ohlášení - prostě se nešlo "pouze" přihlásit a nebo jsi byl "vykopnut na start". Při následném přihlášení (po updatu) se army ve slotech opět mažou a vkládají,podmínka být označen " důvěryhodný" samozřejmě zůstává i nadále. Všem hezké hraní, vejce, vejcééé, véééjcééé - už brzo.
 

DeletedUser2059

Host
CO se týče zrušení funkce Propustit armádu v sektoru tak toto zrušení bylo zrušeno, kvůli negativnímu ohlasu.
CO se týče VB tak na fóru se oběví všechny informace o VB z pravidla během pár dní po updatu a to v Encyklopedii VB.
 

Thesseus

Znalec
Ale je vidět vůle vývojářů s tím něco dělat (myslím mazání armád). Nejjednodušší cesta nevyšla, i když podle mě to řešení bylo, tak doufáme, že to nevzdají a najdou jiné řešení.
 

DeletedUser7675

Host
Kdy začne velikonoční event ? Nikde tady není žádné info jako na cizích servrech... Nechápu že tady není nic psáno.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru