Diskuze k aktualizaci 1.260

Takže nás čeka velke překvápko vydáte novou eru a zároveň vydate omezeni na boje v CB :) aby hráči nepřišli snadno k surovinam.
,,Neberu to cb jako negativní věc a to jsem velmi aktivní bojovník"
 

MadnessFalax

Dopisovatel
  • Posílený samuraj byl příliš silný na ubohé tuláky. Prostě utekli z boje, takže nebylo možné bojovat ručně. Dodali jsme jim trochu odvahy, takže v těchto případech už bude možné bojovat ručně!
Je velkým problémem, podat oficiální informaci z oficiálního zdroje jako střízlivý člověk? O jakou chybu vlastně šlo? A jak jste ji vlastně opravili?
 

qwertik

Komentátor
Prostě asi šlo o to, že v případě použití tuláků spolu se samuraji, při ručním boji se nespustila animace a tuláci "zamrzli". Jen si nejsem jistý že to bylo jen se samuraji, ale každopádně to byl opruz.
 
Bylo by dobré zvážit možnost zvýšení limitu možných přátel.
Ale jako že minimálně na dvojnásobek.
Při plném cechu, sousedících hráčů a 140 přátel už počet pomocí nestačí na všechny budovy ve městě
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Aktuálně je problém s komunitní lištou, kde se správně nezpřístupní Centrum zpráv nebo některé další funkce. Na nápravě se již pracuje, prozatím je přístup do zpráv možný například v rámci Cechovních bitev nebo kulturní osady.
 

LivingPool

Nováček
Aktuálně je problém s komunitní lištou, kde se správně nezpřístupní Centrum zpráv nebo některé další funkce. Na nápravě se již pracuje, prozatím je přístup do zpráv možný například v rámci Cechovních bitev nebo kulturní osady.
Ale že to dělá rovnou i apka je zvláštní
 

Dagaga

Nováček
Jsem si říkal, zda je chyba jen u mě či nikoliv. Ve stejný okamžik to vypadlo i na betě. Asi zase nějaký lepší programátor..
 

Dagaga

Nováček
The following are currently affected / postiženo:
  • Message center button not working - nefunguje centrum zpráv
  • Collect all is disappeared - zmizel čudl sebrat všechnu výrobu ve městě
  • Cannot build buildings - nelze stavět budovy
  • Only smallest production option is available - je možná pouze nejmenší produkce ve výrobních budovách
 
Nahoru