Diskuze k aktualizaci 1.28

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
Přichází nová aktualizace 1.28, která tentokráte opravuje hlavně chyby a zlepšuje výkon a stabilitu hry. Mezitím na všech světech probíhá Fotbalový pohár FoE.
Kolik jste již vystříleli pohárů?
Co říkáte na nové budovy?
 

DeletedUser3139

Host
Tak na odstranění chyb si raději počkám, protože dost často bylo nahlášeno co vše opravili a pak skutek utek (i když je fakt, že na 3 - 5 pokus se jim zadařilo. :cool:
S těmi poháry to je docela fajn, i když jsem si zkusil tipnout co dostanu z truhly a vyšlo mi to! Tipoval jsem 2x plánek observatoře a fakt mi to padlo!!! Už horší je, že observatoř mám na lvl 9! :cool:
Budovy jsou v rámci možností docela dobrý. Bohužel už jsme v době, kdy vrcholem architektury jsou krabice. Baroko, renesance apod. se už zřejmě nikdy bohužel nevrátí a to jak to tu ve hře proletěli se jim moc nepovedlo. Ale asi ani neví, že něco takového vůbec existuje. :(
A teď ještě pár věcí, co mi vadí. Hlavně, že se neodstranila chybka ve výstavbě cest. Klepat je po kouskách je fakt otrava. Pak se mi zdá, že byl zapnut omezovač přidělování plánků na nové VS. Ne že by mne MaZ nějak extrémně bavil, ale snažím se a ještě jsem nedostal ani jeden z postmoderny. Tak nevím, jestli vůbec už jsou ve hře! :D
Dalším nedostatkem je, že se stále neřeší co s nepotřebnými plánky (mně se jich tu válí přes 1 100). Tuším, že tak před rokem tu proběhla hláška, že už brzy bude toto vyřešeno. Ale asi si tvůrci hned neuvědomili, že s tím je třeba něco udělat a zadělali si tím na větší a větší problém.
A tak mohu pokračovat. Když si vezmu třeba rozšíření. Tady chápu, že se jedná o tlak na hráče, aby si koupili rozšíření za dia. Jenže druhá věc je ta, že zase plno hráčů nasbíralo tisíce medailí a jak už jsem tu někde psal, tak sako a kalhoty na které jsem je navěsil nemohu nosit, páč je neunesu (už na 1. máje jsem seděl doma, teď je v dohledu VŘSR a zase se na oslavy nedobelhám, pokud se s tím něco neudělá). :cool:
Za další je neustálé a otravné ,,balancování" všeho možného, včetně VS. Stejně jsem to vlastně ani nezaregistroval, respektive to nemělo vliv na hru, vždy jsem se s tím nějak bezproblémově popasoval. Akorát mi vadí, že vždy musím věc otestovat. :(
Škoda slov na tu akceleraci, ta umí snad jen poslat hlášku, že při zapnutí a vypnutí se musí hra restartovat, jinak mimo chyb v tom rozdíl nevidím. A zmínka o betě mně akorát rozčiluje.
A nakonec příspěvku (nikoli že by nebylo co), Chtělo by to asi zjednodušit celý systém hry, staré páky se ještě tak nějak orientují, ale nováčci musí mít dost honičku vše nastudovat. A je jasné, že by to zjednodušení mělo samozřejmě vliv na HW náročnost hry.
 

DeletedUser7190

Host
Taky jsem ještě plánek z postmoderny nezískal, ale už jsem viděl postavený Cape Canaveral, takže padnout aspoň jeden musel.
 

DeletedUser11297

Host
Koukal jsem, že s aktualizací se změnilo i pořadí velkolepých budov v inventáři. Nešlo by to zase udělat podle věků, tak jak to bylo dřív?
 

Thesseus

Znalec
Na Betě chtějí balancovat síň slávy (samozřejmě dolů) a dokonce sebrat všechny dosud přidělené body ze síní.
Nevím, jak to bude tady.

EDIT: přečetl jsem si co síně způsobují a musím svůj rozhořčený názor poupravit. Balanc je zřejmě správným směrem když ovlivňuje pořadí cechů takovým způsobem. Ano píle na mapě by měla převažovat nad "náhodou" při penaltách.

Ale proč tohle nedomyslí předem? Snad ne proto:

ja treba rano zainvestoval do diamantu a koupil si ctyri síně. O par hodin pozdeji se dovim ze se budou oslabovat tudis jsem investoval sve penize do neceho co se ted znehodnoti. Problem fotbaloveho eventu neni nejaka strelba ale moznost nakoupit za diamanty libovolne mnozstvi extremne silnych budov.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11231

Host
Tak co se týče této aktualizace, asi pro mě nejdůležitější bylo opravení toho posuvníku, to bylo opravdu o nervy.
A k Síním. Skutečně velmi prudce zasahují do žebříčku cechů, ale to snad měli vývojáři vědět předem, ne? Vzhledem k tomu, co to udělalo na Betě a oni to i přesto pustili na ostré. Jestli spíš ostré světy nejsou ostré, ale další druh bety.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru