Diskuze k aktualizaci 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
Vážení hráči,
přichází aktualizace 1.29! Přináší převratnou novinku - nevíte co s přebytečnými nákresy? Tak teď už víte!

Jakou odhadujete maximální úroveň VB na českých serverech na konci července?
 

traktorista

Odborník
Já odhaduju, že jsem pěkně naštvanej. Jestli doteď to mělo nějaký řád, tak touhle aktualizací bude pryč.
 

rycco27

Dopisovatel
Tak k odemčení další úrovně VB bude třeba komplet sada nákresů. Ale kde je brát když v sousedství už nebude nikdo s budovami z dané doby? Pouze příspíváním do jiné VB?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8111

Host
Bylo by fajn, kdyby šlo plánky vyměňovat. Mám budovu na desítce a hromadu dálších plánků, některé asi pětkrát, ale jeden nemám vůbec, takže mi to bude stejně k ničemu, když nebudu moct vyměňovat.
 

DeletedUser9061

Host
Vyměňovat můžeš. V přehledu staveb jako dříve, obchod 2:1)
 

DeletedUser7160

Host
Zrušena maximální úroveň. Úroveň vašich velkolepých budov tedy můžete zvyšovat do nekonečna. Ke zpřístupnění každé úrovně (10+) potřebujete vždy kompletní sadu nákresů.

Topaři které už ted nejdou prakticky porazit díky všemu na full ted dostanou ještě silnější nástroj jak být nedobytní díky jejich FB vazalům co jim rychle dohází 3-5 levelů do off VB a tím to v sousedství skončilo.

Už by asi byla potřeba sousedství vyrovnat podle off síly VB nebo délce stáří účtu a nebo počtu bodů.
 

Kayro

Znalec
Nekde si vyhledej co ty levely prinesou za bonusy, kolik budou stat fb a rychle zjistis ze je to jen takovej bodlák na hodne dlouhem klacku aby meli oslici za cim jít.
 

DeletedUser6769

Host
Chápu to tedy dobře, že místo maxima 90% do útoku/obrany je nekonečno% do útoku/obrany? Stejně tak miliarda obyvatel z Kapitolu? A spokojenost pro celé město jen z Alcatrazu? Samozřejmě to asi nebude hned a zadarmo... ale řekl bych, že absurdní příklady nejlépe poukazují na nastávající chaos.

Doktor, architekt a programátor diskutují o tom, které povolání je starší. Už došli na samý počátek, k Rajské zahradě.
Doktor povídá: "Lekařská profese je evidentně nejstarší, protože Eva byla stvořena z Adamova žebra a to byl ohromný chirurgický výkon."
Architekt zjevně nesouhlasí: "Vezměte si zahradu samotnou. Předtím byl jen chaos a prázdnota, než Bůh stvořil onu zahradu a celý svět. Takže Bůh musel být architekt."
Programátor, který doteď jen poslouchal, se ozývá: "To je hezký, ale odkud myslíte, že se vzal ten chaos?!"
 

DeletedUser3139

Host
Tak to se INNO předvedlo! SUPER! Až teď nasypu mých přes padesát kompletních sad do VS, tak to si dám líbit. A až vyměním ty další plánky, tak to odhaduju zase tak dalších padesát sad, moc dobrý. Tedy pro mně. Ale pro hráče s menší zásobou plánků, nic moc. Zase to jen prohloubí skokově rozdíly mezi hráči. Takže pokud to budu hodnotit objektivně, tak se moc nezadařilo pro hru jako takovou. :(
 

Kayro

Znalec
Na co je ti padesat sad, planky urovne jen odemikaji stavet je budes za fb jako dosud, tak sem to alespon pochopil ja.
 

DeletedUser

Host
Konečně rozumný využití přebytečnejch plánků, jinak doufám že to s úrovňema 10+ bude vyřešeno chytře a bonusy nebudou lítat tak moc jako do 10 lvl,myslim třeba u bojových budov by bylo dobrý aby to po 10 lvl dávalo za každej lvl 2% nebo 1% navíc. Jinak s tou síní slávy taky super.
 

DeletedUser3139

Host
A můžeš mi vysvětlit, proč by nemělo být zvyšování bonusů při pokračování dál lineární, podle tebe ne chytře? Každá úroveň bude dražší, než ty do desítky, ale přinesou ti pidi zisk? Fakt dobrý nápad. Jestli to bude podle tebe, tak se vůbec nic nezmění a nikdo to dál stavět nebude! Protože každý si spočítá, že je pro něj výhodnější sypat body třeba kolegovi do jeho základní VS, odkud získá body do magacínu a ty použije při výzkumu v další době! A to pouze urychlí a ještě zvýší stagnaci VS.
Podle mně se tvůj názor řadí mezi ty, co tu někteří prosazují a to je, že se to prostě hodí jim do krámu. Ale z celkového pohledu to je podle mně nápad špatný. Ale uvidíme! :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6769

Host
Tak myslel jsem, že VB poskočí i úroveň jen díky té sadě nákresů... což by byl nesmysl. Ale pokud to jen odemkne další úroveň a budou potřeba další body, tak to je podle mě přímo kravina. Takhle když byla postavená VB na 10. úrovni, tak byla šance, že se dárci přesunou k jinému člověku, nebo jiné VB... ale takhle? Kde má člověk ty lidi na tu stavbu brát? Už teď si stavím VB víceméně sám.
 

DeletedUser3139

Host
Na co je ti padesat sad, planky urovne jen odemikaji stavet je budes za fb jako dosud, tak sem to alespon pochopil ja.

Samozřejmě, máš pravdu. Ale asi sám dobře víš, že systém získávání plánků je udělám nikoliv na náhodě (i když to tu občas někdo píše), ale tak, aby hráči pokud možno zaplatili alespoň jeden plánek (spíše tak 2 - 3!) v diamantech. A protože celkově už teď VS pouze živoří, tak to rozšíření bude dlouho trvat. Tedy pokud nebudeš mít dobrý systém na získávání fb a pak to je o něčem jiném!


Nekde si vyhledej co ty levely prinesou za bonusy, kolik budou stat fb a rychle zjistis ze je to jen takovej bodlák na hodne dlouhem klacku aby meli oslici za cim jít.

Hm, nějak mi chybí, kde by se to našlo. Já to nenašel! :(
Nemohl bys sem hodit buď konkrétní údaje, nebo alespoň přesný odkaz? :cool:
Předem dík!


Topaři které už ted nejdou prakticky porazit díky všemu na full ted dostanou ještě silnější nástroj jak být nedobytní díky jejich FB vazalům co jim rychle dohází 3-5 levelů do off VB a tím to v sousedství skončilo.

Už by asi byla potřeba sousedství vyrovnat podle off síly VB nebo délce stáří účtu a nebo počtu bodů.

Tak k tomuto mám drobné dotazy.
1. Když jsem na 24 místě, jsem topař?
2. Když nemám vazaly a slušně spolupracuji s kolegy v cechu a přáteli a to mi pomohlo mít většinu VS na 10 lvl a hotovou postmodernu, to je špatně?
3. Pokud používáme s kolegy legální systém na zrychlení výstavby VS, to je špatně?
U vyrovnání sousedství souhlasím pouze s možností srovnat to podle délky stáří účtu. Ostatní dvě možnosti jsou podle mně neregulérní požadavek pasívního hráče. Já mohu posoudit jen jak jseš úspěšný na ,,C" (pokud hraješ i na jiných světech, ty mám nedostupné) a tady za více jak rok hry bys mohl být podle mně o drobet lepší. Máme v cechu hráče co za zhruba stejnou dobu hraní je + - na pětinásobku tvého bodového zisku. Pokud hraješ na více světech, tak je asi lepší hrát na jednom a s plným nasazením! :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Jipi, k tvému prvnímu příspěvku, výstavba vyšších levelů bude velmi náročná a bonusy se budou zvedat jen nepatně, například u Sochy Dia - 11 level = cca 500 bodů = +1% útoku....
 

DeletedUser3139

Host
Takže přesně to bude tak, jak jsem předpokládal. Udělá se možnost jak se zbavit přebytečných plánků, ale s tak nezajímavým ziskem pro hráče, že výsledkem bude sice konec uštěpačných poznámek, že jsou plánky na nic, ale výsledek veškerý žádný. Tedy pokud nedojde k nějakému, jak říkají ,,odborníci" vybalancování zisku bodů. O zvýšení bodů do útoku je zbytečné se bavit a u obrany nasekám bonusové ohně 1x1 se 4% a hotovo.
Tak to jsem fakt zvědav, co ta aktualizace přinese. Ale jestli Zeus dá 1% za každý lvl, jak to bude např. u Alcatrasu? Každý lvl jedna jednotka, nebo jedna za deset lvl? :cool:
Nebo Deal, co lvl jedna medaile? Podle Dia bych řekl, že asi ano!
Takže podle zatím dostupných info to bude zase v normálu, to znamená průměrný paskvil.
 

Thesseus

Znalec
Á, remcání. Že by snad vlákno se změnami ve hře? :) To už je asi jedno jakými, hlavně že můžeme remcaaaat :D

No neříkám, že je to dokonalé ale lepší využití pro plánky bych nenašel. Největší "minus" bude asi v tom, že je to udělané především pro diamanty. Ale! Ona tahle ha je k neplatícím tak benevolentní oproti jiným hrám, které znám, že je to asi v pořádku.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2059

Host
Thésee, nějak to musí fungovat a bez diamantů, jak říkáš, by to prostě nešlo, nemužeme kritizovat za to, že hra vydělává, to bychom pak byli sami proti sobě. :)
 

Arthoris

Odborník
Á, remcání. Že by snad vlákno se změnami ve hře? :) To už je asi jedno jakými, hlavně že můžeme remcaaaat :D

No neříkám, že je to dokonalé ale lepší využití pro plánky bych nenašel. Největší "minus" bude asi v tom, že je to udělané především pro diamanty. Ale! Ona tahle ha je k neplatícím tak benevolentní oproti jiným hrám, které znám, že je to asi v pořádku.

No,ty plánky za diamanty ani získat nebude možné,když najedeš do inventáře a máš tu VB už postavenou,tak v inventáři na ni kliknout nemůžeš,takže nemůžeš ani koupit plánky.Prostě ty plánky budeš dostávat jen za rabováni a motivace,jestli to po aktualizaci nebude jinak.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru