Diskuze k aktualizaci 1.44

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

je tady prostor pro diskuzi k další aktualizaci 1.44! Opět se můžete těšit na malé vylepšení správce armády. Kromě toho na vás však čekají i drobné opravy v CvC a další jiná vylepšení. Líbí se vám nová aktualizace?
 

Dan 77

Veterán
Tentokrát nikdo nekomentuje, takže dobrý. :D
Ne teď vážně. Ta vylepšení správce armády jsou celkem dobrá.
 

DeletedUser

Host
Není nad to, když vám samotná hra naznačuje, že by jsem si měl dát pauzu. :D
Chrome bohužel nějakou dobu ještě nebude pouštět do bojů CVC.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Aktualizace 1,44

PoVkMHU.jpg


zkmvl2.jpg
 

DeletedUser7592

Host
V Chrome lidem zatim pomohlo vypnout HW akceleraci. Alespon tem co znam. Pak se dostali na CvC mapu hned.
 

DeletedUser

Host
Pokud se nepletu, tak od určitého updatu bylo HW zavedena jako jediný prostředek, jak hra jede. Svědkem mi budiž nastavení, kde vypnutí/zapnutí této funkce nevidím.
Pokud je ale jiný způsob, jak danou situaci vyřešit (vyjma výměny prohlížečů, či notebooku), rád se přiučím :)
 

DeletedUser7592

Host
Pokud se nepletu, tak od určitého updatu bylo HW zavedena jako jediný prostředek, jak hra jede. Svědkem mi budiž nastavení, kde vypnutí/zapnutí této funkce nevidím.
Pokud je ale jiný způsob, jak danou situaci vyřešit (vyjma výměny prohlížečů, či notebooku), rád se přiučím :)
Klikni ve hre pravym tlacitkem, zvol "nastaveni" a zrus zatrzitko.
 

Lotrr

Turista
Z Chromáka to jde také -> Nastavení -> zcela dole pak klik na Zobrazit rozšířená nastavení... a v sekci Systém zrušit zatržítko u
" v případě dostupnosti zrušit hardwarovou akceleraci ".
 

DeletedUser11526

Host
Není co komentovat - staré, notorické chyby zůstávají, update přináší jen nesmyslné kosmetické úpravy.
U INNO klasika...
 

DeletedUser11254

Host
Já si počkám jak to bude fungovat a co nebude fungovat :-D
 

DeletedUser3139

Host
Zase tu píšete, to co jsem před časem i já psal pravidelně u každé aktualizace (pak jsem rezignoval). Měl jsem k tomu tenkrát návrh, že by se mohla udělat nějaká ,,jubilejní" aktualizace, která by opravila chyby, které by tam hráči nahlásili.
Další věc o které jsem psal, tak je to odstraňování chyb, pomalu s ohňostrojem. Podle mně by se to mělo řešit bleskově a potichu a ne, že to budu dělat jednou za čas a hlásit to jako nějaké vítězství!
Jinak do slova a do písmene kopíruji co napsal blebli! :cool:
 

DeletedUser12252

Host
Dobrý den a zdravím všechny náruživé hráče FofE ;).

Chtěl bych se optat, zda-li bude v aktualizaci 1.44 barevně zohledněno v centrum zpráv, příjem pošty z cechu, sousedů či přátel. Možná by to stálo za úvahu, že by se pošta rozblikala třeba zeleně, červeně a modře. Dále by mě zajímalo, zda-li bude v aktualizaci 1.44 možné klikat ve svislé levé části panelu, na ikonu, pokud se objeví, když máme sebrat veškerou dokončenou výrobu, že se pomocí ní, budeme moci přecházet z budovy na budovu, tak jak je tomu na ikoně v pravé svislé části na ikoně spící měsíček - prázdné budovy.... a ne jenom potvrzení o použití diamantů?

Díky Dejmon71 :rolleyes:
 

Dan 77

Veterán
Určitě nebude, aktualizace 1.44 už totiž byla a s největší pravděpodobností nic takového nebude ani v přístí aktualizaci 1.45.
Ale můžeš vytvořit návrh v příslušné sekci tohoto fóra. ;)
 

DeletedUser1622

Host
Ahoj, mam postreh z Bety: jakmile zacala valentynská serie ukolu, neslo vybrat hotovou produkci za diamanty, jelikoz ikonka zlate bednicky byla schovana za listou nabidky s tlacitky (otevreni stavby ve meste, otevreni okna vyzkumum atd), neslo by rici vyvojarum at tam pridaji tlacitku pro schovani teto nabidky jako to funguje s listou sousedu/clenu cechu/pratel. diky
 

DeletedUser7347

Host
Soudruzi z NDR dnes neudělali chybu :D už zase mohu normálně na mapu CvC :cool: Jinak suprová věc je zobrazení počtu jednotek ve správci armády (ty kluci z německa to začínají myslet vážně bacha na ně!škoda že jim to trvá všechno krapet déle)
 

DeletedUser2059

Host
qpaly, nechval dne před večerem

Goldhusa, napiš tento návrh do sekce Nápady ;)
 

DeletedUser12252

Host
Tak mě jako jedinej google chrome dovoluje hrát tuto hru FoE.

Ve firefoxu to nespustím, chce to po mě:
Vítejte ve Forge of Empires - Aby jste mohli vidět tuto stránku, musíte mít v počítači nainstalován Adobe Flash Player verze 11.7 nebo vyšší.

V chromium to také nespustím, chce to po mě:
Vítejte ve Forge of Empires - Aby jste mohli vidět tuto stránku, musíte mít v počítači nainstalován Adobe Flash Player verze 11.5 nebo vyšší.

Divíte se, kde mám explorer či operu:confused: No nemám, já jsem totiž uživatel Linuxu :rolleyes: :cool:

Nechápu, proč bych si měl do svého milého PC instalovat věci od Adobe !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru