Diskuze k aktualizaci 1.51

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

další aktualizace s číslem 1.51 je tady! Čekají na vás opravy drobných chyb a pár vylepšení. Například nebude možné posílat více přihlášek do jednoho cechu. Jak se těšíte na aktualizaci? Podělte se s námi o váš názor buď tady nebo na našem facebooku!
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj já osobně jsem hlavně zvědav na ta větší vylepšení :) Co se týká více pozvánek do jednoho cechu tak myslím že to nešlo již předtím (možná chybka která se vloudila v nedávné aktualizaci) Jinak jsem překvapen (příjemně) že Innáci začínají chyby řešit rychleji;) Sice oprav letitých chyb se asi nedočkáme ale nové chyby co jsou tu jen 2 až 3 aktualizace mizí (jasně nové přibývají ale tak to tu chodí) :cool:
 

DeletedUser3139

Host
No, tak je to konečně tady! Nastanou nějaká větší vylepšení! Ale raději se nám neřekne jaká! Je to z důvodu, abychom byli překvapeni, nebo se ještě neví jaká a nebo je to proto, že se jako celkem obvykle nemusejí drobet povést? :cool:
Ale to bude až někdy, ne? Teď tu je 51 a ta bude řešit (mimo jiné) i kouř. No sláva! Vždyť to je už tak trošku ostuda, když kouř nekouří jak má, tuším od doby co měl začít řádně kouřit! :cool:
Nevím proč, ale mám stále silnější dojem, že se řeší ty důležité věci (jako zmiňovaný kouř) a takové prkotiny jako že verze pro Android je z velké části nedodělaná a tudíž se jedná o pouhou berličku k verzi na PC (není možno plnohodnotně hrát) se opomíjí.
 

Arthoris

Odborník
Hlavně v tom popisu aktualizace není napsané v opravě chyb, ta chyba rolování sousedů. Nějak ale mám dojem, že obecně, když má přijít aktualizace a objeví se tady ten popis co ta aktualizace bude opravovat, tak tam není vypsané všechno. Možná se mi to zdá ale to rolování sousedů, že má být opraveno tam nevidím.
 

DeletedUser2059

Host
- Verze pro Android není dodělaná, protože se jendá o hru pro jiný systém než obyvykle, takže nemůžete čekat, že oddělení pro tvorbu her firmy Innogames, které má na starosti všechny hry se bude věnovat pouze Androidu, což by určitě opět naštvalo jiné hráče - to oddělení jede na plné otáčky.
- Nové velké změny jsou tajné z mnoha důvodů, nebude se přece zveřejňovat něco co ještě není ani na betě.
- Kouř funguje od jeho spuštění, jeho neustálé opravy jsou způsobeny novými verzemi Adobe falsh playeru dalšími aktualizacemi atd. to, že jsi ho neviděl může znamenat, že buď se ti moc seká počítač nebo ho máš ručně vypnutý.
- Těch malých chyb se opravuje někdy opravdu moc, ty nejdrobnější se uvádět nemusí, práce je vždycky moc...
 

Arthoris

Odborník
Dobře ale ta chyba rolování sousedů je celkem velká a ta tam napsaná není. Možná oni to berou za drobnou chybu a jak si již psal to se tam psát nemusí ale zrovna drobná chyba to dle mého názoru není.
 

Arthoris

Odborník
:D Ta lišta se sousedami špatně funguje. Když bojuješ a chceš se posouvat k dalším sousedům(rolovat) pomocí těch šipek, tak když tedy bojuješ a pak klikneš na pomoc nebo něco vypleníš, tak ti zmizí sousedé nebo ti tam zůstanou jen dva a následně se ti to posune (přeroluje) na začátek a zase musíš jet tam kde si skončil a pořád dokola ta chyba tu je dlouho, minule byla opravená ale změnila se na tuto chybu.
 

DeletedUser12706

Host
Dokedy bude ta hra neprístupna?
Protože stale jenom krouti kolečko a nenačitava svet.
 

traktorista

Odborník
Nevím jestli jsem sám, ale podle mě v Zířku úplně zkonily bitevní pole. Je strašlivě nepřehledné. Všude jen še´d, mám problém rozlišit kudy a jak se dá pohybovat, jednotky se na pozadí ztrácí, takže když má jen políčko/dvě života splyne s okolím, bojovat ručně na mapě byla dřív zábava a příjemná kombinační záležitost. Teď je to pěknej opruz. To jedete všichni na automat že si nikdo nestěžuje? Nebo už tak mizerně vidím?
 

DeletedUser7190

Host
Taky se mi vůbec nelíbí bitevní pole v Zítřku, totálně nepřehledný, nejednou jsem si zanadával. Už jsem to psal v diskuzi k minulý aktualizaci. Mně se teda vůbec nelíbí ani budovy. Třeba když má někdo posetý město buňkovými hotely, vypadá to dost příšerně.
 

DeletedUser6375

Host
Děje se to jen mně, nebo i někomu jinému? Při motivacích z lišty se mi to začalo po každém motnutí posouvat samovolně zase na začátek... občas to zafunguje normálně, ale většinou se to takhle blbě posouvá :( a je to od téhle aktualizace... cookies a cache a všechno kolem vyčištěno...
 

DeletedUser2059

Host
Je pravda, že bitevní pole mi občas také schová nějaké jednotky, naštěstí v době Zítra mám jakožto velký hráč s vyvinutými jednotkami docela převahu, takže mi to nevadí, ale opravdu skorozabité jednotky mi děljí občas problémy, většinou na konci bitvy zabiji tuláka a ejhle, tam je ještě nějakej nemrtvej odsětřelovač... :)

Thome, na tabletu se mi ta lišta taky vrací vždyky na moji pozici, ale to není dlouho, to teď, také se mi to nelíbí :(
 

trojan1673

Veterán
Tak mě se to stalo prvně včera. Klikla jsem motivaci a najednou se mi to vrátilo na začátek :-(
Ta bitevní pole nejsou nic moc, kolikrát aby tam ty jednotky hráč hledal lupou.
 

Arthoris

Odborník
Hlavně, že ta chyba při bojích ze sousedy pořád zůstává. Hlavně, že se o ní ví, mezitím přišly dvě aktualizace ale chyba je pořád a další přibývají. A asi mají pěkný problém aby to fungovalo na všech prohlížečích. Jinak by neměli hráči, každý jiné chyby.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7190

Host
Teď jsem chtěl motivovat automatem, bohužel každé kliknutí na Pomoc vrací celý panel na začátek. Měli by se v tom Hamburku nad sebou zamyslet a začít opravovat skutečné chyby a ne prkotiny.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru