Diskuze k aktualizaci 1.73

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

11. dubna nás čeká aktualizace s pořadovým číslem 1.73. Co nového přinese? Dojde k opravám několika chyb, například do cechovní pokladnice bude už možné vkládat libovolné množství zboží.
Další opravy si můžete přečíst tady.

Napište nám, jak se vám aktualizace líbí!
 

DeletedUser3817

Host
Hmmmmm....., hezký...:eek:
A co CvC? ZASE NIC?
Já vím, JIŽ BRZY :mad:
Tohle je obyčejná arogance a pohrdání hráčskou komunitou.
 

DeletedUser3817

Host
Očekával bych alespoň omluvu, namísto neustálého plácání se po ramenou.
Ale chápu, že se musí pochválit pachatelé hry sami, když to nikdo jiný neudělá...:p
 

Y u m a n

Komentátor
  • Když hráč začal psát jméno adresáta, kterému chtěl poslat zprávu, tak se někdy objevila chyba Flash playeru.
  • U technologií stojících více než 99 bodů překrýval ukazatel počtu vložených bodů tlačítko „✓“.
  • Nyní lze do cechovní pokladnice vložit libovolné množství zboží.
  • Číslo verze zobrazované v dolní části okna při nahrávání hry bylo zkráceno. Nyní vypadá mnohem lépe!
  • Chcete přeorganizovat cechovní fórum? Nyní to můžete udělat. Cechovní fóra mohou být přeorganizována.
Výše uvedenému je věnovaná jedna celá aktualizace !!!! Nepřistáli v Hamburgu mimozemštani ?? Nehrají oni jinou hru ?? Mě někdy připadá jako bychom hráli jinou hru protože to není možné (nejsem buřič - omlouvám se) ale to už není možné a proto se ptám české podpory - jakým způsobem komunikujete s tvůrci hry ?? Nebo oni na problémy nereagují nebo zde vysvětlete jak to funguje jak oni reagují atd. Já si nemyslím že je důležité aby číslo verze v dolní části okna vypadalo lépe 3/4 lidí ani nevědí o čem mluvíte a cechovní forum si můžeme přeorganizovat a to si myslíte ty nefunkční odkazy si přehodím zleva doprava ??? Občas jsem se podřeboval podívat na VB ne jednotlivé levely a které surky jsou potřeba na stavbu protože když to máte postavené tak už se to neukáže a je to pořád nefunkční ale pracuje se na tom neustále. Další věc je je někde napsané kolik je bodů za tu kterou stavbu !! to je dost důležitá informace nebo se to před námi tají ??
 

Svatej

Legenda
Na přetížených serverech se pracuje neustále, určitě nepohrdají hráčskou komunitou.
No krásnej výrok :D takovej uklidňující... jako hlavní negativista a buřič ale mám naprosto jinej názor. A tahle "aktualizace" k tomu přispěla. Innu je celá hráčská komunita u zadele a se servry nic dělat nebudou, bylo by to nákladné a náročné. :p

Důležité věci: "Brzy"
Innovace: "Neustále"
 

DeletedUser3

Host
proto se ptám české podpory - jakým způsobem komunikujete s tvůrci hry ?? Nebo oni na problémy nereagují nebo zde vysvětlete jak to funguje jak oni reagují atd.
Doporučuji mrknout na část hovoru s Bartekem, případně počkat na přepis.

Co se týče toho, jak předáváme chyby - pokud se objeví nová chyba, je taková předána vývojářům hry.
O problémech s CvC se ví a je monitorováno.
 

Y u m a n

Komentátor
Ano správně takže je vše v pořádku, abych se něco dozvěděl musím řádně ovládat anglický jazyk (protože ve FOE je Wiki v angličtině na rozdíl od Elvenaru který je plně v češtině) a za druhé při hře je nezbytná kalkučka abych si všechno spočítal) technické věci se řeši, na foru se na odkazech pilně pracuje více než pul roku - Lidi na světe je krásně když všechno funguje - přeji všem hezkou a hru a tobě Ramouši gratuluji jen doufám že rozumíš co znamená slovo podpora .... :D
 

Svatej

Legenda
Yuman: S tou wiki bych nebyl být tak kritický. Pokud vím, narozdíl od fóra to innogames na starosti nemá. Anglická wiki je z cca 90% práce jediného člověka, který to dělá z vlastního popudu... Pokud chceš českou wiki, můžeš se pustit do práce a celé to přeložit do CZ (respektive založit si vlastní FoE wiki stránku v CZ mutaci)
Jinak souhlas, osobně jsem zvědav kdy moderátoři chtějí zprovoznit rozhozené tabulky v sekci návody, místo aby mazali příspěvky na téma nefunkčního CvC a odškodnění hráčů za naprostý chaos, který v nich nedávno proběhl.
Nebo například zveřejní slibovaný nový vzorec pro výpočet bodů...
 

DeletedUser8015

Host
Mě by pro změnu zajímalo, proč se město jiných hráčů načítá tak dlouho,
když chci někoho motivovat (zušlechtit) a nechci použít tlačítko pomoc
Bohužel jsem nucen u všech používat tlačítko pomoc, protože než se načte
městečko, tak to dřív vysedím vejce ;)
Jsem jediný kdo má tento problém...nebo nás je víc...jen by mě to zajímalo a
tímto se omlouvám, všem hráčům, kterým budu motivovat blbosti, jelikož to
ani jinak nejde :(
Díky za pochopení
 

Kayro

Znalec
No proto je tam tlacitko pomoc nebo jeste lepe historie udalosti abys necekal na nacteni mesta.To ze ma nekdo ve meste blbosti ktere se mu zbytecne motivuji je jeho hloupost a v cechu by jste to meli mit davno vyresene.
 

DeletedUser13611

Host
Mě by pro změnu zajímalo, proč se město jiných hráčů načítá tak dlouho,
když chci někoho motivovat (zušlechtit) a nechci použít tlačítko pomoc
Bohužel jsem nucen u všech používat tlačítko pomoc, protože než se načte
městečko, tak to dřív vysedím vejce ;)
Jsem jediný kdo má tento problém...nebo nás je víc...jen by mě to zajímalo a
tímto se omlouvám, všem hráčům, kterým budu motivovat blbosti, jelikož to
ani jinak nejde :(
Díky za pochopení
To co popisuješ je bohužel chyba flashplayeru, pokud nepoužíváš chrome, zkus normálně flashplayer odinstalovat, vyčistit registry, restartovat PC, dát prohlížeč do defautlního nastavení a pak znovu nahrát flashplayer. Mělo by ti to běhat rychleji (velké město s maximem budov bys měl mít načtené cca do 5 sec). Svou roli samozřejmě hraje i webová odezva a rychlost připojení.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru