Diskuze k aktualizaci 1.75

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

už 9. května přijde do vašich měst nová aktualizace!
Jaká nová vylepšení a opravy chyb na vás čekají, si můžete přečíst tady.

A také nám nezapomeňte napsat, jak se vám aktualizace líbí! :)
 

RomanS24

Člen
v Nové aktualizaci mi chybí
Honba za pokladem na mobilní platformu(velká chyby hned od začatku co honba je)
Rozdělovaní sousedu kdy vedle sebe mam i sousedy s bodovym počtem 800 000
zajímavější ukoly které se furt neopakujou a maj zajímavé odměny a ne jako ten Klaun nebo co to je možna bezdomovec. co chce 35tisíc penez a dá jen 5kusu mědi
 

DeletedUser3139

Host
Pokud si najdeš dost času a budeš zkoumat toto fórum, tak nepochybně zjistíš, že aktualizace si vytváří INNO podle svého a přání, návrhy a připomínky hráčů se berou v úvahu opravdu, ale opradu vyjímečně.
A pokud se týká aktualizací pro mobilní verze, tak tam to je jinak. Tam se sice nějaké aktualizace dělají, ale jejich obsah se přísně tutlá! Už jsem se tu někde před časem ptal, proč nejsou aktualizace popsány, ale nějak si nepamatuji, že by někdo zodpovědný to vysvětlil.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
jasny no ale stejně ta ikonka na poklad by tam přeci jen mohla bejt protože ne vždy se každej dostane na pc za ten den
 
Naposledy upraveno moderátorem:

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
A pokud se týká aktualizací pro mobilní verze, tak tam to je jinak. Tam se sice nějaké aktualizace dělají, ale jejich obsah se přísně tutlá! Už jsem se tu někde před časem ptal, proč nejsou aktualizace popsány, ale nějak si nepamatuji, že by někdo zodpovědný to vysvětlil.


Obsah mobilních aktualizací je k nalezení na stránkách obchodů s aplikací (Google Play, AppStore atd). Není rozhodně tak obsáhlý jako seznam změn na prohlížečové verzi, ale je tam ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru