Diskuze k aktualizaci 1.77

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
6. června zavítá do vašich měst nová aktualizace. Těšit se můžete třeba na výkon hry, který díky optimalizaci kódu bude zase o něco lepší! Vedle toho bylo opraveno několik chyb. Přečíst si je můžete tady.

A nezapomeňte nám napsat, jak se na aktualizaci těšíte!
 

DeletedUser13480

Host
Taky už by konečně mohli vyřešit ten problém, že při bojích když jede např. jeden rail gun + tuláků, tak tuláci se promění, ale první proměněný "tuláko-rail gun" nemůže střílet do létajících jenotek (drony apod.)
 

DeletedUser3817

Host
Potvrzuji.
Je to naprosto hnusná chyba, která může zvrátit výsledek bitvy.
 

DeletedUser4810

Host
A co oprava zamrzání hry od zavedení Doby ledové v CvC = při přechodu z jedné doby do jiné v CvC hra zamrzne - když bojuji třeba v Bud a chci jít do Ledu, hra zamrzne a musí se resetovat stránka a to je při potřebě bojů v CvC celkem průšvih !!!, než se hra znovu načte, je pozdě (postřeh celého cechu)
 

DeletedUser2298

Host
Potvrzuji poznatek od matesov... Pokud chci zkontrolovat všechny mapy CvC zda někde není obleh.. znamená to načíst jeden věk.. prohlédnout.. a při pokusu o další věk resetovat... Napsal bych to znaky ale popíšu to slovně: Tohle je tak "kosočtverec s čárkou uprostřed" chyba jaká tu dlouho nebyla..
 

DeletedUser12151

Host
tato chyba se vyskytuje pry jen u firefoxu,ale ja firefox pouzivam a pokud se z mapy nevratim na vsechny mapy a pouziji na prechod mezi dobami nahore nad chatem tu rolovaci nabidku tak se nesekne a muzu projet vsechny doby :)
 

DeletedUser2298

Host
Díky - tímto způsobem se mi to neseká - a ano používám Firefox.. Což ale nemění nic na tom, že funkčnost by měla být - když už leta letoucí byla - stále stejná.. tj. i z mapy do herní doby a zpět bez seku. Doufám v nápravu.... :cool:
 

DeletedUser2684

Host
Nevím zda-li se zde má či může hlásit. Ale od této aktualizace se mě hra po pár minutách zasekne.
Tedy zapnu hru a pár minut si mohu bez ostychu klikat na výzkum, mapu. ale po několika minutách při kliknutí třeba na mapu, nebo VB zůstane v načítání. (Ve VB se stále načítá seznam, při kliknutí např na výzkum nebo návštěvu probíhá stále načítací lištička)
Při výběru produkce z budovy se nic nepřičte. A ve všech těchto případech je nutný reset hry.
 

DeletedUser8605

Host
No vrátil bych hru tak o rok zpátky a možná si i zahrajem. Jako za novou dobu jsem rád, bylo asi 2dny co dělat, jinak zatím o ničem, ale proč se tu furt vymýšlí něco novýho, když soudruzi z NDR nejsou schopní ani odladit základní problémy ? S každou další aktualizací je to snad horší a horší, jednu věc "opraví" a další 2 tím podělají :-( No už vím, proč mi říkal kamarád, že hry na flashi jsou na dvě věci ....

Ano. Presne to se deje me. Porad musim rst. Otravne :-(

no bude nás daleko víc

teď jsem to odhalil, zamrzání není chyba, kdo nekliká, nehraje :-D prostě když už nehrajete, tak se máte přeci odhlasit, aby jste nezatěžovali hru a tohle je jediný způsob, jak vás to naučit. takže končíš, hezky se odhlaš a když chceš hrát, tak se přihlaš a hraj, né že vám to tu poběží jen tak z plezíru na pozadí a budete tím zatěžovat hru !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13606

Host
a když teď u toho sedím a klikám kladívka po 5 minutách, to mám jako pořád vypínat,zapínat? Hraji na b,c,d a tento problém je od dnešní aktualuzace, předtím v naprosté pohodě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Zelda

Člen
Bylo tu už dost různých chyb, ale tahle mi přijde jako naprosto nejotravnější... Nejhorší na tom je, že to zamrzá po extrémně krátkém čase.
 

DeletedUser7629

Host
Přidávám se,potvrzuji zamrzání. Bylo to i předtím, ale po dnešní aktualizaci nemůžu číst zprávy, ani po čištění cookies a restartu hry :(((( Povedená aktualizace, nedostanu se vůbec do zpráv.
 

DeletedUser13038

Host
Optimalizovali jsme kód hry – celkový výkon bude zase o kus lepší a stabilnější. :D:D:D
Krásně jste to opravili umělci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
:D jj bude stabilnejsi,stabilne mi stoji mesto,jen v nem nemuzu nic delat, vcera 3 restarty a oazu jsem vybiral po kazdem z nich,tak jsem to zavrel a sel hrat pres tablet,jeste,ze tam to porad slape,dejte tam CV a uz me pres prohlizec ve hre neuvidite :D
 

Zelda

Člen
Výkon byl optimalizován tak, že se nám opět na Arvahallu nespustila expedice tak jak by měla...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru