Diskuze k aktualizaci 1.78

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí Forge hráči!

Čeká na vás další aktualizace, tentokrát už s pořadovým číslem 1.78. Na co se můžete těšit?
Na několik malých grafických úprav v okně cechovních expedic nebo na tematické bitvy přímo v džungli! Rovněž bylo opraveno pár herních chyb. Jejich výčet si můžete přečíst tady.

Napište nám, co se vám na aktualizaci líbí nejvíce?
 

Zelda

Člen
Informační okénko o získaných odměnách za přispívání ke stavbě velkolepé budovy už nelze zavřít kliknutím mimo něj. Vždy tak budete vědět, když stavba úrovně skončí a co jste získali!

Za tuhle úpravu opravdu díky, protože automatické zavírání oken v tomhle případě bylo občas k vzteku.
 

DeletedUser11304

Host
A v další době se dá dobře chytat bronz. To asi bude po době ledové asi nějaká doba veder.
 

DeletedUser11304

Host
Jo to je spíš pravda, než to co jsem řekl já
 
Naposledy upraveno moderátorem:

penkover

Nováček
Trochu mě zaráží ten bug s dobou kamennou. Copak lze v ní zůstat ,a ještě dostat nějakou eventovou budovu ?
Vzdyt ten tutoriál nejde přeskočit.
 

DeletedUser11304

Host
To s tou dobou kamennou je podle mě taky blbost. Nebo mi někdo vysvětlete, jak se dá v ní zůstat
 

DeletedUser9906

Host
Nemusí v ní zůstávat, stačí získat tu budovu, když je v době kamenné, ne?
 

DeletedUser8605

Host
no mě by spíš zajímalo, kdy FoE aktualizuje ten tým rádoby programátorů ? tvl sto let nejsou schopný nic s tím flashem udělat, pokaždý když si člověk zvykne na nějaký podělávky co to dělá, tak to zase nějakej dobrák rozhasí a člověk aby zase zkoumal a testoval na čem mu ty CvC aspoň trochu poběží, to už je rovnou můžete zrušit úplně !!!
 

Svatej

Legenda
fakt sto let jo? Jsem netušil že foe jede už tak dlouho.... :D
Ale vážně, problém není se hrou. Problém je v samotném flashi a ten vývojáři innogames nespraví. Hra by musela přejít na jinou platformu, což je o dost složitější, než si možná myslíš a nejspíš by to vedlo k radikálním změnám ve hře samotné.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru