Diskuze k aktualizaci 1.95

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

máme pro vás další novinky, změny a vylepšení, na které se můžete těšit v nové aktualizaci 1.95. Několik změn proběhlo v oblasti Cechovních expedic a novinky naopak můžete pocítit v přehledu bonusů. Pokud vás zajímá více informací, přejděte do oznámení.

Budeme se těšit na vaše reakce a postřehy k této aktualizaci.
 

Svatej

Legenda
Celkem se těším na nový přehled bonusů :)
Ale pokud se nepletu, tak screen v oznámení přinesl i malý bonusový spoiler! :D
respektice... co je ta první (budova?) ovlivňující útočný bonus? :)
ztPf.png
 

DeletedUser8163

Host
nemá cenu něco stavět když zase měníte pravidla. vylepšení jsou na nic, zbytečná.
zato s načítáním jednotlivých prvků hry neděláte nic. hold nekupují se dia tak jde plynulost stranou. jenže kdo by je kupoval když se hra seká.
 

RomanS24

Člen
nemá cenu něco stavět když zase měníte pravidla. vylepšení jsou na nic, zbytečná.
zato s načítáním jednotlivých prvků hry neděláte nic. hold nekupují se dia tak jde plynulost stranou. jenže kdo by je kupoval když se hra seká.
tak si kup lepší pc nebo jinej prohlížeč. a hlavně si vypni animacce
 

RomanS24

Člen
Uvidíme jak to bude vypadat. tedka se mi to zda přehledny.
ale měl bych návrh i aby se do krčmy dala možnost. víc židlí.
a ještě kde najdu infa o Oceanské budoucnosti zda jsou. abych věděl na co se těšit a zda rychle pohnout at sem tam co nejdřív
 

DeletedUser8605

Host
to by mě zajímalo, komu může vadit promethium ve vyjednávání 3.kolo ? surovina, který mám tuny a zatím je mi na prd se konečně dala využít a bum, zase se mi bude jen hromadit ......

a tohle mě dostává nejvíce "Po přidání změn do expedice jsme znovu prošli i naše data a statistiky a uvědomili jsme si, že jsou nové dekorace (Tvář starověku a Brána boha Slunce) masivně nadhodnocené. Snížili jsme jejich vlastnosti tak, aby byly „jen“ dobré." takže nový dekorace můžete zase jen hromadit, protože místo nich můžete zpět postavit ty altány, kterých máte v invu všechni tuny. tak proč se nějaký nový dekorace dělaly, když jsou teď k prdu ???? by mě fakt zajímalo, jaký statistiky prochází, nebo kdo, protože tohle jen potvrzuje to, že zaměstanci INNO jenž toto vyhodnocují vůbec netuší co je matematika a co zanmenají čísla. mi připadá že se vždycky někdo podívá z okna, plácne nějaký číslo, protože si řekne tak to pak stejně vyhodnotíme a kdyžtak to upravíme, aby jsme zase ty hráče mohli nějak naštvat .....
 

Anti Bílý

Psavec
Tohle je hodně laciný způsob, jak dát všem na odiv, že jsi dokončil výzkum. A ještě to doplnit tím, že těžíš něco, co nepotřebuješ.. a bum
Pokud by Promethium dali do truhel, tak jak je zboží, tak by problém s jeho placením takový nebyl.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14058

Host
tak si kup lepší pc nebo jinej prohlížeč. a hlavně si vypni animacce
Takováhle "rada" mě vždycky dostane. Ano, možná se tu vyskytují rozmazlení spratci, co si dupnou a rodiče se mohou přetrhnout, aby jim nechali postavit PC nakonfigurované přesně podle požadavků FoE.
Ale předpokládám, že ti, co mají i jinou životní náplň než hraní jedné hry a berou to tu jako chvilkový relax jsou ochotni zkusit jiný browser, ev. nainstalovat nejnovější ovladače. Pokud to nepomůže, mají jistě oprávněný dojem jako ten, kterému odpovídáš (a jako já - taky se mi to seká, zamrzá a odmítá načíst, i když mám celkem slušné počítadlo).
 

RomanS24

Člen
Takováhle "rada" mě vždycky dostane. Ano, možná se tu vyskytují rozmazlení spratci, co si dupnou a rodiče se mohou přetrhnout, aby jim nechali postavit PC nakonfigurované přesně podle požadavků FoE.
Ale předpokládám, že ti, co mají i jinou životní náplň než hraní jedné hry a berou to tu jako chvilkový relax jsou ochotni zkusit jiný browser, ev. nainstalovat nejnovější ovladače. Pokud to nepomůže, mají jistě oprávněný dojem jako ten, kterému odpovídáš (a jako já - taky se mi to seká, zamrzá a odmítá načíst, i když mám celkem slušné počítadlo).
PC sem si kupoval vždy sam krom prvního kterej sem dostal k vanocům a to balo v roce 1997.
A divny je že mě se to neseka a to nemam žádnej super stroj. ale možna to je i tím že mam vyplej na hru antivir. kterej zpomaluje pc a chod aplikace
 

DeletedUser13611

Host
Takováhle "rada" mě vždycky dostane. Ano, možná se tu vyskytují rozmazlení spratci, co si dupnou a rodiče se mohou přetrhnout, aby jim nechali postavit PC nakonfigurované přesně podle požadavků FoE.
Ale předpokládám, že ti, co mají i jinou životní náplň než hraní jedné hry a berou to tu jako chvilkový relax jsou ochotni zkusit jiný browser, ev. nainstalovat nejnovější ovladače. Pokud to nepomůže, mají jistě oprávněný dojem jako ten, kterému odpovídáš (a jako já - taky se mi to seká, zamrzá a odmítá načíst, i když mám celkem slušné počítadlo).
Za to, že se to seká může samozřejmě kód FoE, ale hlavním problémem je Flash, který na tak masivní načítání dat neni prostě dělaný, proto většina videa přechází na Silverlight, který je mnohem méně náročný. Ono totitž přehrávat ve Flashi 4k videa to je zážitek pro test výkonu stroje. Pro představu FoE žere cca 1 GB operační paměti a vytěžuje procesor na taktu 4,2GHz z 5 - 8% takže to prostě není hra pro pomalejší stroje a opravdu to nejde moc optimalizovat, aby to žralo méně, když to má vypadat dobře. Takže pokud máš slabší počítač a nepomáhá ti ani vypnutí animací a osekání všeho dalšího, tak doporučuji přechod na tablet / telefon, to je řešení za pár korun, nebo prostě musíš jít hrát hru, která není na bázi flashe a jejíž systémové požadavky dosahují výkonu tvého PC.

Ale k tématu, tomu, jak jsou extra nadhodnocené budovy jsem se vysmál a teď se směji znovu, protože dříve padala prémiové dekorace a nyní padá něco, co je horší než prémiová dekorace. Navíc s tak brutální šancí a v tak masivním počtu, že to ani není hezké. Ještě bych jenom dodal, že některé odměny v podobě bodů jsou slušný výsměch. Na konci 3. části 20 bodů a ve 4. části truhly s 2 a 5 body a žádná jiná volba? Vážně chcete aby lidi chodili tu expedici, nebo je zkoušíte odradit? :)
 

DeletedUser13620

Host
Prostě zkoušejí co ještě hráči snesou. Měli by se podívat na google play kolik tam je her. Jasně takhle dobrých moc ne ale horší se nám to horší.
 

DeletedUser13611

Host
Tak můžu říct, že úspěchy v tak slabém podání jsem dlouho neviděl. Nerfnutí budov pod úroveň prémiovek je stejně úchvatné jako celé předělaní odměn v CE, pochopil bych zachování hodnoty prémiové budovy, která předtím padala. A přehled bonusů, to jako vážně? To si fakt někdo neumí sečíst těch pár baráků? Celkově mi to přijde, že se to víc a víc začíná zaměřovat na získání hráčů pod 15 let, tak jenom čekám, kdy bude nový event s poníkama.
 

RomanS24

Člen
Event My little pony se plánuje někdy v budoucnu což u Inno znamená tak za 20let
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13947

Host
Marně jsem doufal, že vrátíte odměny z expedic do původního stavu. K čemu mi je deset Bran boha Slunce a několik Kmenových náměstí??? Vždyť to úplně zničilo hru...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru