Diskuze k aktualizaci 1.97

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

čtrnáct dní uplynulo a je tady další aktualizace 1.97. Můžete se těšit na čtyři nové Úspěchy. Také dojde k několika vylepšením. Jedním z nich je to, že už nepřijdete o žádnou nevybranou relikvii! Přečtěte si více v oznámení a napište nám vaše názory.
 

DeletedUser11304

Host
Takže další úspěchy. Docel by mě zajímalo, jak dlouho už hru hraju.
 

Svatej

Legenda
He, to je poprvé co lituju že jsem smazal původní účet. :D

Dotaz k tomu veni vidi vici ... Mám to chápat tak, že když získám komplet mapu, dostanu úspěch, ale pak přijde další kus mapy a mě se zase úspěch sníží?
Nebo to po prvním získání kompletní mapy bude permanentní?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13678

Host
Milí hráči,

čtrnáct dní uplynulo a je tady další aktualizace 1.97. Můžete se těšit na čtyři nové Úspěchy. Také dojde k několika vylepšením. Jedním z nich je to, že už nepřijdete o žádnou nevybranou relikvii! Přečtěte si více v oznámení a napište nám vaše názory.

U oprav chyb postrádám opravu u androidu, kdy se při rabování neukáže, kolik a jakého zboží jsem z budovy získal. Snad se tomu vývojáři budou věnovat co nejdříve.
 

DeletedUser7728

Host
Kdy bude možnost vypnout vyskakování oken o "úspěších dosáhnutých naší stranou a vládou" o_O
Někdy vyskakují se spožděním - podařilo se mi přes něj vymazat si budovu a to jsem sakramentsky dával bacha :mad:
 

DeletedUser14049

Host
Super to snížění načítání oznámení je super, protože jsem vždy čekal asi 1 minutu než se to načetlo. Mimochodem se moc těším na verzi 2.0 (2.00)
 

Svatej

Legenda
Já si to třeba myslím KaseO. :D
Se podívej na aktualizační řadu, začínalo se verzí 0.10.0 a číselná řada nikdy stovku nepřesáhla, takže i já si myslím že bude verze 2.0.0 :)
Ale uvidíme z bety.;)
 

DeletedUser14266

Host
Nevím jak ostatní ale co se týče té opravy s body výzkumu tak to dělá přesný opak , předtím to bylo bez problémů celou dobu ale teď to blbne přesně od středy skoro pokaždé co je víc než 1 bod, pořád dokola akorát : omouváme se vznikla chyba a musí se dát refresh stránky.
No nevím co se teda opravovalo ale spíše se to podělalo :)

ps: a je jedno jestli jde o výzkum nebo velkolepku
 

DeletedUser13352

Host
Ahoj, hraju na mobilnim zarizeni a od teto aktualizace mi zmizelo okno poslednich udalosti - byvalo u zprav - a ac jsem prohledala vse, nikde jsem tuto funkci nenasla. Nevi nekdo co s tim? Diky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru